Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Jakoby
Resultaat: 30.000 EUR

Julius Jakoby '37 ( Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, figuren bij een boom in een dorp (verso Scherben verkäufer Julius Jakoby + museumetiket) 69x74cm. Cond.: G

Schilderij, Jakoby
Resultaat: 24.000 EUR

Julius Jakoby '37 -1928 ( Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, barkeeper met glas en sodafles (verso Julius Jakoby, der Gastwirt 1938), 90x81cm. Cond.: G

Schilderij, Jakoby
Resultaat: 22.000 EUR

Julius Jakoby '37 -1928 (Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, figuren aan een strand (verso Julius Jakob, badende aan Hernadufer + museumetiket) 74,5x70cm. Cond.: G

Grote pot China, ca. 1900
Resultaat: 16.000 EUR

Zeer grote zeldzame antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw (gesigneerd, en tekst) huis in gebergte en vogel in boscage decor. Cond:ZG 45,5x34 cm

Bloedkoraal collier
Resultaat: 6.500 EUR

Uniek snoer met bloedkoralen aan GG 585/000 sluiting. Collier met mooie bloedkoralen, verlopend in grootte, 10x12-12-16 mm, bevestigd aan een fijne ovale GG sluiting met bloedkoraal. Lengte 41 cm ca 1...

Chinese vaas, wit glazuur
Resultaat: 4.600 EUR

oude antieke Chinees porseleinen vaas gesigneerd, met wit glazuur, Kang Xy gemerkt. Cond:G 21x9cm.

VOC kop & schotel 1728
Resultaat: 4.400 EUR

Zeldzame antieke Familie Roze kop en schotel. inscriptie: V.O.C Crescunt 1728 Concordia. De afbeelding die op de schotel staat is afkomstig van een zilveren ducaat van de VOC companie. O.a. te vinden ...

Perzisch tapijt
Resultaat: 4.000 EUR

Zeer groot apart antiek Perzisch handgeknoopt tapijt (versleten en beschadigd) 340x450 Cond: Matig\Slecht

Fam Verte vaas
Resultaat: 2.600 EUR

Bijzondere 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met drakendecor, gesigneerd en in goede staat. 32x18 cm.Cond:G

F. Carlebur
Resultaat: 2.250 EUR

Francois Carlebur of Dordrecht (1821-1893) zomers riviergezicht met vele schepen en figuren (oudere bedoeking) olieverf op linnen. 80x125 cm Cond:G

Gesig. I. Choultse
Resultaat: 2.000 EUR

Gesigneerd: I. Choultse, bospad in de sneeuw, olieverf op linnen.Cond:G 63x52cm

Pors. pendulestel
Resultaat: 2.000 EUR

Weens porseleinen 19e eeuws 4-delig klokkenstel met diverse figuren en florale decors, origineel uurwerk. Klok en console hebben beschadigingen aan de bloemen. Beschadiging aan kandelaren: 1x stam geb...

Fam Verte vaas, ca. 1900
Resultaat: 1.600 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom meerkleurige figurendecor, omstreeks 1900.Cond:G 22,5x20 cm

Fam Rose vaas, ca. 1900
Resultaat: 1.500 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Roze vaas omstreeks 1900, met lotusbloem, bamboe en vogeldecor, fijne beschildering en gesigneerd.30,5x17,8 cm. Cond:G

Schilderij, dame
Resultaat: 1.350 EUR

John Robert Dicksee 1817-1905 Engelse school, Title Veose Cinderella is going to... Sheraton House, olieverf op linnen. 100x80 Cond:G

Volendams slot, collier
Resultaat: 1.200 EUR

Collier van carneool met antiek GG 585/000 Volendams slot. Collier met 3 rijen carneoolkralen, gefaceteerd, ø 12 mm, bevestigd aan een unieke grote GG antieke sluiting, Volendams, versierd met knoppen...

