Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Koeleman 64
Resultaat: 90 EUR

S. Koeleman 1968 (Zweedse School), olieverf op linnen, landschap 70x50cm. Cond.: G

Stilleven, pruimen/bessen
Resultaat: 90 EUR

C.Cornelisz, olieverf op paneel, stilleven met pruim, perzik en bessen, 13x18 cm, Cond:g

Schilderij, markt
Resultaat: 90 EUR

Senpan 1985, Indonesische markt, olieverf op linnen. 38x32cm Cond:G

Tekening, koekkoek
Resultaat: 90 EUR

B.C. Koekkoek? 19e eeuw, tekening op papier, hooiwagen 16x11cm. Cond.: G

Schilderij, Parijs
Resultaat: 90 EUR

Pirnel, 20e eeuw, stadsgezicht Parijs olieverf op linnen. 60x120cm. Cond:G

G. Diepeveen, viool
Resultaat: 90 EUR

Gerard Diepeveen, olieverf op linnen, abstracte viool (naar Picasso) 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, Johannes Josseaud
Resultaat: 80 EUR

Johannes Josseaud ( 1880 - 1935 Amsterdam), aquarel op papier, landschap met kanaal en ophaalbrug 53x37cm. Cond.: G

Cornelisz, schaal kersen
Resultaat: 80 EUR

C.Cornelisz, olieverf op paneel, porseleinen schaal met kersen, 13x18 cm, cond: goed

Ton van Tast
Resultaat: 80 EUR

Ton van Tast (Antonius v.d. Valk Delft 1884 - ), aquarel op papier, diverse fantasiefiguren 28x35cm. Cond.: G

Schilderij, F. Karperien
Resultaat: 80 EUR

F. Karperien, 20 eeuw.Brugeliaans feest in binnenhof, olieverf op linnen. 90x77cm Cond:G

Litho, Jeroen Krabbé
Resultaat: 80 EUR

Jeroen Krabbé 1992 (nr. 1/60), lithografie op papier, figuur met hoed 17x23cm. Cond.: G

Ton van Tast
Resultaat: 80 EUR

Ton van Tast (Antonius v.d. Valk Delft 1884 - ), aquarel op papier, diverse fantasiefiguren 37x58cm. Cond.: G

H. van Leeuwen, polder
Resultaat: 80 EUR

H.van Leeuwen van Oudewater(1890-1972) boerderij aan het water,olieverf op paneel,40,5x32 cm Cond:G

Stilleven, citroen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz, olieverf op paneel, zilveren schaal met citroen, 21e eeuw, 13x18cm., Cond: G

Schilderij, dame bij lantaarn
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, dame van lichte zeden bij lantaarn 25x35cm. Cond.: G

Landkaart
Resultaat: 80 EUR

Landkaart 17e eeuw van Fredericum de Wit van Galliae Tabula (Gallé Frankrijk) 60x48cm. (beschadigd) Cond.: R

Stilleven, perziken
Resultaat: 80 EUR

C.Cornelisz, olieverf op paneel, stilleven met perziken, 13x18cm, Cond: G

Engel Gabriël bij rivier
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, Engel Gabriël bij een rivier met figuren 90x60cm. Cond.: G

Aquarel, Marie van de Goes
Resultaat: 80 EUR

Monogram M.V.H. '91 (verso M.A. Goes van Dirxland), aquarel op papier, bosgezicht met bospad 35x25cm. Cond.: G

Landkaart, Amazone
Resultaat: 80 EUR

Landkaart 17e-18e eeuw van het Amazonegebied met rivier de Amazone, ets op papier, "Cvaiana fine provincia intra Rio de Las Amazonas etque Rio de Yviapari Fine Orinoque" 36x28cm. Cond.: G

Landkaart Peru
Resultaat: 80 EUR

Landkaart van Peru 17e-18e eeuw (maker onbekend) met lengtegraden, Anglica, German en Hispanica, ets op papier 36x28cm. Cond.: R-G

2 Tekeningen, 17e-18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Twee tekeningen op papier 17e-18e eeuw: 1x portret, mangaankleurige inkt 15x13cm. en 1x vrouw met emmer en stok (rood potlood) 19x15cm. Cond.: G

