Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Jakoby
Resultaat: 30.000 EUR

Julius Jakoby '37 ( Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, figuren bij een boom in een dorp (verso Scherben verkäufer Julius Jakoby + museumetiket) 69x74cm. Cond.: G

Schilderij, Jakoby
Resultaat: 24.000 EUR

Julius Jakoby '37 -1928 ( Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, barkeeper met glas en sodafles (verso Julius Jakoby, der Gastwirt 1938), 90x81cm. Cond.: G

Schilderij, Jakoby
Resultaat: 22.000 EUR

Julius Jakoby '37 -1928 (Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, figuren aan een strand (verso Julius Jakob, badende aan Hernadufer + museumetiket) 74,5x70cm. Cond.: G

F. Carlebur
Resultaat: 2.250 EUR

Francois Carlebur of Dordrecht (1821-1893) zomers riviergezicht met vele schepen en figuren (oudere bedoeking) olieverf op linnen. 80x125 cm Cond:G

Gesig. I. Choultse
Resultaat: 2.000 EUR

Gesigneerd: I. Choultse, bospad in de sneeuw, olieverf op linnen.Cond:G 63x52cm

Schilderij, dame
Resultaat: 1.350 EUR

John Robert Dicksee 1817-1905 Engelse school, Title Veose Cinderella is going to... Sheraton House, olieverf op linnen. 100x80 Cond:G

Aquarel, Edhard Koning
Resultaat: 1.200 EUR

Edzard Koning '07 (Winschoten 1864 - 1954 Den Haag), pastel op papier, dorpsgezicht met gracht en figuur 44x36cm. Cond.: G

Schilderij, Jurres
Resultaat: 1.100 EUR

Professor.J.H.Jurres (Leeuwarden 1875-1946 Amsterdam) slapende Romeinen bij paarden, olieverf op linnen. Cond:G 50x60cm

Schilderij, Roosenboom
Resultaat: 950 EUR

Albert Rossenboom ( Belgische School 1845 - 1875), olieverf op paneel, interieur met moeder en kind 23x32cm. Cond.: G

Schilderij, Christina Stoel
Resultaat: 750 EUR

Christina Stoel (1859-1908) portret Elizabeth Bas, olieverf op linnen.Cond: R\G 90x120cm.

A.C. van Noort, groot
Resultaat: 700 EUR

Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 100x80cm. Cond.: G

Aquarel, Leon Senf
Resultaat: 550 EUR

Leon Senf (zeldzaam)1860-1940 Delft. oude boerin, aquarel op papier 43x62cm Cond:G

Jos Raphael
Resultaat: 530 EUR

Joseph Morris Raphael (1869-1950 USA) havengezicht Menton, aquarel op papier. Cond:G 54x39cm

P.P. Schiedges
Resultaat: 500 EUR

Petrus Paulus Schiedges (1860 - 1922), olieverf op linnen, riviergezicht met windmolens 65x50cm. Cond.: G

Barok waaier
Resultaat: 475 EUR

Barokwaaier met ivoor en aquareltechnieken, 18e eeuws, met drie handgeschilderde bijbelse voorstellingen, en figuren in het ivoor gesneden. (geheel opgeborgen in vitrine, kleine vochtvlek in waaier) i...

Beschilderd empire tablet
Resultaat: 450 EUR

Groot vroeg 19e eeuws empire tablet met grepen en prachtig geschilderde landschapsvoorstelling met figuren en schapen. Mooie kwaliteit: beschadiging rechtsboven in de lucht, verder in goede originele ...

Aquarel, v.d. Nat
Resultaat: 400 EUR

Willem Hendrik van de Nat ( 1864 - 1929 Leiden), aquarel op papier, landschap met geit bij knotwilgen (vochtvlekken rechtsboven), 48x30cm. Cond.: R-G

Aquarel, botters op strand
Resultaat: 375 EUR

Gerhard Morgenstjerne Munthe (Düsseldorf 1875-1927 Leiden) bomschuiten op het strand met vissersvolk, aquarel op papier,13x17,5cm Cond:G

Schilderij, van Trirum
Resultaat: 350 EUR

Johannes J. van Trirum,stilleven met poezen, olieverf op paneel 24x18cm.Cond:G

Brieflezende figuren
Resultaat: 330 EUR

Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, (verso etiket Teniers(antiek)), twee figuren die een brief lezen 32x25cm. Cond.: R

Johannes Weiland, eenden
Resultaat: 325 EUR

Johannes Weiland (1856-1909) eenden in een sloot, olieverf op linnen 66x97cm.Cond:G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 320 EUR

