Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote pot China, ca. 1900
Resultaat: 16.000 EUR

Zeer grote zeldzame antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw (gesigneerd, en tekst) huis in gebergte en vogel in boscage decor. Cond:ZG 45,5x34 cm

Chinese vaas, wit glazuur
Resultaat: 4.600 EUR

oude antieke Chinees porseleinen vaas gesigneerd, met wit glazuur, Kang Xy gemerkt. Cond:G 21x9cm.

VOC kop & schotel 1728
Resultaat: 4.400 EUR

Zeldzame antieke Familie Roze kop en schotel. inscriptie: V.O.C Crescunt 1728 Concordia. De afbeelding die op de schotel staat is afkomstig van een zilveren ducaat van de VOC companie. O.a. te vinden ...

Fam Verte vaas
Resultaat: 2.600 EUR

Bijzondere 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met drakendecor, gesigneerd en in goede staat. 32x18 cm.Cond:G

Fam Verte vaas, ca. 1900
Resultaat: 1.600 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom meerkleurige figurendecor, omstreeks 1900.Cond:G 22,5x20 cm

Fam Rose vaas, ca. 1900
Resultaat: 1.500 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Roze vaas omstreeks 1900, met lotusbloem, bamboe en vogeldecor, fijne beschildering en gesigneerd.30,5x17,8 cm. Cond:G

Chinees jade tempel
Resultaat: 1.200 EUR

Oude Chinese jade tempel dekselvaas met drakenkoppen en floraal decor 20e eeuw (minimale chips) 90cm. Cond.: G

2 Porseleinen kandelaars
Resultaat: 600 EUR

Twee 18e eeuwse Duitse Meissen porseleinen kandelaren met vogels en vlinders, bloemen en gouddecor (minimale restauraties) 28cm. Cond:R\G

Grote imari vaas
Resultaat: 600 EUR

Buitengewoon grote Japanse Imari kraagvaas, 19e eeuw met rondom krijgers in landschapsdecor(oude haarlijn in kraag, en chip) Cond: R\G. 123x44 cm

Yixing trekpotje, vogeltje
Resultaat: 600 EUR

Kleine antieke Chinese Yixing theepot (ongesigneerd) met bloesemtak en vogeldecor (chip binnerand deksel en chip tuit) 7x12xø8cm. Cond.: R

Tegel
Resultaat: 550 EUR

Grote antieke Delftse keramieken plaquette met handgeschilderde voorstellingen naar de bekende Haagse School schilder Anton Mauve, door Joost Thooft en Labouchere (Letter CK.J.K. Porseleyne Fles Delft...

Keramieken plaquette
Resultaat: 350 EUR

Antieke France Fayence wandplaquette, gemerkt Lille 1767 met voorstelling van haven, figuren en gouddecor. Handbeschilderd in goede staat 39x33x1cm.

2 Delen jade
Resultaat: 350 EUR

twee delen oud antiek Jade, 1 lachende Buddha in wolk, en een dier op voorwerp. 5-5,5 cm. Cond:G

3-Delig kaststel
Resultaat: 310 EUR

Driedelig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel Kang Xi met floraal- en vogeldecor (gesigneerd) 1 vaas is beschadigd 21-22cm. Cond.: R

3 Delftse borden met spreuk
Resultaat: 300 EUR

Drie grote zeldzame 18e eeuws Delftse borden met spreuk "Ziet wat hier van Agtere staat" en verso "Bid eer gij aan 't eete gaat", lichte randschades ø34cm. Cond.: G

3x Fam Rose bord
Resultaat: 275 EUR

Drie Antieke Chinees porseleinen Familie Roze borden met florale emaille decors, 18e en 19e eeuw.Cond:G

Meissen putti met schep
Resultaat: 220 EUR

Oude Meissen porseleinen putti met schep en zeis 2e helft 20e eeuw (bovenste gedeelte steel mist) 9cm. Cond.: R

26 Delen Chinees
Resultaat: 220 EUR

Kavel van 26 delen Chinees porselein 18e-19e eeuw o.a: Kang Xi, Queng Long etc. Gemerkt en ongemerkt met diverse decors (interessant lot). Enkele delen minimaal beschadigd) Cond.: G

Lladro figuur
Resultaat: 210 EUR

Zeer groot bisquit porseleinen Lladro figuur, voorstellend twee Balinese dansers (gemonogrammeerd) 54cm. Cond.: G