Atelier Rose-Marie Sterenberg
Resultaat: 80 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenber Gompertz Amsterdam 1919, winters bosgezicht, olieverf op linnen. 45x70 Cond:G

Sepia, 17e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Tekening of aquatint 17e eeuw van een ruïne met herder en vee 13x21cm. Cond.: R

4 Etsen, watermolens
Resultaat: 80 EUR

Attelier Maarten Hangbrok? vier Twentse watermolens, etsen op papier (Singraven, Haaksbergen, Oele en Diepenheim) 14x9cm Cond:G

Ets, 17e-18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Antiek ets, St Catharina in 17e eeuwse lijst met binnen-tobbelijst+dik fineer 21,5x18cm Cond:G

Schilderij, Parijs
Resultaat: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, winters Parijs stadsgezicht met koets en figuren bij avond, olieverf op paneel. 30x24cm Cond:G

Schilderij, stadsgezicht
Resultaat: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, dorpsgezicht 115x40cm. Cond.: G

W. de Groot, karaf met fruit
Resultaat: 75 EUR

Atelier W. de Groot ca. 1930, olieverf op paneel, stilleven met waterkaraf, appel en uien 29,5x40cm. Cond.: G

Schilderij, H. Witvoost
Resultaat: 75 EUR

Henk Witvoost, olieverf op linnen, Hollands ijspret met vele figuren 50x70cm. Cond.: G

Strandgezicht
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met bomschuit en vissersfamilies 80x60cm. Cond.: G

Schilderij, J.J. v.d. Stap
Resultaat: 70 EUR

Johannes Jacobus v.d. Stap (Delft 1874 - 1940), olieverf op paneel, boerderij met boerin, kippen en schaap 20x25cm. Cond.: G

Aquarel, tulpen
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw aquarel op papier met tulpen. Cond:G 25,5x20cm

Ongesigneerd, kippen
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap met haan en kippen 20x25cm. Cond.: G

P.H. Schutz
Resultaat: 70 EUR

Peter Hermann Schutz ( 1928 Duitse School), olieverf op paneel, moderne abstracte compositie blauw/zwart (beschadiging) ø150cm. Cond.: R

Ets
Resultaat: 70 EUR

E.K. 1907, ets op papier, straat met figuren 49x37cm. Cond.: G

2 Tekeningen
Resultaat: 70 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), houtskool op papier, twee tekeningen van een hond 18x18cm. Cond.: G

Floria, abstract
Resultaat: 70 EUR

Floria, 2e helft 20e eeuw, abstract landschap acryl op linnen. 65x80cm Cond:G

Schilderij
Resultaat: 65 EUR

Chagall, litho op papier, twee gezichten met palet 30x25cm. Cond.: G

H. Björdorm, landschap
Resultaat: 60 EUR

H. Björdam ca. 1960 (Zweedse School), olieverf op linnen, strandgezicht 45x33cm. Cond.: G

Edwin Nordin
Resultaat: 60 EUR

Edwin Nordin (Zweedse School), olieverf op paneel, boerderij met vee 45x37cm. Cond.: G

2 Werken, 18e-19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee grafieken 18e-19e eeuw: 1x steendruk, Ansicht der Feierlichen Grundsteinlegung der Ludwig-Wilhelms-Brücke etc. 1829 (Farr. im Ulm). 62x36cm. en 1x ets, "A. Watteau Pinxit La proposition Embarrass...

Schilderij, D. Sommer
Resultaat: 60 EUR

D. Sommer, olieverf op paneel, kubistisch paard naar Frans Marc 36x49cm. Cond.: G

Landschap, de Wijn
Resultaat: 60 EUR

Willem de Wijn (Amsterdam 1902 - ) (ongesigneerd, toegeschreven aan), olieverf op linnen, landschap met boerderij 46x70cm. Cond.: G

M. Pechstein 1923
Resultaat: 60 EUR

Max Pechstein 1923 (Duitse School,uitgegeven door FCB, bekende Duitse expressionist), lithografie op papier, plezierboten bij duinen 60x47cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, winters landschap met molen en wandelaar 26x18cm.

