Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bloedkoraal collier
Resultaat: 6.500 EUR

Uniek snoer met bloedkoralen aan GG 585/000 sluiting. Collier met mooie bloedkoralen, verlopend in grootte, 10x12-12-16 mm, bevestigd aan een fijne ovale GG sluiting met bloedkoraal. Lengte 41 cm ca 1...

Volendams slot, collier
Resultaat: 1.200 EUR

Collier van carneool met antiek GG 585/000 Volendams slot. Collier met 3 rijen carneoolkralen, gefaceteerd, ø 12 mm, bevestigd aan een unieke grote GG antieke sluiting, Volendams, versierd met knoppen...

Horloge IWC GG
Resultaat: 900 EUR

Horloge IWC GG 585/000, rond 1955, handopwinding, ø 35 mm met kroko bruine band. nr 1241042 149. Werkend cond G

Bloedkoraal
Resultaat: 900 EUR

Zeer fraai bloedkoralencollier met GG 585/000 sluiting. Bloedkoralen collier 4 rijen, ø 7-8 mm, met mooie rode kleur, bevestigd aan een ovale streeksluiting met mooi eindstukken, slot 30 mm breed. Le...

Slavenband GG blauw saffier
Resultaat: 800 EUR

Sierlijke GG 585/000 slavenband met blauw saffier en diamant. Fijne slavenband met slag aan de bovenzijde. In het midden zit een vierkant bezet met diamanten en 4 carree geslepen saffieren. Aan weersz...

Ring, smaragd/robijn
Resultaat: 750 EUR

Elegante ring RG 750/000 met briljant robijn en smaragd. Sierlijk uitgewerkte ring met krullen bezet met 29 briljanten, een ronde robijn en een peervormige smaragd(mist klein diamantje). 29x19 mm, ca ...

Antieke broche diamant
Resultaat: 750 EUR

Prachtige antieke broche WG 585/000 met roosdiamanten. Fraaie langwerpige broche, Art nouveau, in bloemvorm met in het midden een grote ovale roosdiamant, ca 1 krt en 19 kleine roosdiamanten. Met stek...

Collier, Chinese stenen
Resultaat: 700 EUR

Collier van chryocolla stenen, ronde kralen ø 9 mm, met 3 langwerpige Chinese verzamelkralen, 14x45 mm. Tussen de kralen zitten 14 GG 585/000 gefacetteerde bolletjes, met GG 585/000 karabijnsluiting. ...

Hanger GG
Resultaat: 600 EUR

Hanger GG 585/000. Sierlijke vermoedelijke Branbantse streekhanger voor tussen een collier bewerkt met filigrain, kleine hangertjes en stukjes jasseron. ca 6.85 gr ca 6x6 cm

Bloedkoralen ketting
Resultaat: 600 EUR

Collier bestaande uit 5 rijen bloedkoraal. Vijf verlopende rijen met bloedkoraal, tonvormig, ø 4,5-8,5 mm. 3 Snoeren zijn het midden voorzien van een metalen bedel. Lengte ca. 50 cm., ca. 189 gr.

Zakhorloge Story
Resultaat: 600 EUR

Uniek zakhorloge GG in fraai bewerkte dubbele kast met emaille voorstelling. Zakhorloge met spillegang gemerkt Story London nr 508 ø 42 mm

5-Rij collier, bloedkoraal
Resultaat: 550 EUR

Collier bloedkoraal en parel met GG 585/000 streekslot. Collier van parel en bloedkoraal, 5 rijen, om en om. Bevestigd aan een GG ovale sluiting, 19e eeuw, met bloedkoraal en filigrain bewerking, ø 26...

Bloedkoraal collier
Resultaat: 550 EUR

Lang collier van mooie bloedkoralen. Snoer van tonvormige bloedkoralen, ø 5.5-6.5 mm, met een mooie kleur. Lengte ca 135 cm ca 86.8 gr

Ring GG briljant
Resultaat: 525 EUR

Elegante ring GG 585/000 met briljanten. Fraaie fantasie ring met 3 rijen voorzien van 19 briljanten in diverse maten, totaal ca 1,00 crt W VS Breedte 7,5 mm ca 3.95 gr Nieuwwaarde € 2400,- met certi...

Bloedkoraal
Resultaat: 500 EUR

Collier van Bloedkoralen met GG 585/000 sluiting. Lang snoer van bloedkoralen, ø 5.5 mm bevestigd aan een GG bolsluiting met bloedkoraal, ø 8.5 mm. Lengte 155 cm. ca. 70 gr.