2 Schenkkommetjes
Resultaat: 200 EUR

2 prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung sauskommen met florale decors(bakfoutje, bevestiging grip) 14x15,5x9cm Cond:G

6 Kop & Schotels
Resultaat: 195 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met floraal decor (2 kopjes met haarscheur, 1 kopje met chip) 7xø13cm. Cond.: R-G

Porseleinen plaquette
Resultaat: 190 EUR

Grote oude Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette getiteld: "Die Schäferin nach Hofner handgemahlt", gemerkt met G en kroon en '97, 35x25cm. Cond.: G

Imari voetschaal
Resultaat: 185 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen schaal met gouddecor en floraaldecor. 21x28,5x14,5 Cond:G

Chinese vaas
Resultaat: 180 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze vaas met florale decors, gesigneerd. (Binnenrand voet heeft chip), H.: 41,8cm. Cond.: G

2x Quan Yin, blanc de chin
Resultaat: 175 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Quan Yin, blanc de chine 18e-19e eeuw (1x gelijmd en 1x oude haarlijn) 20-21cm. Cond.: R

Meissen beeldje, vrouw
Resultaat: 160 EUR

Oud Meissen porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een putti met jurk en hoed in goede staat 9cm.

Kavel bodemvondsten etc.
Resultaat: 160 EUR

Kavel met 16 delen oude en antieke bodemvondsten o.a.: natuursteen, terracotta etc. Cond.: R-G

Diverse tegels
Resultaat: 160 EUR

Groot kavel van 2 soorten 19e eeuwse Hollandse wandtegels: 39 blauwe vaastegels (snkele beschadigd) en 45 mangaankleurige vaastegels (enkele beschadigd) 13x13cm. Cond.: R_G

2 Imari kraagvazen
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse Imarie porseleinen kraagvazen met florale decors, 33x12,5 Cond:G

Beeld, panter
Resultaat: 150 EUR

Grote Italiaanse keramieken panter met jong, gesigneerd Ronzan-of Bonzan. 51x22x23 Cond:G

Chinese kom
Resultaat: 150 EUR

17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Wan Li kom.binnenkant gedecoreerd met coulissen en vogels (minimale randglazuur schade, en haarlijn in bodem) 5x14,5 cm Cond: R

Hutschenreuther
Resultaat: 150 EUR

Grote oude porseleinen Lorenz Hutschenreuther roofvogel, gesigneerd K. Tutter in zeer goede staat 43,5x22x19cm. Cond.: G

3 Delen porselein
Resultaat: 150 EUR

Drie delen 19e eeuws Duits porselein: 1x 19e eeuwse Alt-Haldensleben, handbeschilderd sierbord (haarscheur) met 6 landschapsdecors (Neuwied, Altwied, etc.), 1x 19e eeuws Alt-Haldensleben opengewerkte ...

Delfts olie- en azijnstel
Resultaat: 150 EUR

Zeldzaam 18e eeuwse 3-delig aardewerken olie- en azijnstel, gemerkt de Klaauw. In zeer goede staat met minimale glazuurschade 20x19x12cm.

6 Keramieken borden
Resultaat: 150 EUR

Zes geschulpte keramieken Calvari bordjes 18e-19e eeuw (kruiziging Jezus), handbeschilderd (2 bordejes met minimale randschades), ø16,5cm. Cond.: G

3 Delftse polychroom borden
Resultaat: 150 EUR

Drie grote 18e eeuwse Delftse polychrome keramieken borden met bonte florale decors (lichte randschades) ø30-ø32cm. Cond.: G

3 Gemberpotten, zilv. dop
Resultaat: 150 EUR

Drie Chinees porseleinen gemberpotten met zilveren (835/000) monturen 19e eeuw met floraal decor 13xø10cm. Cond.: G

3-Delig kaststel
Resultaat: 140 EUR

3 -Delig Frans porseleinen kaststel met florale decors en Frans wapen decor chateau de Versailles (20e eeuw), 1 ronde dekselvaas, twee hoekige dekselpotten. 31-43 cm, Cond: G

3 Fam Rose schotels
Resultaat: 135 EUR

Drie grote antieke Chinees porseleinen Familie Roze borden met 5-kleurig floraal decor 17e-18e eeuw (alle 3 gekramd) ø28cm. Cond.: R