J.C.Roelandse (Leiden 1888-1978 Leiderdorp) Leidse school, gemberpot met bloemen, olieverf op paneel 18x19cm.Cond:G

A.C. van Noort, klein
Resultaat: 300 EUR

van Noort 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht Zandvoort met figuren 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, klipper
Resultaat: 300 EUR

J. Winfried (Engelse School), olieverf op linnen, driemaster op volle zee 62x92cm. Cond.: G

Klaas Bernink
Resultaat: 290 EUR

Klaas Bernink 1983 (nr. 5/150), lithografie op papier, boerderij in de winter 40x60cm. Cond.: G

Warhol, Monroe
Resultaat: 280 EUR

Marylin Monroe, in de stijl van Andy Warhol' publisched by Sunday B.Morning' reproductie op papier. 90x90 cm. Cond:G

Wilkinson
Resultaat: 275 EUR

Wilkinson, 2e helft 20e eeuw abstracte compositie, acryl op linnen. 100x100 Cond: G

Emile Marze
Resultaat: 275 EUR

Emile Marzé 1962 ( Franse School 1930 - ), olieverf op linnen, abstracte compositie 65x82cm. Cond.: G

Schilderij, G. Krol
Resultaat: 275 EUR

Gerard.C.Krol (1882-1959 Enschede) stenderkast,olieverf op linnen, 40x50cm Cond:G

Grafiek, Venetia
Resultaat: 275 EUR

Antieke 19e eeuwse gravure door Bertelli (waarschijnlijk Luca Bertelli), Effige Naturali de li Serenissimi principi di Venetia Di Vostra sig. humilisimo Feruo pictro Bertelli 51x39cm. Cond.: R-G

Dratmann, 3 schilderijen
Resultaat: 260 EUR

Drie werken van Christoffer Drathmann (Duitse school 1856-1932) olieverf op linnen, Insel Borkum, Rugen? en Duinplaats. 50x29, 50x35 en 51x31cm Cond:G

Schilderij, Pudlich
Resultaat: 250 EUR

Robert Pudlich (Duitse School 1905 -1962), olieverf op paneel, stilleven met kastanjes en tabakspijp 34x22cm. Cond.: G

Ikoon godsmoeder XIX Jh
Resultaat: 250 EUR

Russisch ikoon "Maria van 7 smarten" , 19,5x17x3cm.

Frans Baayens, Los Huis
Resultaat: 250 EUR

Frans Baayens ( 1896 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, Twentse boerderij met kapschuur en hooiwagen 60x80cm. Cond.: G

Schilderij,
Resultaat: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, havengezicht Amsterdam bij de St. Nicolaas kerk, olieverf op linnen (restauratie lucht) 40x60cm. Cond:R\G

Landschap
Resultaat: 240 EUR

Ongesigneerd ca. 1930 (mogelijk Assendelft), olieverf op paneel, landschap in de trant van Vincent van Gogh 95x80cm. Cond.: G

Schilderij, Indonesische vrouw
Resultaat: 235 EUR

Paul Kamphuis ( 1948 Twente - ), olieverf op linnen, Indonesische vrouw 50x60cm. Cond.: G

Yngatin, 2 schilderijen
Resultaat: 225 EUR

Twee werken van de Russische school 20e eeuw, gesigneerd, twee havengezichten, olieverf op paneel 22x14cm Cond;G

Pit van Loo
Resultaat: 225 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991), olieverf op paneel, abstracte compositie 60x80cm. Cond.: G

Pit van Loo
Resultaat: 225 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991), olieverf op paneel, abstracte compositie met raam 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, paarden met militairen
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Hongaarse of Roemense school), olieverf op linnen, groep jagers met paarden en jachthonden 35x50cm. Cond.: G

N. Endlich, schaapsherder
Resultaat: 200 EUR

H.Endlich, pseudoniem Jan Knikker senior, landschap met herder en schapen, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Schilderij, T. v. Asten
Resultaat: 200 EUR

T.van Asten (20e eeuw) Scheveningse pier met figuren op het strand, olieverf op paneel. Cond:G 30x18

Schilderij, T. v. Asten
Resultaat: 200 EUR

T.van Asten (20e eeuw) oude Scheveningse pier met figuren op het strand, olieverf op paneel, 31x18.5cm Cond:G

Kamerscherm, H. Roux
Resultaat: 190 EUR

Hippolyte Roux 1852. 3-luik kamerscherm met berglandschappen, in notenhouten Rococco omlijsting (2 stukjes kroon weg) 40x40 cm olieverf op paneel. Cond G

