Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Siervazen met deksel
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Fayence deksel-amfora's, gemerkt Gien (vermoedelijk Frankrijk): 1x beschadigd en gelijmd, 1x voet gelijmd, 42cm. Cond.: M

Imari bord, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Imari porseleinen 19e eeuws bord met floraal- en gouddecor in goede staat met geschulpte rand ø30cm.

Samson beker
Resultaat: 50 EUR

Franse Samson 19e eeuwse porseleinen drinkbeker, handbeschilderd met gouddecor, bloemen, wapen etc. In goede staat 14x14xø9cm.

Aardewerken dekseldoos
Resultaat: 50 EUR

Terracotta dekseldoos 2e helft 19e eeuw met figurenmedaillons, gemerkt FGW 318 (chips), 14,5xø14cm. Cond.: R

10 Delen keramiek
Resultaat: 50 EUR

Tien 19e eeuwse handbeschilderde keramieken borden/kommen (minimale randschade mogelijk) Cond.: R-G

2 Imari kraagvazen, middel
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met florale decors. 24x10 Cond:G

5 Imari borden
Resultaat: 50 EUR

Vijf 19e eeuwse Imari porseleinen borden met goud en\of florale decors en geschulpte rand. 22cm Cond:G

5 Porseleinen schildjes
Resultaat: 50 EUR

5 oude porseleinen reclame etalage schildjes, 20e eeuw, 9-20cm Cond:G

Pors. dekselvaas + schaaltje
Resultaat: 50 EUR

Twee delen oud porselein: 1x J.D. France schaaltje, handbeschilderd, op hoge voet met bronzen klauwpoten en omranding, 1x Fürstenberg porseleinen dekselvaas met gouddecor in Biedermeier stijl 13-23cm....

Servies P. Regout
Resultaat: 50 EUR

Antiek Petrus ragout eetservies Maastricht, 34-delig omstreeks 1890, Tournay decor. o.a. drie dekselterrines, sauskom, 4 ovale schalen, grote schaal(randschade) groot bord, 9 soepborden, 8 eetborden, ...

Chinees vaasje
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws vaasje met als voorstelling spelende kinderen (haarlijn) 13cm. Cond.: R-G

4-Delig kaststel
Resultaat: 50 EUR

Antiek Chinees 4-delig kaststel met hoofdzakelijk rozen en groen decor met figuren, vogels en bloemen. 2 hoge vazen en twee dekselvazen (aantal beschadigingen) 18-20cm Cond:R\G

4 Delftse borden
Resultaat: 45 EUR

Vier 18e eeuwse Delfts blauwe schotels met gele omranding en Chinees floraal decor (polychrome) in goede staat (ongemerkt) ø22,5cm.

Divers porselein
Resultaat: 45 EUR

Divers serviesgoed 20e eeuw met o.a: 9 kop & schotels Rosenthal Selb Bavaria en servies Hutschenreuther Selb (1x sauskom, 2x dekselschaal, 1x vleesschaal, 9x diepe borden) 16-33cm. (minimale chips en ...

6 Capucijner borden
Resultaat: 45 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner schotels met floraal decor (1 schotel met chip) 2xø12cm. Cond.: G

2x Glazen Hummel
Resultaat: 45 EUR

Twee kristallen Goebel beeldjes: 1x kristallen Hummel figuur "de postbode", nr. 8513 (9cm.) met originele doos, 1x kristallen Goebel teckel zittend op een kussen (9,5cm.). Beide in goede conditie.

Dekselpot + vaas
Resultaat: 40 EUR

2 delen oud Duits porselein 20e eeuw.1 KPM vaas, een dekselpot +\- 1930 floraal en goud decor gemerkt S.1121. 26-32 cm. Cond:G

4 Porseleinen figuren
Resultaat: 40 EUR

4- 19e eeuwse handbeschilderde figuren met gouddecor, een dame met hoed, dame zonder hoed (arm eraf)dame met een roze jas(middel gelijmd) en een man met hoed, 19-20 cm Cond: R\G

Speksteen, 3 figuren
Resultaat: 40 EUR

Chinese spekstenen figuur ca. 1930 (4-delig) met 3 hoogwaardigheidsbekleders 17x15,5x3cm. Cond.: G

Jardiniere
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollandse Jugendstil plateel Jardiniere omstreeks 1900, gemerkt Gouda, Holland Regina 187 WB Rosario Adr. J.B.I. Cond:G 15x36x14

4 Delen glas/keramiek
Resultaat: 40 EUR

Vijf delen glas/keramiek: 1x dekseldoos blauw-goud Heinrich Gemmo Porzellan, 1x schenkkan creme-goud Bavaria Roma, 1x wandbakje in schelpvorm, ongemerkt, 1x glazen schaal met goud-overlay en reigerdec...