2 Delftse polychroom borden
Resultaat: 135 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse polychrome keramieken borden met bonte florale decors (lichte randschades) ø31cm. Cond.: G

Meissen beeldje, koolmees
Resultaat: 130 EUR

Oude Meissen porseleinen figuur ca. 1930 - 1950, voorstellend een mees 8x10x4cm. Cond.: G

Meissen bonbonset
Resultaat: 130 EUR

meissen porseleinen bonbonschaal met vier verdeelschoteltjes, +\- 1930 stadt Meissen. 10x13 cm en 2,5x8 cm in goede staat. Cond: G

Porseleinen roofvogel
Resultaat: 130 EUR

Grote keramieken roofvogel op rots ca. 1900 van Amphora (Czecho-Slovakia, nr. 8281 43). In zeer goede staat 40x17x33cm.

2 Imari dekselpotten
Resultaat: 130 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met Foo honden, goud, en florale decors. 31,5x13 Cond:G

6 Chinese schaaltjes
Resultaat: 130 EUR

Zes 18e-19e eeuwse Chinese schaaltjes met voorstellingen van figuren inb tuin (3x goed, 3x beschadigd) ø9cm. Cond.: R

5 Delen Chinees imari
Resultaat: 125 EUR

5 delen chinees imari 18e en 19e eeuw, een gesigneerde grote kom met haarlijn, 18e eeuw.een kop en schotel 18e eeuw, een losse schotel, een kop en schotel en nog een losse schotel met chip.
6-23 cm.C...

2 Porseleinen vazen
Resultaat: 120 EUR

Twee grote porseleinen dekselvazen naar F. Bouchet 1754, met figuren,landschap en gouddecor. 20e eeuw. 41x16 Cond:G

2 Imari kraagvazen
Resultaat: 120 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met decor van figuren in tuin met kraanvogels (gesigneerd). beide vazen minimale chip kraag, H.: 47cm. Cond.: R-G

3 Beelden, vogels
Resultaat: 120 EUR

Drie oude Duits porseleinen figuren 20e eeuw: 1x twee reigers van Hutschenreuther Selb, gesigneerd W. H. Achziger, 1x Rosenthal woerd Selb., gesigneerd C., 1x twee flamingo's Hutschenreuther Selb "H. ...

46 tegels
Resultaat: 120 EUR

Kavel van 46 oude/antieke Hollandse wandtegels: 42x 18e-19e eeuwse mangaankleurige tegels met floraal decor (beschadigingen), 1x religieuze tegel 18e eeuw (beschadigingen), 1x landschapstegel 18e eeuw...

Goebel olifant
Resultaat: 120 EUR

Zeer grote keramieken olifant van Goebel, waarschijnlijk ca. 1930 Duitsland in goede staat 46x41x27cm.

Wedgwood servies
Resultaat: 120 EUR

Oud Wedgewood keramieken servies met Etruria en Windsor decor. 74 delen waaronder kopjes,schotels, melkkan, grote schaal, borden, soepkommen, schalen en schaaltjes (minimale chips mogelijk. Cond:G 8-3...

Kang Xi dekselvazen
Resultaat: 120 EUR

Twee zeldzame 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvazen met rondom landschap met figurendecor en Foohonden op het deksel (gesigneerd). Bovenranden vazen beschadigd en naderhand gelijmd 23...

Servies, V & B
Resultaat: 110 EUR

Zeldzaam Villeroy & Boch servies ca. 1900, decor Phoenix met decor van bloemen en papegaaien bestaande uit: koffiekan, theekan, roomstel, 5 eierdoppen, 9 borden, 15 kopjes, 9 schotels, taartschaal, bo...

Porseleinen soldaat te paard
Resultaat: 110 EUR

Grote oude Spaans porseleinen figuur, voorstellend een 19e eeuwse soldaat te paard, gemerkt S. Spain (teugel mogelijk gerestaureerd) 36x25x12cm. Cond.: R-G

Hutschenreuther servies
Resultaat: 110 EUR

Oud Duits Hutschenreuther servies 20e eeuw bestaande uit: 6 grote borden, melkkan, suikerpot, 2x sauskom, 12 soepborden, botervloot, 3 ovale schalen, 4 dessertborden, 3 vierkante schalen, dekselschaal...

