Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd 17e eeuw
Resultaat: 175 EUR

Ongesigneerd naar 17e eeuws voorbeeld, olieverf op paneel, landschap met dorp en figuren 35x11cm. Cond.: G

Magritto
Geen vanafprijs

-

Gesign. J. Altink
Geen vanafprijs

Gesigneerd J. Altink '53 (ongekeurd), aquarel op papier, vaas met bloemen 36x28cm. Cond.: G

Stilleven, onduidelijk gesig. 1965
Startprijs 10 EUR

Onduidelijk gesigneerd,olieverf op linnen, zonnig stilleven, ca.1965, 30x70 cm., Cond.:G

Auguste Brouet, ets
Resultaat: 10 EUR

Auguste Brouet, 1872-1941 Frankrijk, 11/56, ets op papier, boerenhuis met twee figuren. Moetrand is ingescheurd. 15x8.5cm., Cond.:R

Stilleven, fruit
Resultaat: 18 EUR

Ongesigneerd ca. 1910, olieverf op paneel, stilleven met fruit 30x20cm. COnd.: G

Ongesigneerd modern
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, acryl op linnen (cracele verf), abstracte compositie 70x50cm. Cond.: G

Schilderij, Maria met kind
Resultaat: 10 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, Maria met kind 45x76cm. Cond.: M

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930
Startprijs 10 EUR

Onduidelijk gesigneerd Miritz ca. 1930, (Duitse school?), olieverf op paneel (verf laat los), stilleven met kaarskandelaar en kruik met bloemen 37x34cm. Cond.: M

Houtinleg, stadhuis Enschede
Startprijs 10 EUR

Stadhuis Enschede gemaakt van houtinleg ca. 1930, in zeer goede originele staat 20x30cm.

W. Mühlstaff
Startprijs 10 EUR

Willen hendrik Mühlstaff ( 1894 - 1982), steendruk op papier, stilleven met aardewerk en tin 25x30cm. Cond.: G

2 Landkaarten, 17e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Twee 17e eeuwse landkaarten. 1x 1656 C.Gustawo, Otto Steenbok, van een Deense vestiging en 1x 1659 Victoris arbitrio permisit mense, van een Deense vestiging. 32x25 cm., Cond.:G

Ets, Nettenboeter
Startprijs 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, nettenboeter 25x30cm. Cond.: G

Gouden havengezicht
Startprijs 15 EUR

Goudkleurige geëtste plaat in lijst, voorstellend een baai met vissersboten 2e helft 20e eeuw 35x35cm. Cond.: G

Bungers, stilleven
Resultaat: 15 EUR

J. Bungers 66, olieverf op paneel, ketel met bloemen 43x50cm. Cond.: R

Schilderij, Afrikaanse vrouw
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd, olieverf op jute, Oosterse vrouw 54x73cm. Cond.: G

Ets, Den Bosch
Resultaat: 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd , ets op papier, Den Bosch boekenvrouw 33x26cm. Cond.: G

Schilderij op rijstpapier
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd China 19e eeuw, gouache op papier (bovenste gedeelte beschadigd), 2 Chinese vrouwen in interireur 20x30cm. Cond.: M

Gerda Rotermund
Startprijs 15 EUR

Gerda Rotermund (Duitse School), houtsnede op papier, vogels op een tak 17x24cm. Cond.: G

2 Etsen, Suze de Lint
Resultaat: 20 EUR

2 Etsen Suze de Lint (Princenhage 1878 - 1953 Den Haag), etsen op papier, 2 landschappen met boerderijen 15x11cm. en 8x14cm. Cond.: G

Schilderij, Mediterraans straatje
Startprijs 15 EUR

Monogram H, olieverf op linnen, Mediterraans straatje 24x30cm. Cond.: G

Ingekleurde ets
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, stijger Rotterdam 21x31cm. Cond.: G

Panorama
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 60-er jaren, sfeervol plasgezicht bij avond, olieverf op paneel 103x36cm. Cond.: G

Schilderij M.J. Manschot
Startprijs 20 EUR

M.J.Manschot, '99, gemengde techniek op papier, appel. 48x38cm., Cond.:G