Armband Jade
Resultaat: 475 EUR

Rinkelband van Jade. Jade armband in bruine beige tinten voorzien van florale in- en opliggende gravure met o.a. een vogel, doorlopend aan de binnenzijde van de armband. Breedte 14,5mm en dikte 7,0 mm...

Turkoois collier, 4-rij
Resultaat: 475 EUR

Collier van Turkoois met GG 585/000 antiek slot. Collier 4 rij van gefacetteerde turkooiskralen, ø 7.5 mm, bevestigd met 8 GG gladde bollen aan een fraaie 19 e eeuwse streeksluiting, ø 28 mm. Lengte 4...

Engels zakhorloge
Resultaat: 460 EUR

Engels zakhorloge, zilver, groot model, ø 55 mm, met glas voor uurwerk bevestigd aan een zeer fraaie chatelaine met 2 stempels en een sleutel. lengte 22 cm ca 52.3 gr

Ring GG briljant saffier
Resultaat: 450 EUR

Ring RG 585/000 met saffier en diamant. Bredere ring met in het midden een rij met 8 saffieren, ø 2.7 mm wat hoger op de ring gezet. Aan weerskanten van de saffieren zit een rij met 10 diamanten, cape...

Bloedkoraal collier
Resultaat: 400 EUR

Fraai bloedkoralen collier. Bestaande uit tonvormige bloedkoralen, ø 8.5 mm. Geknoopt lengte 46 cm ca 45 gr Zonder sluiting.

Zakhorloge GG patek Phillippe
Resultaat: 390 EUR

Zakhorloge GG 750/000 Patek Philippe en co, Geneve. Dames model 32 mm met venster en romeinse cijfers in de deksel. Een wijzer afgebroke en de veer zit vast. Zwitserland 72196

Bloedkoralen collier fijn
Resultaat: 370 EUR

Dubbel collier van Bloedkoralen. Verlopend collier met bloedkoralen, tonvormig, ø 4-13 mm. De middenste grote kraal is voorzien van een metalen schild. Lengte 50 cm., ca. 61 gr.

Choker WG briljant
Resultaat: 370 EUR

Elegante Choker, WG 750/000, met navette diamant en 9 briljanten. Fijne choker met cobra collier en in het midden een krulbewerking voorzien van een navette geslepen diamant en 9 briljanten. totaal ca...

Ring GG briljant
Resultaat: 370 EUR

Ring GG 585/000, met briljant. Grote grove ring met vierkante bovenzijde 7x7 mm waar een briljant van 0.21 crt in zit. ca 9,2 gr. ø 63. Cond. Nieuw

Herenhorloge Bulova
Resultaat: 350 EUR

Herenhorloge Bulova Super Seville Day & Date. Stalen herenhorloge Bulova, automaat, met dag en datumweergave. Het horloge is voorzien van een metalen band. Lengte 19,5 cm ø 34 mm Cond U

Choker GG
Resultaat: 350 EUR

Collier met hanger GG 585/000. Langwerpige hanger, fantasie druppelmodel met 2 briljant geslepen diamanten, totaal 0.12 crt. SI, welke hangt aan een rond cobracollier van ca. 1,5 mm dik voorzien van e...

Collier +bol GG
Resultaat: 300 EUR

Collier met hanger GG 585/000. Antieke Streekhanger in de vorm van een bol, bevestigd aan een lang GG gourmetcollier. Hanger is iets gedeukt. Totaal ca. 18 gr. Lengte 70 cm

Zakhorloge zilver chatelaine
Resultaat: 300 EUR

Zakhorloge zilver 800/000, Zwitsers, Galonne, sierlijk bewerkt over het gehele horloge, ø 42 mm, voorzien van 2 horlogeketting waarvan een met grote uniek uitgewerkte sleutel met een afbeelding van ee...

Ring WG briljant
Resultaat: 300 EUR

Sierlijke ring WG 585/000 met briljant. Elegante ring met in het midden 3 briljanten, omlijst door een zeshoek bezet met wat kleinere briljanten. totaal ca 0,50 crt. Breedte 11 mm de ring is voorzien ...

Gedraaid parelcollier
Resultaat: 290 EUR

Zeer fraai collier van zoetwaterparels. Een collier mer 4 rijen zoetwaterparels in verschillende groottes 4-12 mm en vormen, wit met diverse rozetinten, bevestigd aan een zilveren 835/000 langwerpige ...