Grote imari schotel
Resultaat: 110 EUR

Zeer grote 19e eeuwse geschulpte Imari porseleinen schotel met goud en floraal decor, 47cm. Cond:G

Chinees serviesje
Resultaat: 110 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuws familie roze theeservies met decor van gou en figuren bestaande uit: theepot, melkkan, suikerpot, 4 kop&schotels (1 schotel met haarscheur) 5-20cm. Cond.: R-G

Baardman kruik
Resultaat: 105 EUR

Baardmankruik met mediallon 16e-17e eeuw (1 medaillon is weg, verder in goede staat) 30xø19cm.

Bord, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws bord met decor van flora, goud en vogels in goede staat ø21,2cm.

Royal Copenhagen beeld
Resultaat: 100 EUR

Oud Deens Royal Copenhagen porseleinen figuur, gemerkt 1233/1107 201 K. Kyhn, voorstellend twee spelende beren 14x13x13cm. Cond.: G

4x Dresden porselein
Resultaat: 100 EUR

Vier delen oud Duits Dresden porselein 20e eeuw: 1x dekselcoupe met ramskoppen en decor van flora en goud, 1x bonboniere met opgewerkt floraal decor en opengewerkte omranding met gouddecor, 2x petit f...

7 Kopjes + 5 schotels
Resultaat: 100 EUR

Twaalf delen 18e en 19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. twee Familie Roze kopjes, vier kappucijner twee kop en twee schotel, en drie kop en schotel. 5-12cm Cond:G

Trekpotje
Resultaat: 100 EUR

Chinees imari porseleinen 18e-19e eeuws trekpotje (8-kantig), deksel heeft randschade 10x14x9,3cm. Cond.: R

7 Tegels
Resultaat: 95 EUR

Zeven antieke wandtegels 17e-18e eeuw met diverse voorstellingen: 1x tulptegels (goed), 1x ridder te paard (gelijmd), 1x landschap met vee en herder (randschade), 1x putti met lauwerkrans (gelijmd, ge...

6x Hummel
Resultaat: 95 EUR

6 Hummel figuren van Goebel. 1x jongen zittend bij hek met bloemen in de hand nr 174 1979-1990 11,5cm, 1x groot staand meisje nr 258 1979-1990 13,5cm, 1x meisje met pop 2103\A 1999-2008 9.5cm , 1x mei...

6x Hummel
Resultaat: 95 EUR

Zes Hummel figuren van Goebel. 1x jongen zittend op berg nr 315 1979-1990 13cm, 1xmeisje met kippen nr 199\0 1979-1990 12cm, 1x meisje met schep 727 1990-1999 9,5cm, 1x meisje met kom nr 629 1990-1999...

Porseleinen vos
Resultaat: 90 EUR

Grote Royal Copenhagen porseleinen vos, genummerd 437 in goede staat 27cm.

Fam. Roze vaas
Resultaat: 90 EUR

Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse Familie Roze vaas met florale decors op losse console (glazuurschade aan rand vaas) 24xø8cm. Cond.: R

3 Miniatuurvaasjes
Resultaat: 90 EUR

Drie Chinees porseleinen miniatuurvaasjes 18e-19e eeuw (set) met rondom landschapsdecor H.: 5cm. (1 chip) Cond.: R-G

2 Chinese kop & schotels
Resultaat: 80 EUR

Twee 17e en 18e eeuwse Kang Xy kop en schotels, met vogel en bloembak decor. 4,3x10 Cond:G

Bierpul, 18e-19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Duitse keramieken 18e-19e bierpul met tinnen deksel en bodemomranding. Voorstelling van kerk. Haarlijnen op bodem en barst in keramiek aan voorkant 24cm. Cond.: R

Fam Rose trekpotje
Resultaat: 80 EUR

Chinees ( Japans) porseleinen 18e eeuws trekpotje met Familie Roze decor met figuren. minimale chip tuit, verder in goede staat 12x14x8,5cm.

2 Imari vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen vazen met florale decors in goede staat 31cm.

4 Delen Chin. porselein
Resultaat: 80 EUR

Vier Chinees porseleinen borden 18e eeuw: 2x borden met geschulpte rand en decors van figuren in landschap (randschade en haarscheuren), 1x 17e-18e eeuw met decor van tuin en vlinder (goed) en 1x klei...

Vaas op sokkel
Resultaat: 80 EUR

Grote Japanse satsuma (keramieken) vaas ca. 1900 op gelakte houten sokkel in goede staat 61cm.

