Ongesigneerd naar 17e eeuws voorbeeld, olieverf op paneel, landschap met dorp en figuren 35x11cm. Cond.: G
Gesigneerd J. Altink '53 (ongekeurd), aquarel op papier, vaas met bloemen 36x28cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd,olieverf op linnen, zonnig stilleven, ca.1965, 30x70 cm., Cond.:G
Auguste Brouet, 1872-1941 Frankrijk, 11/56, ets op papier, boerenhuis met twee figuren. Moetrand is ingescheurd. 15x8.5cm., Cond.:R
Ongesigneerd ca. 1910, olieverf op paneel, stilleven met fruit 30x20cm. COnd.: G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, acryl op linnen (cracele verf), abstracte compositie 70x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, Maria met kind 45x76cm. Cond.: M
Onduidelijk gesigneerd Miritz ca. 1930, (Duitse school?), olieverf op paneel (verf laat los), stilleven met kaarskandelaar en kruik met bloemen 37x34cm. Cond.: M
Stadhuis Enschede gemaakt van houtinleg ca. 1930, in zeer goede originele staat 20x30cm.
Willen hendrik Mühlstaff ( 1894 - 1982), steendruk op papier, stilleven met aardewerk en tin 25x30cm. Cond.: G
Twee 17e eeuwse landkaarten. 1x 1656 C.Gustawo, Otto Steenbok, van een Deense vestiging en 1x 1659 Victoris arbitrio permisit mense, van een Deense vestiging. 32x25 cm., Cond.:G
Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, nettenboeter 25x30cm. Cond.: G
Goudkleurige geëtste plaat in lijst, voorstellend een baai met vissersboten 2e helft 20e eeuw 35x35cm. Cond.: G
J. Bungers 66, olieverf op paneel, ketel met bloemen 43x50cm. Cond.: R
Ongesigneerd, olieverf op jute, Oosterse vrouw 54x73cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd , ets op papier, Den Bosch boekenvrouw 33x26cm. Cond.: G
Ongesigneerd China 19e eeuw, gouache op papier (bovenste gedeelte beschadigd), 2 Chinese vrouwen in interireur 20x30cm. Cond.: M
Monogram H, olieverf op linnen, Mediterraans straatje 24x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, stijger Rotterdam 21x31cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 60-er jaren, sfeervol plasgezicht bij avond, olieverf op paneel 103x36cm. Cond.: G
M.J.Manschot, '99, gemengde techniek op papier, appel. 48x38cm., Cond.:G