Gouden bol + oorclips
Resultaat: 280 EUR

Hanger en oorknoppen GG 585/000 gladde bollen. Een grote hanger in de vorm van een bal, ø 21 mm, met bijpassende oorclips in dezelfde grootte. ca 13.4 gr

Bulova dameshorloge
Resultaat: 275 EUR

Dameshorloge Bulova Super Seville date just. Double dameshorloge, automaat, werkend, met vergrotend datumvenster in het glas en voorzien van steentjes op de wijzerplaat. het horloge heeft een metalen ...

Ring saffier briljant
Resultaat: 260 EUR

Fijne entouragering wit 416/000 met saffier en diamant. Fraaie strakke entourage ring met in het midden een ovaal geslepen blauw saffier, ca 0.50 crt met een rand met 12 briljant geslepen diamanten. I...

Ring entourage GG hoog
Resultaat: 250 EUR

Bewerkte ring GG 585/000 met briljant. Hoog opstaande entourage ring met ruwe bewerking en 7 briljanten, middensteen ca 0,22 crt en zijstenen ca 0,03 crt per stuk. ca 4.0 gr ø 55

Twee chatelaines
Resultaat: 225 EUR

Twee antieke chatelaines, zilver 835/000. Lange chatelaine met 2 stempels en sleutel bevestigd aan een grote hanger versierd met parelranden. Lengte 39 cm. De korte chatelaine is voorzien van een bijz...

Turkoois armband, 3-rij
Resultaat: 225 EUR

Armband turkoois met GG 585/000 sluiting. Armband met 3 rijen turkooiskralen, ø 6.5 mm, bevestigd aan een GG 19e eeuwse antieke ronde sluiting met gravurebewerking, ø 19 mm. Lengte 19 cm

Barnsteencollier
Resultaat: 225 EUR

Uniek Y-collier van barnsteen. Collier bestaande uit ronde kralen, ø 17 mm met tuitvormig barnstenen stukje met een metalen hanger. Lengte 50 cm, ca 100 gr

Turkoois collier
Resultaat: 220 EUR

Uniek gevlochten collier van turkooiskralen, ø 4.5 mm, voorzien van GG 585/000 olijfvormige sluiting. Een collier gevlochten met meerdere rijen turkooiskralen en voorzien van een hanger met 7 bollen v...

Ring GG Opaal
Resultaat: 200 EUR

Ring GG, 585/000, met Opaal. Brede ring met in het midden een ovale blauw Opaal, matrixcabouchon, 12x10mm. aan de zijkanten van de steen zit een bewerking met lijntjes. ø 55, ca 8.2 gr.

Ring GG parel. Fraaie ring
Resultaat: 200 EUR

Ring GG 585/000 met parel. Fraaie ring met grote rozet van parels en gouden bollen, ø 6 mm. Grootte kop 17 mm. ø 52 ca. 5.8 gr.

Oorstekers GG briljant
Resultaat: 200 EUR

Oorstekers GG 585/000 met briljant. Sierlijke entourage oorknoppen met in totaal 18 briljanten, ca 0.5 crt W-SIP, ø 7.5 mm ca 2.5 gr

Zakhorloge, snek
Resultaat: 200 EUR

Zakhorloge met snek in losse extra behuizing, ø 47 x27 mm. Voorzien van Romeinse cijfers voor uuraanduiding en Arabische minuten aanduiding.

Oorstekers GG geel topaas
Resultaat: 190 EUR

Halve creolen GG 585/000 met geel topaas. Halve creolen, strak model, met per oorknop 4 princes geslepen topazen, 3,2x3,2 mm, totaal 1,44 crt, strak in het goud gezet. Breedte 4.6 mm, lengte 18 mm ca ...

Ring Vuuropaal
Resultaat: 190 EUR

Ring 375/000 met vuuropaal. Mooie stevige ring met een ovaal gefacetteerde vuuropaal geplaatst op een bewerkte zetkast. Grootte kop van de ring 13x11.5 mm. ø 53/54 ca 5.8 gr

Ring beryl
Resultaat: 190 EUR

Ring Roze 416/000 met beryl en witte saffier. Elegante fantasiering met een perzikkleurige beryl, ovaal geslepen, 9x6,5 mm, ca 1.57 crt. In de bewerking om de beryl zitten diverse witte saffieren, tot...

