Oud Duits Hutschenreuther servies 20e eeuw bestaande uit: 6 grote borden, melkkan, suikerpot, 2x sauskom, 12 soepborden, botervloot, 3 ovale schalen, 4 dessertborden, 3 vierkante schalen, dekselschaal, 5 theekoppen met 6 schotels, 6 moccakopjes met 6 schotels en 8 kleine diepe borden (minimale chips/beschadiging mogelijk) 7-34cm. Cond.: G