Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Veiling vanaf donderdag 8 april 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
400 Resultaten
Verkocht
Globe op voet, 1920
2000
Globe op voet, 1920

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Prachtige Art Deco-stijl staande lamp
2001
Prachtige Art Deco-stijl staande lamp

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Zeldzame staande petroleumlamp
2002
Zeldzame staande petroleumlamp

Resultaat:

1.400 EUR

Carrousel steenbok
2003
Carrousel steenbok
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Antieke wijn-decanter, 1900
2004
Antieke wijn-decanter, 1900

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Originele antieke pathefoon, 1910
2005
Originele antieke pathefoon, 1910

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antiek scheepscompas, 1920
2006
Antiek scheepscompas, 1920

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zandstenen boog met engel
2007
Zandstenen boog met engel

Resultaat:

1.600 EUR

Antieke likeurkelder met glaswerk
2008
Antieke likeurkelder met glaswerk
Startprijs 180 EUR
Bronzen fontein
2009
Bronzen fontein
Startprijs 2.200 EUR
Verkocht
Oude messing vogelkooi met speelwerk
2010
Oude messing vogelkooi met speelwerk

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Hoorn des overvloeds
2011
Hoorn des overvloeds

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Grote 50-er jaren-stijl buste
2012
Grote 50-er jaren-stijl buste

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 Vergulde wandkandelaren
2013
3 Vergulde wandkandelaren

Resultaat:

350 EUR

Twee bronzen kaarskandelaren
2014
Twee bronzen kaarskandelaren
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Engelse boekensteun
2015
Engelse boekensteun

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Engelse boekensteun
2016
Engelse boekensteun

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke Duitse lamp met Schwarzwalder beer
2400
Antieke Duitse lamp met Schwarzwalder beer

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Horlogemakers gereedschap
2018
Horlogemakers gereedschap

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zeldzame gobelin, Ganzenhoeder
2019
Zeldzame gobelin, Ganzenhoeder

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Diorama hangkast
2020
Diorama hangkast

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Molukse kruidnagelboot
2021
Molukse kruidnagelboot

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Oude barograaf
2022
Oude barograaf

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Jugendstil gietijzeren etagiere tuintafel
2023
Jugendstil gietijzeren etagiere tuintafel

Resultaat:

160 EUR