Ring GG parel koraal
Resultaat: 190 EUR

Ring GG 585/000 met parel en koraal. Organisch gevormde ring met GG bladmotieven, diverse kleine cultive parels en een roze koraalkraal, ø 6 mm. Het geheel is wat hoger op de ring gezet. ø 53 ca. 4.0 ...

Oorstekers WG, brilj.
Resultaat: 180 EUR

Sierlijke oorhangers WG 585/000 met briljant. Fijne oorhangers met haken en aan de voorzijde een rand in de vorm van een afgerond vierkant met daarin een bloem bezet met diverse kleine briljanten, 12...

Ring WG briljant
Resultaat: 175 EUR

Ring WG 585/000, met briljanten. Ring, volledig gematteerd, met in het midden een markies geslepen diamant, boven en onder bezet met 2 kleine briljanten. Totaal 5- 0.13 crt SI/P. ø 56, ca 3.2 gr Nieuw

Tasbeugel, blauwe tas
Resultaat: 175 EUR

Vroeg 19e eeuwse zilveren, 833/000, tasbeugel versierd met putti's en voorzien van ketting en kralentas met bloemen, JL: S 1902, 15x22cm.

Zakhorloge GG klein
Resultaat: 170 EUR

Sierlijk zakhorloge GG met florale bewerkte kast, uurwerk gemerkt Vacheron & Constantin, echappe a cylindre. nr 4871. ø 31 mm. met sleutel, De wijzerplaat is wat beschadigd.

Streekbroche GG
Resultaat: 160 EUR

Zeer fraaie streekbroche GG 585/000. Peervormige streekbroche met afbeelding van een mandje versierd met knopjes. In zeer goede staat, compleet met kwartsjes. 3x4,5 cm ca 4.5 gr

Titus herenhorloge
Resultaat: 160 EUR

Herenhorloge Titus GG 750/000. Titus chronograaf herenhorloge, non magnetic, met metalen achterplaat en fixoflex band. Het horloge heeft wat deuken in de kast. Met zwarte wijzerplaat. ø 37,5 mm. Heeft...

Hanger GG citrien
Resultaat: 160 EUR

Fraaie hanger GG 585/000 met grote citrien. Grote GG hanger met peervormige geslepen citrien. 50x21 mm. ca 12.7 gr

Zakhorloge
Resultaat: 160 EUR

Engels zilveren zakhorloge, met spillegang, uurwerk gesigneerd J.Williamson, London 2555. ø 48 mm Voorzien van dubbele kast, met goudkleurige wijzers. Het glas en de wijzerplaat zijn wat bekrast.

Armband bloedkoraal
Resultaat: 160 EUR

Armband bloedkoraal met GG sluiting. 4 Rijige armband met bloedkoralen, tonvormig ø 2-4mm bevestigd aan een fraaie GG 585/000 sluiting ovaal geschulpte rand met een ovale bloedkoraal in het midden. Vo...

Oorsterkers WG briljant
Resultaat: 150 EUR

Oorstekers WG 585/000 briljant. Royale solitair oorknoppen, wat opstaand, met fraaie bewerking en in het midden een briljant geslepen diamant, totaal ca 0.12 crt. ø 8.5 mm ca 1.75 gr

Bloedkoraal collier GG
Resultaat: 150 EUR

Bloedkoralencollier met GG 585/000 sluiting. Een collier van bloedkoralen, geregen op metalen draad met ogen aan elkaar gemaakt, bevestigd aan een GG gefacetteerde sluiting. ø bloedkoraal 5.5 mm, Leng...

Ring GG briljant
Resultaat: 140 EUR

Ring GG 585/000 met briljant. Brede ring met in het midden een entourage zetting bezet met briljanten, mooi laag gezet. Totaal ca 0.13 crt TW-VSI, breedte 6 mm, ø 55 ca 4.0 gr

Zilveren chatelaine
Resultaat: 135 EUR

Zeer fraaie chatelaine, zilver 835/000, met 2 fraaie stempels en sierlijke sleutel, beiden antiek met filigrain bewerking. Bevestigd aan 2 sierlijk bewerkte tonnen door middel van jasseron schakels. L...

Granaatcollier GG
Resultaat: 135 EUR

Collier met granaten en GG 585/000 sluiting. Collier van 3 rijen granaatkralen, ø 4.5 mm, bevestigd aan een mooie ovale met getorst draad bewerkte sluiting met in het midden een ovale granaat. Lengte ...