Imari bord
Resultaat: 40 EUR

Groot 19e eeuws Imari porseleinen bord met gouddecor, bloemvaasdecor, en geschulpte omranding. 30.5cm Cond: G

Ganzenhoedster
Resultaat: 40 EUR

Oude Deense Royal Copenhagen porseleinen figuur nr. 527 PEX, voorstellend een ganzehoedtser in goede staat 24cm.

2 Delen Wedgwood
Resultaat: 40 EUR

Twee delen Engels Wedgwood porselein 20e eeuw: 1x opengewerkte mand, cremekleurig en 1x bisquit porseleinen dekseldoos in hartvorm (Empire stijl) 13-24cm.

2 Delen Frankenthal
Resultaat: 40 EUR

Twee delen Duits 18e eeuws porselein (Frankenthal), 1x koffiekan (zonder deksel) en 1x groot bord. Slecht gerestaureerd 19,5-31cm. Cond.: M

Terracotta amfora
Resultaat: 40 EUR

Gelimiteerde handbeschilderde terracotta amfora vaas door Nic. Gabriel Geometric period 800 B.C. no 1 7/5/1992. Natuurgetrouwe kopie van het origineel in goede staat 30xø13,5cm.

2 Vazen
Resultaat: 35 EUR

Twee Royal Bonn keramieken vazen ca. 1900 met handgeschilderde landschappen-decors. 1x Scherf aan bovenrand ingelijmd H.: 34cm. Cond.: R-G

8 Delen keramiek
Resultaat: 35 EUR

Acht oude/antieke keramieken borden en schalen 19e-20e eeuw (grote schaal met haarscheur), minimale chip mogelijk 17-33cm. Cond.: R-G

2 Delen Meissen, Zwiebelmuster
Resultaat: 35 EUR

Twee delen Duits Meissen porselein Zwiebelmuster: 1x grote presenteerschaal ca. 1920 (Knauf) 35x26x4cm. en 1x doorbroken bord ca. 1900 (Knauf) 4xø20cm. Cond.: G

4 Delen goudsteen
Resultaat: 35 EUR

Vier delen antiek goudsteen keramiek, twee melkkannen, kastkom en een beker. 9-12cm Cond:G

Art Deco schalenset
Resultaat: 35 EUR

Antieke Staffordshire keramieken 13-delige dessertset bestaande uit: 1 schaal en 12 dessertkommen ca. 1920 met Jugendstil/ Art Deco decor Wilkinson LTD England 14-22cm.

2 Furstenberg vazen
Resultaat: 30 EUR

2 Duitse porseleinen Fürstenberg vazen in biedermeijer stijl 20e eeuw floraal en goud decor.24x13 cm Cond:G

Imari bord + 2 kommetjes
Resultaat: 30 EUR

Drie delen antiek Chinees/Japans porselein: 1x imari schotel met goud en figurendecor, gemerkt (haarlijn), 2x kommetjes 19e eeuw (1x decor landschap, 1x decor flora (barst)) ø6,5-ø24cm. Cond.: R-G

2 Series kop&schotel
Resultaat: 30 EUR

Twee sets antieke kop & schotels ca. 1900 met Chinees decor : 6x kop & schotels Peking (1 schotel haarscheur, 1 kopje beschadigd) en 9 kop &schotels keramiek met floraal decor (Chinees), gemerkt met e...

Eetservies
Resultaat: 30 EUR

Oud Duits Fürstenberg eetservies 20e eeuw bestaande uit: 12 grote borden, 12 soepborden, 2 botervloten, 3 dekselschalen, 2 sauskommen en 3 losse schalen (minimale chip mogelijk) 18-28cm. Cond.: G

Eetservies
Resultaat: 30 EUR

Oud/antiek Duits eetservies, Konig. pr. Tettau 1e helft 20e eeuw bestaande uit: 12 kop & schotels, 10 losse schotels, 1 botervloot, 2 dekselschalen, koffiekan, melkkan, suikerpot, 1 sauskom, 1 grote s...

Grote Japanse vaas
Resultaat: 30 EUR

Grote Japanse keramieken vaas ca. 1900 met decor van krijgers en groene glazuur 65xø29cm. Cond.: G

Porseleinen ezel
Resultaat: 30 EUR

Oude Duitse porseleinen Hutschenreuther ezel, gesigneerd Achtziger 20e eeuw in goede staat 9,5x8x7cm.