Aquarel, Edhard Koning
Resultaat: 1.200 EUR

Edzard Koning '07 (Winschoten 1864 - 1954 Den Haag), pastel op papier, dorpsgezicht met gracht en figuur 44x36cm. Cond.: G

Beschilderde kast, 2-deurs
Resultaat: 1.200 EUR

Originele Zuid Duitse beschilderde empire kast anno 1824 met goede originele beschildering van decors met vazen en flora. Geheel in goede originele staat met slot en sleutel 185x121x50cm.

Chinees jade tempel
Resultaat: 1.200 EUR

Oude Chinese jade tempel dekselvaas met drakenkoppen en floraal decor 20e eeuw (minimale chips) 90cm. Cond.: G

Schilderij, Jurres
Resultaat: 1.100 EUR

Professor.J.H.Jurres (Leeuwarden 1875-1946 Amsterdam) slapende Romeinen bij paarden, olieverf op linnen. Cond:G 50x60cm

Snijwerk kast
Resultaat: 1.100 EUR

Italiaanse Renaissance kast (3-delig) met rijk snijwerk o.a: apen, herten, cherubijnen, leeuwenkoppen, ranken etc. Deels opgebouwd uit panelen (17e eeuw), gemaakt in de 19e eeuw. Minimale beschadiging...

Tete Jumeau
Resultaat: 1.050 EUR

Zeldzame Franse Tété Jumeau pop ca. 1900 met gesloten mond, gesigneerd , geleed lichaam en pruik van echt haar (kleding van iets latere datum). Haarlijn op achterzijde hoofd van ca. 4cm. H.: 65cm. Con...

Bronzen vrouw met ivoor
Resultaat: 1.050 EUR

Bronzen figuur met ivoren buste ca. 1900, gesigneerd F. Lugerth (Ferdinand 1885 - 1915), met marmeren voet H: 24cm. Cond.: G

Terracotta beeld, Goldschneider
Resultaat: 1.050 EUR

Zeer groot oud Terracotta beeld, gesigneerd Goldschneider 20e eeuw. Voorstelling van 2 putti met hond, bronskleurig gepatineerd 94x50x45cm. Cond.: G

Noten boekenkast
Resultaat: 1.000 EUR

Grote Neo Renaissance Duitse boekenkast omstreeks 1930, met rondom snijwerk, recentelijk vakkundig gerestaureerd, in zeer goede staat, 4 lades in de voet, 2 dichte deuren, en 2 deuren met glas staande...

Schilderij, Roosenboom
Resultaat: 950 EUR

Albert Rossenboom ( Belgische School 1845 - 1875), olieverf op paneel, interieur met moeder en kind 23x32cm. Cond.: G

Barok commode
Resultaat: 950 EUR

Noord Duitse eikenhouten 18e eeuwse barok commode, dubbelgebogen met origineel slot en beslag in goede originele staat 120x63x79

Horloge IWC GG
Resultaat: 900 EUR

Horloge IWC GG 585/000, rond 1955, handopwinding, ø 35 mm met kroko bruine band. nr 1241042 149. Werkend cond G

Bloedkoraal
Resultaat: 900 EUR

Zeer fraai bloedkoralencollier met GG 585/000 sluiting. Bloedkoralen collier 4 rijen, ø 7-8 mm, met mooie rode kleur, bevestigd aan een ovale streeksluiting met mooi eindstukken, slot 30 mm breed. Le...

Noten bureau
Resultaat: 850 EUR

Grote Neo Renaissance Duitse schrijftafel omstreeks 1930, met rondom snijwerk en drie lades, staande op leeuwenpoten, in zeer goede originele staat(geen fineerschade) 80x180x84 Cond:ZG

Slavenband GG blauw saffier
Resultaat: 800 EUR

Sierlijke GG 585/000 slavenband met blauw saffier en diamant. Fijne slavenband met slag aan de bovenzijde. In het midden zit een vierkant bezet met diamanten en 4 carree geslepen saffieren. Aan weersz...

Antieke globe
Resultaat: 800 EUR

Prachtige antieke aardglobe door Dr. R. Neuse, Nederlandse bewerking van R.E. Kalthoven Utrecht, columbus Verlag G.M.B. Berlin - Lichterfelde. Papier op de houten omranding heeft beschadigingen, teven...

