Kavel van 46 oude/antieke Hollandse wandtegels: 42x 18e-19e eeuwse mangaankleurige tegels met floraal decor (beschadigingen), 1x religieuze tegel 18e eeuw (beschadigingen), 1x landschapstegel 18e eeuw en 2x 20e eeuwse tegels 13x13cm. Cond.: R