Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2021: Naverkoop / After - Sales

AD-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
382 Resultaten
Ernst Albert Fischer Cörlin, Zwitserse blokhutten
1000
Ernst Albert Fischer Cörlin, Zwitserse blokhutten
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Jacob Gillig, Stilleven met vissen
1001
Jacob Gillig, Stilleven met vissen

Resultaat:

1.700 EUR

J. Rijlaarsdam, Hollands strandgezicht
1002
J. Rijlaarsdam, Hollands strandgezicht
Startprijs 4.500 EUR
Verkocht
Arie Zuidersma, Landschap bij Drentse Aa
1003
Arie Zuidersma, Landschap bij Drentse Aa

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
N. v.d. Waaij, Twee badende kinderen
1004
N. v.d. Waaij, Twee badende kinderen

Resultaat:

4.000 EUR

Verkocht
D.H.W. Filarski, Hollands impressionistisch landschap
1005
D.H.W. Filarski, Hollands impressionistisch landschap

Resultaat:

2.250 EUR

C.A. van Assendelft, Boer met zeis in korenschoven landschap
1006
C.A. van Assendelft, Boer met zeis in korenschoven landschap
Startprijs 400 EUR
Verkocht
A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij
1007
A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij

Resultaat:

500 EUR

Hollandse School, Figuren bij gebouw, taveerne?
1008
Hollandse School, Figuren bij gebouw, taveerne?
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
F. Mortelmans, Stilleven met violen
1009
F. Mortelmans, Stilleven met violen

Resultaat:

1.800 EUR

2x A. Verhoesen, Twee koeienkoppen
1010
2x A. Verhoesen, Twee koeienkoppen
Startprijs 500 EUR
Hans Richter Johansen, Hollands havengezicht
1011
Hans Richter Johansen, Hollands havengezicht
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Pendant, Man met pijp + man met bierpul
1012
Pendant, Man met pijp + man met bierpul

Resultaat:

250 EUR

Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Heilig figuur met aureool en engelen
1013
Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Heilig figuur met aureool en engelen
Startprijs 1.500 EUR
Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Jezus deelt brood aan tafel
1014
Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Jezus deelt brood aan tafel
Startprijs 1.500 EUR
Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum
1015
Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum
Startprijs 900 EUR
Jan Altink, Landschap met zandpad en boerderij
1016
Jan Altink, Landschap met zandpad en boerderij
Startprijs 400 EUR
Verkocht
2x F. Swaire, Landschappen met figuren
1017
2x F. Swaire, Landschappen met figuren

Resultaat:

950 EUR

Jan van Vuuren, Riviergezicht met huizen en ophaalbrug
1018
Jan van Vuuren, Riviergezicht met huizen en ophaalbrug
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Evert Moll, Havengezicht Rotterdam
1019
Evert Moll, Havengezicht Rotterdam

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Louis W. van Soest, Spaanse flamenco danseressen
1020
Louis W. van Soest, Spaanse flamenco danseressen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
van Noort, Strandgezicht Zandvoort
1021
van Noort, Strandgezicht Zandvoort

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lucio Sarto, Dame op terras
1022
Lucio Sarto, Dame op terras

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Johan Haanstra, Portret Theo Wolvecamp
1023
Johan Haanstra, Portret Theo Wolvecamp

Resultaat:

900 EUR