.Kabinet
Resultaat: 800 EUR

Hollands 18e eeuws wortelnoten orgelgebogen Louis Quinze kabinet ca. 1780 met bronzen beslag. Behoeft restauratie (fineerschades etc.) 235x183x60cm. Cond.: R

Zilveren koektrommel, rond
Resultaat: 750 EUR

Bijzonder mooie antieke zilveren koektrommel, 833/000, Hollands. Rond model met parelrand en voorzien van florale gravure op de deksel, welke scharnierend is. MT Cornelis Knuijsting, Rotterdam jl: X 1...

Zilveren koektrommel
Resultaat: 750 EUR

Sierlijke antieke rechthoekige koektrommel, zilver 835/000. Koektrommel met parelranden en op de deksel voorzien van een floraal gegraveerde rand. MT Cornelis Knuijsling, Rotterdam. jl X 1804 15x10x8 ...

Ring, smaragd/robijn
Resultaat: 750 EUR

Elegante ring RG 750/000 met briljant robijn en smaragd. Sierlijk uitgewerkte ring met krullen bezet met 29 briljanten, een ronde robijn en een peervormige smaragd(mist klein diamantje). 29x19 mm, ca ...

Antieke broche diamant
Resultaat: 750 EUR

Prachtige antieke broche WG 585/000 met roosdiamanten. Fraaie langwerpige broche, Art nouveau, in bloemvorm met in het midden een grote ovale roosdiamant, ca 1 krt en 19 kleine roosdiamanten. Met stek...

Schilderij, Christina Stoel
Resultaat: 750 EUR

Christina Stoel (1859-1908) portret Elizabeth Bas, olieverf op linnen.Cond: R\G 90x120cm.

Kersen hoekkast
Resultaat: 750 EUR

Zeldzame Duitse vroeg Biedermeier kersenfineer hoek-vitrinekast ca. 1820 met lade, 2-delig in goede originele staat (lichte fineerschade) 205x95x55cm.

Zilveren servies
Resultaat: 720 EUR

Vijfdelig zilveren koffie- en theeservies, gelobd model en handgegraveerd op geschulpte voet en op ovaal onderblad. Begin 1900, 835/000, MT: Aubert Voorburg, ca. 2200gr. (totaal) Cond.: G

Bestekcassette
Resultaat: 700 EUR

Hollands zilveren bestekcassette: 10x dessertlepels, 7x tafelvorken, 8x tafellepels, 10x dessertvorken, 1x vlalepel, 1x groentelepel, 1x juslepel, 1x aardappellepel, 1x vleesvork, 2x vismessen, 11x ge...

Collier, Chinese stenen
Resultaat: 700 EUR

Collier van chryocolla stenen, ronde kralen ø 9 mm, met 3 langwerpige Chinese verzamelkralen, 14x45 mm. Tussen de kralen zitten 14 GG 585/000 gefacetteerde bolletjes, met GG 585/000 karabijnsluiting. ...

A.C. van Noort, groot
Resultaat: 700 EUR

Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 100x80cm. Cond.: G

Kavel Egypte
Resultaat: 700 EUR

Oude Egyptische bronzen figuur op houten sokkel 20e eeuw 22cm. Cond.: G

Beschilderde barok kast
Resultaat: 700 EUR

Beschilderde Barokkast anno 1786, 1 deurs met handbeschilderde landschappen, figuren en spreuken (origineel) Cond:G 97x166x50

Staande klok
Resultaat: 650 EUR

Buitengewoon grote antieke Duitse eikenhouten Art Deco staande klok met metaal bewerkte banden en geslepen glas. Bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Zijkanten met glas en afneembaar dak. Ongem...