Schilderij, impressionisme
Resultaat: 190 EUR

Onduidelijk monogram C.H. 09, olieverf op linnen, impressionistisch parkgezicht met bron, vrouw en putti in barokstijl 79x50cm. Cond.: G

Schilderij, Wagemans
Resultaat: 180 EUR

P.J.A. Wagemans ( 1879 - 1955), olieverf op linnen, stadsgezicht Amsterdam (plakker) 30x40cm. Cond.: R

Renard, winter
Resultaat: 180 EUR

P.Renard 21e eeuw, havengezicht met figuren in de winter, olieverf op paneel 25x20cm. Cond:G

Molkenboer
Resultaat: 180 EUR

Anton Molkenboer 1921, operatiekamer met patient en doktoren, aquarel op papier. Cond:G 70x55 cm

Vrouw in interieur
Resultaat: 180 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, meisjesportret in interieur 59x43cm. Cond.: G

C. v.d. Windt
Resultaat: 160 EUR

Chris van de Windt, Leidse school (1877-1953 Leiden) boerderij met boer, aquarel op papier. 28x22cm Cond:G

Schilderij, J.A. Wagemans
Resultaat: 160 EUR

Wagemans omstreeks 1900, toegeschreven aan P.J.A Wagemans, stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel, 20x30cm Cond:G

3 Houtsnedes Dali + boek
Resultaat: 160 EUR

Drie houtsnedes van Salvador Dali uit 1976, geschept Japans papier met watermerk. daarbij een boek over Salvador Dali. Catalogue of the unique collection of more then one thousand original engravings,...

Tekening Putti, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Tekening op papier 18e eeuw, voorstelling van putti (studie) 17x17cm. Cond.: G

Barok schilderij
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op linnen, heilige vrouwelijke figuur 49,5x60cm. Beschadiging en achtergrond bijgeschilderd, cond.: R

Schouwstuk, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Schouwstuk 19e eeuw met fruitvoorstelling ca. 1830, beschadigingen (verf af) 100x150cm. Cond.: M

Anton Markus
Resultaat: 150 EUR

Anton Markus 1870-1955, heidegezicht, olieverf op linnen.55x46cm Cond:G

Pat Andrea
Resultaat: 150 EUR

Pat Andrea'61 Barricade 1en2 , 43x38cm, tekening op papier. Cond:G

Schilderij
Resultaat: 150 EUR

Evert Bomhof ( 1886 - 1949 Zwolle), olieverf op linnen, 's zomers landschap met koeien aan het water 40x50cm. Cond.: G

Ruiters, militair
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1911, Engelse school? Engelse officier te paard in galop, pastel op papier, 44x34cm Cond:G

Ruiters, militair
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, Engelse school, Engelse cavalerie te paard, pastel op papier 44x34cm. Cond:G

Schilderij
Resultaat: 135 EUR

Josse Impens (1846 - 1905 Belgische School), olieverf op linnen, man bij fornuis 35x28cm. Cond.: G

Schilderij, landschap
Resultaat: 135 EUR

Fischer - Une ca. 1980 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met Fachwerk boerderij 72x81cm. Cond.: G

Schilderij, Reinicke
Resultaat: 135 EUR

René Reinicke (Duitse School 1860 - 1926), sepia op papier 30x40cm. Cond.: G

Stolpe
Resultaat: 135 EUR

Siegfried Reich a.d. Stolpe 64 ( 1912 -2001 Duitse School) nr. 30/30, lithografie op papier, abstracte compositie 49x61cm. Cond.: G

Schilderij, A. Motsch
Resultaat: 130 EUR

A. Motsch (Duitse School ca. 1920), olieverf op linnen, auerhaan in besneeuwd berglandschap 70x80cm. Cond.: G

Schilderij, interieur
Resultaat: 130 EUR

Copie DeFregger 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, Oostenrijks interieur met figuren 50x40cm. Cond.: G

Van Leeuwen, stilleven
Resultaat: 130 EUR

W.A. van Leeuwen, schaal met aardappelen, olieverf op linnen. 42x34cm Cond:G

2 Tekeningen, 18e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Twee tekeningen op papier 18e-19e eeuw: 1x mannelijk naakt (rood potlood) 30x20cm. en 1x paardenhoofd met hoofdtuig 35x29cm. Cond.: G

Martin Wollmer
Resultaat: 125 EUR

Martin Wollmer ( 1939 Köln Duitse School), olieverf op paneel, moderne compositie met figuren 152x152cm. Cond.: G

