Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2021: Naverkoop / After - Sales

AD-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
208 Resultaten
Makkumer Tichelaar wandplaquette, 1900
6000
Makkumer Tichelaar wandplaquette, 1900
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Majolica bloempot op zuil
6001
Majolica bloempot op zuil

Resultaat:

225 EUR

Majolica bloempot
6002
Majolica bloempot
Startprijs 80 EUR
2 Franse pronkkannen, 1900
6003
2 Franse pronkkannen, 1900
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Grote antieke Westerwald cachepot + zuil, 1880
6004
Grote antieke Westerwald cachepot + zuil, 1880

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antieke Majolica vaas
6005
Antieke Majolica vaas

Resultaat:

450 EUR

Zeldzaam antiek Rozenburg tegeltableau
6006
Zeldzaam antiek Rozenburg tegeltableau
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Plateelvaas, De Distel
6007
Plateelvaas, De Distel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Majolica paraplubak
6008
Majolica paraplubak

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Biedermeier theeservies
6009
Biedermeier theeservies

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
18e Eeuws Duits bord Ø 25,3 cm.
6010
18e Eeuws Duits bord Ø 25,3 cm.

Resultaat:

225 EUR

Antieke Majolica bloempot
6011
Antieke Majolica bloempot
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Meissen theeservies
6012
Meissen theeservies

Resultaat:

1.100 EUR

Twee antieke Meissen tafelschalen
6013
Twee antieke Meissen tafelschalen
Startprijs 1.900 EUR
Verkocht
Zeldzaam groot 18e eeuws Delfts kaststel
6014
Zeldzaam groot 18e eeuws Delfts kaststel

Resultaat:

4.250 EUR

Verkocht
Porseleinen Meissen haan
6015
Porseleinen Meissen haan

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Majolica vaas, 1900
6016
Majolica vaas, 1900

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse trekpot
6017
18e Eeuwse Delftse trekpot

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
17e Eeuwse baardmankruik
6018
17e Eeuwse baardmankruik

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Grote Delftse schotel Ø 50 cm.
6019
Grote Delftse schotel Ø 50 cm.

Resultaat:

325 EUR

17e Eeuws Hollands tegeltableau (4-pas)
6020
17e Eeuws Hollands tegeltableau (4-pas)
Startprijs 800 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Delftse vaas, H 48 cm.
6021
18e Eeuwse Delftse vaas, H 48 cm.

Resultaat:

425 EUR

Kapitale drie-delige pronkvaas, H 70 cm.
6022
Kapitale drie-delige pronkvaas, H 70 cm.
Startprijs 1.250 EUR
Inktstel met figurengroep
6023
Inktstel met figurengroep
Startprijs 75 EUR