Amsterdams uurwerk
Resultaat: 650 EUR

Antiek 18e eeuws uurwerk met wijzerplaat, gesigneerd E. de Vries Amsterdam uurwerk met kwartierslag, incompleet. 48x35x12 Cond:R\G

Eikenhouten kabinet
Resultaat: 650 EUR

18e eeuws eikenhouten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag,halve zuilen en vergulde bronzen kapitellen(restauratie noodzakelijk). Cond:R 235x175x56

Engelse naaidoos
Resultaat: 600 EUR

Bijzondere en zeldzame antieke Engelse naaidoos met sleutel, voorzien van twee porseleinen flacons met stoppen en goudbeschildering en een 7-delig gouden naaigerei bestaande uit: naaischaartje, vinge...

Hanger GG
Resultaat: 600 EUR

Hanger GG 585/000. Sierlijke vermoedelijke Branbantse streekhanger voor tussen een collier bewerkt met filigrain, kleine hangertjes en stukjes jasseron. ca 6.85 gr ca 6x6 cm

Bloedkoralen ketting
Resultaat: 600 EUR

Collier bestaande uit 5 rijen bloedkoraal. Vijf verlopende rijen met bloedkoraal, tonvormig, ø 4,5-8,5 mm. 3 Snoeren zijn het midden voorzien van een metalen bedel. Lengte ca. 50 cm., ca. 189 gr.

Zakhorloge Story
Resultaat: 600 EUR

Uniek zakhorloge GG in fraai bewerkte dubbele kast met emaille voorstelling. Zakhorloge met spillegang gemerkt Story London nr 508 ø 42 mm

Lyra pendule, ingelegd
Resultaat: 600 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Franse Lyra pendule omstreeks 1840 met koper inleg en beeninleg.emaille wijzerplaat (chip, en minimale restauratie aan koperinleg noodzakelijk) origineel 8 daags uurwerk met halfuu...

Notenhouten kabinet
Resultaat: 600 EUR

Hollands notenhouten fineer barok kabinet met bronzen beslag in redelijk tot goede staat 245x190x70cm.

Kloostertafel
Resultaat: 600 EUR

Zeer grote eikenhouten kloostertafel 20e eeuw in goede staat 86x75x284

2 Porseleinen kandelaars
Resultaat: 600 EUR

Twee 18e eeuwse Duitse Meissen porseleinen kandelaren met vogels en vlinders, bloemen en gouddecor (minimale restauraties) 28cm. Cond:R\G

Grote imari vaas
Resultaat: 600 EUR

Buitengewoon grote Japanse Imari kraagvaas, 19e eeuw met rondom krijgers in landschapsdecor(oude haarlijn in kraag, en chip) Cond: R\G. 123x44 cm

Yixing trekpotje, vogeltje
Resultaat: 600 EUR

Kleine antieke Chinese Yixing theepot (ongesigneerd) met bloesemtak en vogeldecor (chip binnerand deksel en chip tuit) 7x12xø8cm. Cond.: R

Terracotta beeld
Resultaat: 580 EUR

Groot 19e eeuws terracotta beeld met originele beschildering, voorstellend een jongen met kruis en lam. In goede originele staat 94cm.

Ei faberge stijl
Resultaat: 575 EUR

Bijzonder mooi Russisch cloisonne ei op 3 bokkepoten met vuurvergulde zilveren binnenkant, en afneembaar deksel. Het geheel is versierd met geëmailleerde zwanen en florale motieven en bezet met 7 cabu...

Eiken kabinet
Resultaat: 575 EUR

Hollands eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met bronzen beslag in goede originele staat 235x190x67cm.

Commode
Resultaat: 575 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollandse mahoniehouten Empire 4 laden commode, recentelijk proffessioneel gerestaureerd in uitstekende staat. 97x97x50 Cond.:G

5-Rij collier, bloedkoraal
Resultaat: 550 EUR

Collier bloedkoraal en parel met GG 585/000 streekslot. Collier van parel en bloedkoraal, 5 rijen, om en om. Bevestigd aan een GG ovale sluiting, 19e eeuw, met bloedkoraal en filigrain bewerking, ø 26...