Atelier Rose-Marie Sterenberg
Resultaat: 60 EUR

Atelier Rose-Maria Sterenberg Gompertz, Amsterdam 1919, Portret, Olieverf op linnen 50x35cm Cond:G

Schilderij, Parijs
Resultaat: 60 EUR

Smith, 2e helft 20e eeuw stadsgezicht Parijs met figuren, olieverf op paneel. 46x30cm Cond:G

Sepia, 17e-18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, aquarel op papier, jagers in een landschap 15x20cm. Cond.: G

Sven Hjalmarsson, landschap
Resultaat: 50 EUR

Sven Hjalmarsson 85 (Zweedse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap 37x34cm. Cond.: G

Marie Bellaforte
Resultaat: 50 EUR

Marie Bellaforte ca. 1900, pastel op papier, 17x21cm. Cond.: G

Schilderij, Soyppel
Resultaat: 50 EUR

Hans Soyppel? 42/43, olieverf op linnen, oude fabriek 51x60cm. Cond.: R-G

Schilderij, Guppel
Resultaat: 50 EUR

Hans Guppel? (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met fabriek (silhouet) 60x50cm. Cond.: G

Jan Cremer
Resultaat: 50 EUR

Jan Cremer (Enschede 1940 - ), nr. 806/000, litho op papier, landschap korenschoven naar aanleiding v.d. vuurwerkramp (gemaakt in oplage) 65x47cm. Cond.: G

Fox hunting
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse grote Engelse steendrukken met Fox Hunting, J.F Herrings Sewr , plate 1 and 3 ( vocht vlekken) 85x70cm Cond:R

S. Fougner, abstract landschap
Resultaat: 50 EUR

S. Faugner '68 (Zweedse School), olieverf op linnen, landschap met waterpartij 46x39cm.

Kaart, Haarlem
Resultaat: 50 EUR

Antieke Landkaart\grondkaart van Haarlem, door Adriaan Spinder, uitgebracht door: Isaak Tirion 1742.Cond:G 30x17,5 cm

Corneille
Resultaat: 50 EUR

Corneille 94, reproductie op linnen, duif en kat 50x60cm. Cond.: G

4 Prenten, jacht
Resultaat: 50 EUR

Vier jachtprenten in wortelnoten lijst 20e eeuw (Old hands at the game, the opening day, a killing pace, gone away) lithografie op papier. 23x15 Cond:G

Ronde miniatuur, gouache
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, buste van een vrouw ø15cm. Cond.: G

2x Tekening, Goedvriend
Resultaat: 45 EUR

Twee werken van Theo Goedvriendt (De Steeg 1879 - 1969 Warnsveld), 1x houtskool op papier 30x20cm. en 1x gemengde techniek op papier 20x15cm., landschappen Cond.: G

2 Gravures, 18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Twee 18e eeuwse scheepvaart gravures (ets op papier): 1x Limmer Boeyer en 1x Keulse Reyn Aak, 19,5x17cm. Cond.: G

Engelse prent
Resultaat: 45 EUR

Oude Engelse golf-prent in wortelnoten lijst 2e helft 20e eeuw in goede staat.

Tekening, 17e-18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Tekening op papier 18e eeuw (rood potlood), voorstellend een hand met schrijfveer 17x19cm. Cond.: G

Gouache, Hartsuiker
Resultaat: 40 EUR

Frans Willem (Fred) Hartsuijker (Amsterdam 1894 - 1991 Utrecht), gouache op papier, landschap met knotwilgen 31x25cm. Cond.: G

W. Pulle
Resultaat: 40 EUR

W,Pulle vaas met bloemen, olieverf op linnen,50x56cm Cond:G

2x Grafiek
Resultaat: 40 EUR

Twee oude lithografiën, onduidelijk gesigneerd: 1x met pontiac 1972, 105x55cm. en 1x nr. 175/200 Constructeur Cyborg metallic kleur 62x48cm. Cond.: G

K. Meyer, eenden
Resultaat: 40 EUR

K. Meyer ca. 1950, olieverf op linnen, plasgezicht met eenden 50x40cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig. modern
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, acryl op papier, moderne compositie met figuur 56x80cm. Cond.: G

