Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2021: Naverkoop / After - Sales

AD-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
147 Resultaten
Verkocht
Neuchattel pendule
3500
Neuchattel pendule

Resultaat:

600 EUR

18e Eeuws Amsterdams staand horloge
3501
18e Eeuws Amsterdams staand horloge
Startprijs 6.000 EUR
Drie-delig klokkenstel
3502
Drie-delig klokkenstel
Startprijs 900 EUR
Vuurvergulde Louis Seize pendule
3503
Vuurvergulde Louis Seize pendule
Startprijs 2.000 EUR
Hollandse staande klok, Christiaan Huygens
3504
Hollandse staande klok, Christiaan Huygens
Startprijs 1.000 EUR
Franse pendule met putti, 1890
3505
Franse pendule met putti, 1890
Startprijs 400 EUR
18e Eeuwse Amsterdamse wandklok
3506
18e Eeuwse Amsterdamse wandklok
Startprijs 3.500 EUR
Verkocht
Franse-stijl console klok
3507
Franse-stijl console klok

Resultaat:

650 EUR

Franse precisie regulateur
3508
Franse precisie regulateur
Startprijs 1.000 EUR
18e Eeuwse Franse lantaarnklok
3509
18e Eeuwse Franse lantaarnklok
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Antieke Duitse tafelklok
3510
Antieke Duitse tafelklok

Resultaat:

400 EUR

Antieke Franse Louis Seize klok
3511
Antieke Franse Louis Seize klok
Startprijs 550 EUR
Franse Tete de Poupée boulle klok
3512
Franse Tete de Poupée boulle klok
Startprijs 4.000 EUR
Engelse staande klok
3513
Engelse staande klok
Startprijs 2.750 EUR
Vuurvergulde pendule, Bibliotheek
3514
Vuurvergulde pendule, Bibliotheek
Startprijs 525 EUR
Louis Seize boog-pendule, 1800
3515
Louis Seize boog-pendule, 1800
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Empire pendule, 1820
3516
Empire pendule, 1820

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Engelse staande klok
3517
Engelse staande klok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Engelse lantaarnklok
3518
Engelse lantaarnklok

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Kleine vuurvergulde directoire pendule
3519
Kleine vuurvergulde directoire pendule

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Franse Empire pendule, 1820
3520
Franse Empire pendule, 1820

Resultaat:

250 EUR

Franse pendule, 1900
3521
Franse pendule, 1900
Startprijs 850 EUR
Franse Empire pendule, 1820
3522
Franse Empire pendule, 1820
Startprijs 1.500 EUR
Franse Charles Dix pendule
3523
Franse Charles Dix pendule
Startprijs 800 EUR