Twee zeldzame 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvazen met rondom landschap met figurendecor en Foohonden op het deksel (gesigneerd). Bovenranden vazen beschadigd en naderhand gelijmd 23xø9cm. Cond.: R