Zakhorloge GG
Resultaat: 130 EUR

Zakhorloge GG 585/000. Zakhorloge Levrette met GG kast, ø 45 mm, werkend

Barnsteencollier
Resultaat: 130 EUR

Lang barnsteencollier. Lang verlopend barnsteencollier met ovale kralen 16x11-30x21 met onedel draaislot. lengte 75 cm ca 63 gr

Broche, mozaiek
Resultaat: 120 EUR

Broche GG 585/000 met micro moziak. Broche met 2 onyx stenen, 16x18 mm, versierd met bloemen uit micro mozaik. Om de onyx zit een fraaie versierde gouden rand. Grootte 46x20 mm ca 8.9 gr

Oorstekers GG turkoois
Resultaat: 120 EUR

Oorstekers GG 585/000 met turkoois. Oorhangers van bewerkt gekruld goud bezet met 3 ronde turkooiskralen en als hanger een langwerpige turkooissteen. Lengte 3 cm ca 4.00 gr

Kavel van 47 zakhorloges
Resultaat: 120 EUR

Kavel met 47 zakhorloges, quarts, zilver en goudkleurig

Kavel van 47 zakhorloges
Resultaat: 120 EUR

Kavel met 47 zakhorloges, quarts, zilver en goudkleurig.

Omega horloge
Resultaat: 120 EUR

Omega horloge, damesmodel Dynamic automatic met stalen band. Vertoond wat gebruikssporen. lengte ca 17 cm

Ring, bloedkoraal
Resultaat: 110 EUR

Ring GG 585/000 met bloedkoraal. Fijne ring met ovale GG zetting met dubbele getorste rand bezet met een ovale bloedkoraal. ø 15x10 mm, ø 56 ca 3.7 gr

Barnsteen collier
Resultaat: 110 EUR

Lot met barnstenen bestaande uit 4 kettingen met diverse geslepen en ruwe barnstenen en een ovale barnstenen hanger met zilveren hangeroog. ca 168 gr

Ring GG briljant
Resultaat: 110 EUR

Rijring GG 585/000 met briljanten. Een wat opstaande rijring met 7 briljanten, 7x0.05 crt, TW/VSI ø 61 ca 2.5 gr

Ring, bloedkoraal
Resultaat: 105 EUR

Ring GG 585/000 met bloedkoraal. Fijne ring met ovale zetting van getorst draad met een ovale bloedkoraal, 12x6 mm, met een mooie rode kleur. ca 2.3 gr, ø 55

Hanger GG briljant
Resultaat: 100 EUR

Hanger en collier GG 585/000 met briljant. Fijn venetiaans collier met fijne solitair hanger met briljant, ca 0.15 crt. ca 2,5 gr lengte 42 cm

Horloge, Raymond Weil
Resultaat: 100 EUR

Herenhorloge Raymond Weil,18 krt verguld, model Fidelio, ø 34 mm, met fraaie schakelband voorzien van klipsluiting en voorzien van een saffierglas. lengte 18 cm + 2 extra schakels, ca 2.4 cm. In zeer ...

Hanger GG parel
Resultaat: 100 EUR

Fijne hanger GG 585/000 met parel. Fijn GG hangertje in de vorm van een halve maan met een klein briljanten en 3 parels, ø 5 mm. 20x12 mm ca 1.5 gr

Longines zakhorloge
Resultaat: 100 EUR

Longines zakhorloge, zilver 800/000, 4 grands prix: Paris-Paris- Milan-Bruxelles, begin 1900. ø 48 mm met roze kleurige wijzers. Nr 2090828. Voorzien van horlogeketting nikkel,

Oorhangers GG bolletjes
Resultaat: 100 EUR

Oorstekers GG 750/000 met bolletjes. Oorstekers van 2 GG kettinkjes met een wit geel en roze gouden bolletje. Lengte 34 mm ca 2.8 gr

Zakhorloge, afbeeldingen
Resultaat: 95 EUR

Onedel zakhorloge met parels en afbeeldingen, ø 45 mm, mechanisch

Ring + Armband, bloedkoraal
Resultaat: 95 EUR

Armband en ring zilver 925/000 met bloedkoraal. Mooie sierlijke armband met drakenkop en florale versiering met 4 grote ovale bloedkoralen en een ring met een driehoekige bloedkoraal en florale versie...