3 Delen porselein
Resultaat: 30 EUR

Drie delen porselein 1e helft 20e eeuw: 2x handbeschilderde geschulpte bonbonschalen met rozendecor (goud en groen), genummerd vermoedelijk Frankrijk 8x15x21cm. en 1x handbeschilderde Amfora vaas met ...

Zalfpotje
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse zalfpot Familie Roze met figurendecor 5,5xø8cm. Cond.: G

Lampetstel
Resultaat: 30 EUR

Antieke 6-delige keramieken lampetstel met 2 waterkannen, 2 zeepbakjes met deksel, kammenbakje met deksel en een wasschaal (2x haarscheuren) 15-37cm. Cond.: R-G

3 Kopjes, 2 schotels
Resultaat: 30 EUR

19e eeuws Duits serviesgoed, 2 kop en schotels, 1 los kopje,1 biedermeijer kop met schotel blumen kränze, Flucht die Liebe Freundschaft heiligt Ihr Triebe(kopje goed, schotel sleets)1 kop en schotel g...

2 Kop & schotels
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse imari porseleinen kop & schotels ca. 1800 (1 schotel met haarlijn) 4xø9,5cm. Cond.: R-G

Delfts tablet + bord
Resultaat: 25 EUR

Delfts keramieken presenteertablet en Makkums geschulpt bord 20e eeuw Cond.: G

Eskaf vaas
Resultaat: 25 EUR

Hollands platelen Eskaf vaas ca. 1910 met floraal decor in goede staat 19,5xø10cm.

3 Chinese beeldjes
Resultaat: 25 EUR

Drie oude Chinese terracotta geglazuurde figuren 1e helft 20e eeuw 10-12cm. Cond.: G

3x Duits keramiek
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud/antiek Duits aardewerk: 1x grote 19e eeuwse voorraadkruik, 1x grote schaal 20e eeuw, gemerkt "R" en 1x theelicht 20e eeuw 15-46cm. Cond.: G

Goebel haas
Resultaat: 20 EUR

Oude Duitse keramieken Goebel haas, nr. 304 in goede staat 18cm.

2 Gipsen figuren
Resultaat: 20 EUR

Twee oude/antieke figuren van gegoten gips met originele beschilderingen: 1x meisje met open bloempot ca. 1920 (lichte verfbeschadigingen) en 1x meisje met poes 43-52cm. Cond.: G

Blauwe schaal
Resultaat: 20 EUR

Antieke Franse Jugendstil keramieken jardinere schaal met pauwendecor en bloesemtakken, gemerkt: Ket F Luneville France (bakfout en 2 chips) Cond:R 16x44x18

2 Delen porselein
Resultaat: 20 EUR

Twee delen oud Duits porselein: 1x grote Fürstenberg vaas ca. 1960 en 1x Rosenthal pijpvaas ca. 1980 Cond.: G

2 Kastkommen
Resultaat: 20 EUR

Twee oude/antieke Zenith keramieken kastkommen uit 1936, polychroom. In zeer goede staat 10,5xø18,5cm.

Makkums kaststel
Resultaat: 20 EUR

Oud Hollands Makkums keramieken kaststel 20e eeuw met zwart en floraal decor 17-32cm. Cond.: G

Celadon vaas
Resultaat: 20 EUR

Oude vaas celadon kleur met cracele glazuur (gemerkt) 16xø15cm. Cond.: G

2 Kopjes, 18e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met decor van flora, peterselie en gelukssymbool (1 chip) 5x8,5cm. Cond.: R-G

Kom, 18e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Samson porseleinen 18e eeuwse kom met rondom diverse figuren in landschapsdecor (haarscheuren) 7xø15cm. Cond.: R

Meissen 5x
Resultaat: 15 EUR

Kavel van 5 delen oud Duits Meissen porselein 18e-19e-20e eeuw: 1x kopje, gemerkt met zwaarden en letter R, waarschijnlijk 2e helft 18e eeuw (haarlijn en minimale chip), 1x met druivenrankdecor 2e hel...

Porseleinen figuur
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen 18e-19e eeuws figuur, voorstellend een edele heer met dame (onduidelijk gemerkt). Beide hoofdje gelijmd. 13x10x9cm. Cond.: M

Delfts kaststel
Resultaat: 10 EUR

Drie-delig oud Delfts polychroom kaststel 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 25-33cm.

2 Vaasjes satsuma
Resultaat: 10 EUR

Twee oude Satsuma vazen ca. 1930 met decor van flora en goud (2 oren gelijmd bij 1 vaas) 35xø17cm. Cond.: R-G