Ei hanger verguld Faberge stijl. Ei hanger versierd met zilverkleurige en vergulde elementen, ingelegd met blauw, lila en paars emaille. Een zijde voorzien van een adelaar en een zijde voorzien van een kruis. Er zitten 8 zirconia's verdeeld over de hanger. 15x22 mm ca. 8,5 gr.