Ring GG briljant
Resultaat: 92 EUR

Ring GG 585/000 briljant. Strakke fantasiering met briljant ca 0.035 crt W-VSI ø 56 ca 4.2 gr

Ring GG diamant parel
Resultaat: 90 EUR

Ring GG 585/000 met parel en diamant. Sierlijke fantasiering met een golf bezet met diamanten en 3 parels, verlopend in grootte. Breedte kop ca 10,5 mm ø 53/54 ca 2.5 gr

Broche GG antiek
Resultaat: 90 EUR

Broche GG 585/000 antiek model. Ronde broche met geschulpte rand, 28 mm, met in het midden een afbeelding van een mand met filigraine bewerking. ca 4,7 gr.

Schildbroche GG
Resultaat: 90 EUR

Antieke schildbroche GG 585/000. Prachtige broche, medaillon vormig met kwastjes, in zeer goede staat. ø 59x34 mm. ca 5.9 gr cond. U

Granaatbroche
Resultaat: 85 EUR

Broche zilver 800/000 met granaten. Granatenbroche in de vorm van een ster met kleine ronde granaten en grotere peervormige granaten. ø 34 mm ca 8.9 gr

Citizen horloge
Resultaat: 85 EUR

Citizen dameshorloge, Clarity met 18 crt vergulde bewerking en diamant verwerkt in de kast en saffier in de kroon. Fraai langwerpig model. 18x24 mm. lengte 17 cm en 4 extra schakels. Cond U

Zilv. Broche, Israël
Resultaat: 85 EUR

Grote zilveren broche, 925/000 met diverse stenen. Grote ovale broche, deels verguld, met gekronkelde zilveren bewerking voorzien van diverse stenen. ø 78x65 mm gemerkt Bat-Ari Israël. Ca 48 gr. Teven...

Ring blauw topaas
Resultaat: 85 EUR

Sierlijke ring 333/000 met blauw topaas. Solitair ring met een zespoot chaton bezet met een grote rond gefacetteerde blauw topaas, ø 11 mm. ø 53 ca 3 gr

Hanger GG (boekslot)
Resultaat: 85 EUR

Hanger GG 585/000 van oud boekscharnier. Hanger met fraaie fijne bewerking, Grootte 58x17 mm ca 5.06 gr

Gouden horloge
Resultaat: 80 EUR

Dameshorloge GG 585/000 Monte. Smal langwerpig GG dameshorloge Art deco stijl met blauwe plaat. Het horloge is voorzien van een bruine bewerkte band. 11x 28 mm

Ring vierkant met briljant
Resultaat: 80 EUR

Ring, GG 585/000, met briljant. Strakke vierkante ring, met strakke bewerking aan de bovenzijde met een Briljant, ca 0.06 crt. ca 2,6 gr. ø 52 Nieuw

Choker zilver topaas parel
Resultaat: 80 EUR

Choker zilver 925/000 met topazen en parel. Choker van ankerschakels met in het midden een stuk met navette geslepen amethisten en ronde gefacetteerde blauw topazen, om en om. In het midden zit een ha...

Granaat armband GG
Resultaat: 80 EUR

Armband van kralen met antieke GG 585/000 sluiting. Een armband met 4 rijen granaatachtige kralen in diverse formaten en vormen. Deze kralen zijn bevestigd aan een ronde GG sluiting, ø 13 mm, in de vo...

Ring GG met brijant
Resultaat: 80 EUR

Ring GG 585/000 met briljanten. Vermaakte trouwring met in het midden een geschulpte cirkel met aan beide kanten een briljant, ca 0.16 crt in totaal, en een stukje goud in een druppelvorm. ca 4.4 gr ...

Ei hanger adelaar
Resultaat: 75 EUR

Ei hanger verguld Faberge stijl. Ei hanger versierd met zilverkleurige en vergulde elementen, ingelegd met blauw, lila en paars emaille. Een zijde voorzien van een adelaar en een zijde voorzien van ee...

Ei hanger poes
Resultaat: 75 EUR

Ei-hanger verguld, Faberge stijl. Grote opengwerkte ei-hanger versierd met groen en zwart emaille, zirconia's en een amethist. In het open gedeelte van de hanger zit een poes uit wit metaal versierd m...

Ring GG parel
Resultaat: 75 EUR

Ring GG 750/000 met parel. Fantasie slagring, breedte 8,5 mm, met in het midden een cultive parel, ø 6 mm. ø 58 ca 2,8 gr Nieuw

Ei hanger tijgeroog
Resultaat: 75 EUR

Ei-hanger verguld Faberge stijl. Hanger met ei vormige tijgeroog gevat in een huls versierd met zirconia;s en goudkleurig emaile. Het hangeroog is in de vorm van een kroon. 32.5x13.5 mm ca 7.05 gr