Bloedkoraal collier
Resultaat: 550 EUR

Lang collier van mooie bloedkoralen. Snoer van tonvormige bloedkoralen, ø 5.5-6.5 mm, met een mooie kleur. Lengte ca 135 cm ca 86.8 gr

Aquarel, Leon Senf
Resultaat: 550 EUR

Leon Senf (zeldzaam)1860-1940 Delft. oude boerin, aquarel op papier 43x62cm Cond:G

Weegschaal
Resultaat: 550 EUR

Goud- of muntenweegschaal anno 1749, met bronzen geeikte gewichten en etiket met tekst: Deze gewigten werden gemaakt bij J.Mastenbroek Stadseijk en Mr Balansemaker tot Amsterdam. in originele staat. 2...

Zuid Duitse beschilderde kast
Resultaat: 550 EUR

Grote zuid Duitse beschilderde kast met bladgoud in rococco stijl met prachtig binnenwerk 2 deuren en 6 lades, antiek slot, nagemaakt naar oud voorbeeld. Cond:G 165x191,5x80

Tegel
Resultaat: 550 EUR

Grote antieke Delftse keramieken plaquette met handgeschilderde voorstellingen naar de bekende Haagse School schilder Anton Mauve, door Joost Thooft en Labouchere (Letter CK.J.K. Porseleyne Fles Delft...

Jos Raphael
Resultaat: 530 EUR

Joseph Morris Raphael (1869-1950 USA) havengezicht Menton, aquarel op papier. Cond:G 54x39cm

Ring GG briljant
Resultaat: 525 EUR

Elegante ring GG 585/000 met briljanten. Fraaie fantasie ring met 3 rijen voorzien van 19 briljanten in diverse maten, totaal ca 1,00 crt W VS Breedte 7,5 mm ca 3.95 gr Nieuwwaarde € 2400,- met certi...

Apothekerskast, 44 laden
Resultaat: 520 EUR

Grenenhouten apothekerskast ca. 1900 met 44 laden in goede staat. 124x150x40

Bloedkoraal
Resultaat: 500 EUR

Collier van Bloedkoralen met GG 585/000 sluiting. Lang snoer van bloedkoralen, ø 5.5 mm bevestigd aan een GG bolsluiting met bloedkoraal, ø 8.5 mm. Lengte 155 cm. ca. 70 gr.

P.P. Schiedges
Resultaat: 500 EUR

Petrus Paulus Schiedges (1860 - 1922), olieverf op linnen, riviergezicht met windmolens 65x50cm. Cond.: G

Fotolijst Louis Seize
Resultaat: 500 EUR

Vergulde messing fotolijst ca. 1780 met 4 handgeschilderde miniaturen van een adelijke familie (op ivoor), gesigneerd Derval in goede originele staat 21x20x1,5cm.

Grunderzeit secretaire
Resultaat: 500 EUR

Duitse wortelnoten Grunderzeit schrijfsecretaire ca. 1880 met mooi ingelegd binnenleven met lades (lichte beschadigingen) 172x103x55cm. Cond.: G

114
Resultaat: 500 EUR

Zeer grote eikenhouten kloostertafel 20e eeuw in goede staat 338x82x74

Antiek Perzisch kleed
Resultaat: 500 EUR

Antiek fijngeknoopt Perzisch tapijt (beschadigd) 190x132 Cond:M

Slapende Chinees
Resultaat: 500 EUR

Chinees ivoren slapende Chinees 18e-19e eeuw, gesigneerd en van prachtige kwaliteit 13x9x7,5cm. Cond.: G

Ivoor
Resultaat: 500 EUR

Antiek Chinees ivoren object, opengewerkt met diverse ballen op hoge zuil, 19e eeuw met drakendecors 24cm. Cond.: G

Armband Jade
Resultaat: 475 EUR

Rinkelband van Jade. Jade armband in bruine beige tinten voorzien van florale in- en opliggende gravure met o.a. een vogel, doorlopend aan de binnenzijde van de armband. Breedte 14,5mm en dikte 7,0 mm...

Turkoois collier, 4-rij
Resultaat: 475 EUR

Collier van Turkoois met GG 585/000 antiek slot. Collier 4 rij van gefacetteerde turkooiskralen, ø 7.5 mm, bevestigd met 8 GG gladde bollen aan een fraaie 19 e eeuwse streeksluiting, ø 28 mm. Lengte 4...

