Perkamenten oorkonde uit het jaar 1513 opgesteld door Drost Johan van Jhersum van Salland over de overdracht van een perceel landbouwgrond te Olst (Overijssel) met zegel. Bijgaand transscriptie en aan...
Mooie 19e eeuwse kraantjeskan ca. 1820. Empire van messing en koper, in goede originele staat 47x27x33cm. Cond.: G
Vijf antieke boeken; 1x Bijbel 1777 Dordrecht (Cond.: R), 1x restbijbel (Cond.: M), 1x Brieven stichtelijke overdenkingen (Cond.: R), 1x Theron en Aspasio 1759 , Pieter Meijer (Cond.: R), 1x de voorre...
Groot kavel diverse koperen miniaturen 19e eeuw en later o.a; ketels, stoofjes, spinnewiel, kandelaars, Jugendstil bureauset, vaasjes, vijzel, steelpan, doofpot, schenkkannetje, blakertjes, pijphouder...
Barometer 19e eeuw met mahonie-fineer en band-intarsia. Tinnen wijzerplaat met Hollands opschrift (benen vaasje), stukje hout eraf Cond.: R-G
Decoratief 19e eeuws messing beddeel met porseleinen ballen 137x155cm. Cond.: G
IJzeren 19e eeuwse ketel met messing kraan en opschrift "Hollcroft 24 pints" 40x48xø26cm. Cond.: G
Klein reisaltaar 19e eeuw met compositie metalen figuren en lederen foudraal 12x7x3cm. Cond.: G
Oude vernikkelde taartschaal met achter-glas motief ca. 1930. in goede staat 11,5xø30cm.
Twee messing fotolijstjes ca. 1900 in barokstijl met 2 ikoontjes van Jezus en Maria. 12x10cm. Cond.: G
Groot kavel divers oud porselein, aardewerk en koperwerk o.a; Fürstenberg, Sitzendorf paarden, Chinees porselein etc. 6-36cm. Cond.: R-G
Decoratieve Italiaanse tinnen schaal, gesigneerd Lavorazione A.mano 20e eeuw, licht verbogen 17x41x30cm.
IJzeren kookpot 19e eeuw, 1x grote zeef met lange steel 19e eeuw en koperen beddekruik in goede staat 25xø25cm. en 11x32x22cm.
Drie-delig tinnen moccaservies, bewerkt 1e helft 20e eeuw 7-22cm. Cond.: R
Negen glashangertjes, o.a. een hart, muis, hoefijzer, zwaan, paddestoel en lieveheersbeestje.
Vijf oude kinderboeken; 1x Pinocchio Walt Disney met plaatjes ingeplakt 50-er jaren. 1x Sneeuwwitje Walt Disney met plaatjes ingeplakt 50-er jaren, 1x Bambi Walt Disney 50-er jaren met plaatjes ingepl...
Antiek 5-delig messing gewichtenblok (5 ons, 2 ons, 1 ons, 1 ons en 50 gram) 7x20x5cm. Cond.: G
Twee delen oud/antiek tin; 1x empire kelk met leeuwen ca. 1810 (zonder deksel?) 21xø14cm. en 1x dekseldoos op drie pootjes, gesigneerd Fred Reyenga Amsterdam 10xø11,5cm. Cond.: G
Drie oude kopergeslagen sierborden met figurendecor 1e helft 20e eeuw 35x54cm. Cond.: G
Kleine tinnen theepot 19e eeuw in redelijke originele staat 19x18xø13cm.
Oude messing kaarsenkroonluchter 4-arms 2e helft 20e eeuw 28x40x40cm. Cond.: G