Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2021: Naverkoop / After - Sales

AD-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
232 Resultaten
Louis Seize kabinet
4000
Louis Seize kabinet
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
18e Eeuwse porseleinkast
4001
18e Eeuwse porseleinkast

Resultaat:

6.500 EUR

Mahonie hoekkast
4002
Mahonie hoekkast
Startprijs 200 EUR
Antiek damessecretaire, 1880
4003
Antiek damessecretaire, 1880
Startprijs 1.000 EUR
Hollandse porseleinkast
4004
Hollandse porseleinkast
Startprijs 2.500 EUR
Dubbel gebogen secretaire
4005
Dubbel gebogen secretaire
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Hollandse kussenkast
4006
Hollandse kussenkast

Resultaat:

350 EUR

Bank + 2 armleunstoelen, 1820
4007
Bank + 2 armleunstoelen, 1820
Startprijs 950 EUR
Verkocht
Eén-deurs vitrinekast
4008
Eén-deurs vitrinekast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Hollands empire kabinet
4009
Hollands empire kabinet

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Kapitale Barok porseleinkast
4010
Kapitale Barok porseleinkast

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Mahonie trumeau
4011
Mahonie trumeau

Resultaat:

300 EUR

Antieke Engelse linnenkast
4012
Antieke Engelse linnenkast
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Mahonie vitrine opzetkast, 1840
4013
Mahonie vitrine opzetkast, 1840

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Mahonie eethoek
4014
Mahonie eethoek

Resultaat:

400 EUR

Eiken Barok-stijl kabinet, 1920
4015
Eiken Barok-stijl kabinet, 1920
Startprijs 450 EUR
Hollands secretaire (wortelnoten)
4016
Hollands secretaire (wortelnoten)
Startprijs 300 EUR
Eiken tinbuffet
4017
Eiken tinbuffet
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Engelse secretaire
4018
Engelse secretaire

Resultaat:

200 EUR

Gebombeerd kabinet
4019
Gebombeerd kabinet
Startprijs 1.400 EUR
Hoekkast (mahonie)
4020
Hoekkast (mahonie)
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Eiken chiffoniere
4021
Eiken chiffoniere

Resultaat:

550 EUR

Empire rolbureau met opstand
4022
Empire rolbureau met opstand
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Empire muziekstandaard, 1820
4023
Empire muziekstandaard, 1820

Resultaat:

425 EUR