Groot Chinees bord
Resultaat: 75 EUR

Groot 17e-18 eeuws Chinees of Japans bord (gemerkt) met bloemendecor en geschulpte omranding. Haarscheur en lichte randschades ø29cm.

Vaas, Kaiser
Resultaat: 75 EUR

Grote Duitse porseleinen siervaas, Kaiser Germany decor Largo - K. Nossek. Handbeschilderd met paradijsvogels, magnolia's en gouddecor 65xø32cm. Cond.: G

Delftse vaas, ramskop
Resultaat: 75 EUR

Delftse 6-kantige vaas 18e eeuw (gesigneerd) met ramskop en figurendecor, gemerkt A en DWS (haarlijn, randschade) 24,5cm. Cond.: G

Chinees tempelleeuwtje
Resultaat: 75 EUR

Oude blanc de chine porseleinen tempelleeuw 19e eeuw 19cm. Cond.: G

6 Wallendorf kop & schotels
Resultaat: 70 EUR

6 antieke Duitse keramieken Wallendorf kop en schotels gemerkt W 1764 Thüringen met floraal decor in goede staat. 6-15 cm.Cond:G

5 Imari vazen
Resultaat: 70 EUR

Vijf 19e eeuwse Japans porseleinen vazen: 3x imari en 2x kutani met florale decors in goede staat 11,5x20cm.

Delftse lamp
Resultaat: 70 EUR

Antieke Delftse lamp gemaakt van een 18e eeuwse Delfts keramieken vaas (beschadigd) 33cm. Cond.: M

Tegeltableau Den Haag
Resultaat: 65 EUR

Antiek 9-pas tegeltableau Haags confectie Atelier NV Den Haag Zuid Holland met figurendecor 45x46cm. (beschadigd) Cond.: M

Hummel figuur
Resultaat: 65 EUR

Hummel figuur meisje zittend in de boom met een hondje eronder, 1972-1979 nr 56/3 Cond G 16 cm hoog

Vaas + fluitje
Resultaat: 65 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein: 1x knobbelvaasje met landschapsdecor en 1x fluitje in vogelvorm 6-8cm. Cond.: G

3 Kop & schotels
Resultaat: 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees poseleinen kop en schotels, 1 capucijner kop en schotel , twee kop en schotel met vaasdecor en vlinders.5x13 en 5x11 cm Cond:R\G

Porseleinen leeuw
Resultaat: 60 EUR

Grote DUitse Hutschenreuther porseleinen leeuw in goede staat 16x27x7cm.

Porseleinen reebok
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse porseleinen Hutschenreuther figuur, voorstellend een reebok met ree. Gesigneerd K. Tutter (topje gewei mist) 26x36x9cm. Cond.: R

Rosenthal servies
Resultaat: 60 EUR

Oud Duits Rosenthal porseleinen servies, decor Sanssouci 20e eeuw met rozendecor (groen/goud) bestaande uit: 6 kop & schotels, 12 grote borden, 6 ontbijtborden, 6 gebaksschotels, 1 sauskom, 1 dekselvi...

4 Imari kommen
Resultaat: 60 EUR

Vier zeldzame 18e-19e eeuwse Japans/Chinees imari porseleinen kommen, gemerkt en gesigneerd. Decor van flora en goud met geschulpte rand. 1 Kom is gelijmd en heeft haarscheuren in glazuur 6xø17cm. Con...

2 Porseleinen beelden
Resultaat: 60 EUR

Twee Engelse of Duitse 18e-19e eeuwse porseleinen figuren (dubbel zwaardteken met S): 1x vrouw en 1x man met kranten (1 duim mist, verder in goede staat) 15-16cm.

5 Borden, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van landschap, figuren en pagode (3x minimale randschade en 2x haarscheur) ø23,5cm. Cond.: R

Celadon trekpotje
Resultaat: 60 EUR

Oude/antieke Chinese celadon trekpot met cracele glazuur in goede staat 5x14xø11cm.

Servies, Altwasser
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen 19e eeuws 22-delig servies, gemerkt C.T. Altwasser met gouddecor en floraal decor bestaande uit: koffiepot/theepot, koekjespot, suikerpot, melkkan, 9 borden en 9 kop & schotels. Minimale b...

5 Meissen sierborden
Resultaat: 50 EUR

Vijf handbeschilderde gebaksborden MPM "Meissen Porzellan Malerei" Saxonia met diverse decors en gouddecor (draken en flora) in doos Cond.: G