Barok waaier
Resultaat: 475 EUR

Barokwaaier met ivoor en aquareltechnieken, 18e eeuws, met drie handgeschilderde bijbelse voorstellingen, en figuren in het ivoor gesneden. (geheel opgeborgen in vitrine, kleine vochtvlek in waaier) i...

Engels zakhorloge
Resultaat: 460 EUR

Engels zakhorloge, zilver, groot model, ø 55 mm, met glas voor uurwerk bevestigd aan een zeer fraaie chatelaine met 2 stempels en een sleutel. lengte 22 cm ca 52.3 gr

Ring GG briljant saffier
Resultaat: 450 EUR

Ring RG 585/000 met saffier en diamant. Bredere ring met in het midden een rij met 8 saffieren, ø 2.7 mm wat hoger op de ring gezet. Aan weerskanten van de saffieren zit een rij met 10 diamanten, cape...

Ovaal portretschaaltje
Resultaat: 450 EUR

Ovaal zilveren (800/000) portretschaaltje met oren. Zeer sierlijk bewerkt met meerdere medaillons, guirlandes en strikken in barokstijl. In het midden een afbeelding van een adelijk paar omlijst met g...

Beschilderd empire tablet
Resultaat: 450 EUR

Groot vroeg 19e eeuws empire tablet met grepen en prachtig geschilderde landschapsvoorstelling met figuren en schapen. Mooie kwaliteit: beschadiging rechtsboven in de lucht, verder in goede originele ...

Frans fonteinsetje
Resultaat: 450 EUR

Frans Fayence fonteinset met wasbak, kraan, zeepbakje en 2 handdoek-houders. Gemerkt Rouen a La main 60x38x30cm. Cond.: G

Gothische kast met beeld
Resultaat: 450 EUR

Neogotische eikenhouten hangkast 19e eeuws met eikenhouten figuur Maria en kindje Jezus(stukje snijwerk mist) 128x85x23 Cond:G

2 Tinnen vazen
Resultaat: 425 EUR

Twee 19e eeuwse beschilderde tinnen Empire kastanjevazen met leeuwenkoppen en ringen ca. 1830 (licht bedeukt) 31cm.

Bloedkoraal collier
Resultaat: 400 EUR

Fraai bloedkoralen collier. Bestaande uit tonvormige bloedkoralen, ø 8.5 mm. Geknoopt lengte 46 cm ca 45 gr Zonder sluiting.

3-Delige set zilver
Resultaat: 400 EUR

Bijzondere drie delige zilveren, 835/000 set bestaande uit een mosterdpotje en een peper- en zoutbakje. Louis XVI stijl, versierd met guirlandes en bloemen. Bakjes staan op klauwpootjes en zijn voorzi...

Aquarel, v.d. Nat
Resultaat: 400 EUR

Willem Hendrik van de Nat ( 1864 - 1929 Leiden), aquarel op papier, landschap met geit bij knotwilgen (vochtvlekken rechtsboven), 48x30cm. Cond.: R-G

Eiken tweedeurs kast
Resultaat: 400 EUR

Uitneembare 18e eeuwse Duitse Barokkast omstreeks 1780 met lades en casette panelen in originele staat. 187x70x170 Cond:G

Zilveren opdienlepel
Resultaat: 390 EUR

Fraaie zilveren grote opdienlepel, zogenoemde brijlepel, Haags lofje, 39 cm ca 171 gr. Voorzien van belastingteken voor vreemde werken (1814-1893) Cond G

Zakhorloge GG patek Phillippe
Resultaat: 390 EUR

Zakhorloge GG 750/000 Patek Philippe en co, Geneve. Dames model 32 mm met venster en romeinse cijfers in de deksel. Een wijzer afgebroke en de veer zit vast. Zwitserland 72196

Defecte pendule
Resultaat: 390 EUR

Defecte Weense pendule ca. 1840 met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger (diverse gelijmde breuken) 46cm. Cond.: M