Heyboer, kip
Resultaat: 120 EUR

Anton Heyboer (1924-2005) Kip, plakaatverf op papier.Cond:G 21,5x30 cm

Schilderij, Piet Middelhoek
Resultaat: 120 EUR

Piet Middelhoek ( Briell 1930 - Den Haag), olieverf op linnen, stilleven met makrelen 50x70cm. Cond.: G

Kutzwel, winters bosgezicht
Resultaat: 120 EUR

Gesigneerd: Mullei naar Kurzwelly,huis in besneeuwd bos, olieverf op linnen. 50x70cm. Cond:G

Escher, houtsnede
Resultaat: 115 EUR

M.C.Escher 1898-1972. Zonnewijzer uit de serie Emblemata van M.C. Escher. Posthume druk v.h originele houtblok, genummerde oplage van 200. houtsnede op papier.

Schilderij, Urlaub
Resultaat: 110 EUR

F. Urlaub 1876 (Duitse School), olieverf op paneel, dronkeman wordt uit de taveerne gezet 11X8cm. Cond.: G

Pendant, J. v. Riemsdijk
Resultaat: 110 EUR

Twee werken van J. Riemsdijk 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollandse stadsgezichten met figuren 13x13cm. Cond.: G

Schilderij, Balman
Resultaat: 110 EUR

Gesigneerd Hendricus Balman, 2e helft 20e eeuw, bomschuiten bij het strand met figuren, olieverf op paneel,30x20cm Cond:G

Schilderij, Russische modernist
Resultaat: 110 EUR

Russische School (onduidelijk gesigneerd, Russische modernist Avantgarde), aquarel op papier, kubistische voorstelling 29x23cm. Cond.: G

C.L. Bezemer
Resultaat: 110 EUR

C.L.Bezemer (Clement) Zwijndrecht 1910 -2001 Dordrecht, winters landschap met boten in een sloot, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

2 Houtsnedes
Resultaat: 105 EUR

Twee houtsnedes op papier, monogram H.K. ca. 1930, 1x landschap met molen 15x14cm. en 1x dorpsgezicht in de sneeuw 18x14cm. (waarschijnlijk Herman Kruyder) Cond.: G

Schilderij, J.H. Bissier
Resultaat: 100 EUR

Gesigneerd Jules Bissier, aquarel op papier, moderne compositie 27x18cm. Cond.: G

Schilderij, J.H. Bissier
Resultaat: 100 EUR

Gesigneerd Jules Bissier, aquarel op papier, moderne compositie 19x26cm. Cond.: G

Schilderij, schapen
Resultaat: 100 EUR

Palfy 20e eeuw, landschap met herder en zijn schapen, olieverf op linnen, 50x70cm Cond:G

Schilderij, Janus
Resultaat: 100 EUR

Thomass Hamann ( 1955 Stuttgart), drie abstracte kunstwerken op geschept papier 130x87cm. Cond.: G

Geo Poggenbeek
Resultaat: 100 EUR

Geo Poggenbeek ( Amsterdam 1853 - 1903), olieverf op paneel, boer met paardenkar 14x19cm. Cond.: G

Vrouw met hoed
Resultaat: 100 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), monogram RMSG, olieverf op linnen, vrouw met hoed 50x60cm. Cond.: G

2 Werken Zandleven
Resultaat: 100 EUR

Jan Adam Zandleven ( 1868 - 1923), 2 tekeningen op papier, stillevens 27x20cm. en 31x25cm. Cond.: G

Schilderij, naakte dame
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, Chinese naakte dame, olieverf op linnen. Cond:G 60x90cm

Monogram B.B., tijger
Resultaat: 100 EUR

Monogram B.B. 30 Mai, tekening op papier, liggende tijger 40x21cm. Cond.: G

Schilderij, berglandschap
Resultaat: 100 EUR

A. Wagner ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, bergdorp met spelende kinderen 53x38cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 100 EUR

Paulsen, olieverf op linnen, Noord-Duits riviergezicht met boten en molen 100x70cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 100 EUR

C. Hermann (Duitse School), olieverf op linnen, man speelt luit 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, meer
Resultaat: 100 EUR

Kyrillisch gesigneerd (Russische School), olieverf op linnen, bosbeek 52x39cm. Cond.: G

Atelier Rose-Marie Sterenberg
Resultaat: 100 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg, Gompertz Amsterdam 1919. Landschap met bomen, olieverf op linnen. 75x65 cm Cond:G

Schilderij, haventje
Resultaat: 100 EUR

Verso Ruwel gesigneerd, havengezicht met vissersboten, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Schilderij, Twentse watermolen
Resultaat: 95 EUR

J. Bannink, olieverf op linnen, Twentse watermolen 55x73cm. Cond.: G