Reis Journaal, Frans Tullingh
Resultaat: 40 EUR

Kavel met 14 werken van Frans Tullingh (Rotterdam 1876 - 1943 Voorburg), aquarellen en tekeningen met voorstellingen van reizen Frankrijk en SPanje ca. 38x30cm. Cond.: G

Schilderij met boot
Resultaat: 40 EUR

H. van Santen ca. 1920, olieverf op linnen, riviergezicht met zeilboten, huisje en molen 30x40cm. Cond.: R-G

Schilderij, H. Engberg
Resultaat: 40 EUR

H. Engberg (Zweedse School), olieverf op paneel, abstract stilleven 50x30cm. Cond.: G

Thorvald Rasmussen
Resultaat: 40 EUR

Thorvald Rasmussen 1930, olieverf op linnen, interieur met figuren 28x23,5cm. Cond.: G

Landkaart, Cöln
Resultaat: 40 EUR

Duitse landkaart 18e eeuw, ets op papier, "Archiepiscop et elecorat Coloniensem Tob. Conr. Lotter 1717-1777" ca. 27x21cm. Cond.: G

Ongesigneerd
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op papier, meisjesportret 21x18cm. Cond.: G

W. de Groot, bloedkoralen
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd (Atelier W. de Groot ca. 1930), olieverf op paneel, stilleven met ketting (bloedkoraal) 30x33cm. Cond.: G

Schilderij, boerderij
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, boerderij, olieverf op linnen. Cond:G 56x46cm

Litho
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd nr 141\400 moderne coulissen voorsteling, litho op papier. 50x69cm Cond:G

Schilderij, A. Reuvers
Resultaat: 35 EUR

Anton Reuvers (Enschede), olieverf op paneel, riviergezicht met knotwilgen 23x16cm. Cond.: G

Schilderij, Andre Souter
Resultaat: 35 EUR

Andre Souter (Zweedse School), pastel op papier, slapende vrouw 39x24cm. Cond.: G

Schilderij, sneeuwlandschap
Resultaat: 30 EUR

J. de Savin?(onder lijst) ca. 1930, olieverf op paneel, kerk in besneeuwd landschap 24x18cm. Cond.: G

J. Kersten
Resultaat: 30 EUR

J. Kersten (Duitse School), olieverf op linnen, de wijnproever 50x60cm. Cond.: G

Ongesigneerd
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd ca. 1970, olieverf, stilleven 64x59cm. Cond.: G

Suzie Norburg
Resultaat: 30 EUR

Suzie Norburg 1910 (Duitse School), olieverf op linnen, dame met hoed 15x20cm. Cond.: G

2 Stillevens
Resultaat: 30 EUR

A.W.V.P.A. 2x stilleven met fruit en keramiek, olieverf op linnen 18,5x19,5cm. en 30x22,5cm. Cond.: G

3x Stilleven
Resultaat: 30 EUR

Drie stillevens van J. van Veen: 1x olieverf op paneel, stilleven 24x30cm. Cond.: G, 1x J. van Veen, olieverf op paneel, stilleven 40x30cm. Cond.: G en 1x J. van Veen, olieverf op linnen, stilleven 30...

Oosterse ets
Resultaat: 30 EUR

Ets op papier 18e eeuw met Arabische voorstelling 17x21cm. Cond.: G

3 Prenten, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Drie 19e eeuwse prenten in gouden lijst 70-72cm. Cond.: R-G

3x A. Thiele
Resultaat: 25 EUR

Drie werken van Alexander Thiele ( Duitse School 1924 - ), 2x eenden in het water en 1x Waldschänke München 50x60cm. Cond.: G

Fritz Klee 1948
Resultaat: 25 EUR

Fritz Klee 1948 ( 1876 - 1976 Duitse School), krijttekeningen op papier, abstracte compositie 23x32cm. Cond.: G

Fritz Klee 1949
Resultaat: 25 EUR

Fritz Klee 1949 ( 1876 - 1976 Duitse School), krijttekening op papier, abstracte compositie 38x24cm. Cond.: G

Wenschloss
Resultaat: 25 EUR

Wenschloss? ca. 1930 (Duitse School), olieverf op papier, havengezicht met figuren 22x20cm. Cond.: G

A. Slehcim
Resultaat: 20 EUR

A. Slechim, olieverf op linnen, bloemen 17x24cm. Cond.: G