Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Oorkonde
Resultaat: 200 EUR

Perkamenten oorkonde uit het jaar 1513 opgesteld door Drost Johan van Jhersum van Salland over de overdracht van een perceel landbouwgrond te Olst (Overijssel) met zegel. Bijgaand transscriptie en aan...

Empire kraantjeskan
Resultaat: 70 EUR

Mooie 19e eeuwse kraantjeskan ca. 1820. Empire van messing en koper, in goede originele staat 47x27x33cm. Cond.: G

5 Antieke boeken
Resultaat: 20 EUR

Vijf antieke boeken; 1x Bijbel 1777 Dordrecht (Cond.: R), 1x restbijbel (Cond.: M), 1x Brieven stichtelijke overdenkingen (Cond.: R), 1x Theron en Aspasio 1759 , Pieter Meijer (Cond.: R), 1x de voorre...

Diverse miniaturen
Resultaat: 70 EUR

Groot kavel diverse koperen miniaturen 19e eeuw en later o.a; ketels, stoofjes, spinnewiel, kandelaars, Jugendstil bureauset, vaasjes, vijzel, steelpan, doofpot, schenkkannetje, blakertjes, pijphouder...

Barometer, 19e eeuw
Geen vanafprijs

Barometer 19e eeuw met mahonie-fineer en band-intarsia. Tinnen wijzerplaat met Hollands opschrift (benen vaasje), stukje hout eraf Cond.: R-G

Groot koperhek, pors.
Geen vanafprijs

Decoratief 19e eeuws messing beddeel met porseleinen ballen 137x155cm. Cond.: G

IJzeren ketel met kroon
Geen vanafprijs

IJzeren 19e eeuwse ketel met messing kraan en opschrift "Hollcroft 24 pints" 40x48xø26cm. Cond.: G

Mini reis-altaar
Resultaat: 20 EUR

Klein reisaltaar 19e eeuw met compositie metalen figuren en lederen foudraal 12x7x3cm. Cond.: G

Taart display
Resultaat: 15 EUR

Oude vernikkelde taartschaal met achter-glas motief ca. 1930. in goede staat 11,5xø30cm.

2 Kleine fotolijstjes
Resultaat: 40 EUR

Twee messing fotolijstjes ca. 1900 in barokstijl met 2 ikoontjes van Jezus en Maria. 12x10cm. Cond.: G

1 Scheepslamp
Resultaat: 20 EUR

Oude scheepslamp begin 20e eeuw van messing 45xø25cm. Cond.: G

Doosje diversen
Resultaat: 10 EUR

Groot kavel divers oud porselein, aardewerk en koperwerk o.a; Fürstenberg, Sitzendorf paarden, Chinees porselein etc. 6-36cm. Cond.: R-G

Fruitschaal
Resultaat: 17 EUR

Decoratieve Italiaanse tinnen schaal, gesigneerd Lavorazione A.mano 20e eeuw, licht verbogen 17x41x30cm.

6 Botermesjes
Startprijs 10 EUR

Zes antieke plated botermesjes 16cm. Cond.: M

Spaan, beddekruik en kookpot
Resultaat: 15 EUR

IJzeren kookpot 19e eeuw, 1x grote zeef met lange steel 19e eeuw en koperen beddekruik in goede staat 25xø25cm. en 11x32x22cm.

Wafelijzer
Startprijs 10 EUR

IJzeren 19e eeuws wafelijzer in goede originele staat 62cm.

Tinnen setje
Startprijs 10 EUR

Drie-delig tinnen moccaservies, bewerkt 1e helft 20e eeuw 7-22cm. Cond.: R

9 Glashangertjes
Resultaat: 10 EUR

Negen glashangertjes, o.a. een hart, muis, hoefijzer, zwaan, paddestoel en lieveheersbeestje.

5 Kinderboeken
Startprijs 10 EUR

Vijf oude kinderboeken; 1x Pinocchio Walt Disney met plaatjes ingeplakt 50-er jaren. 1x Sneeuwwitje Walt Disney met plaatjes ingeplakt 50-er jaren, 1x Bambi Walt Disney 50-er jaren met plaatjes ingepl...

Gewichtenblok
Resultaat: 10 EUR

Antiek 5-delig messing gewichtenblok (5 ons, 2 ons, 1 ons, 1 ons en 50 gram) 7x20x5cm. Cond.: G

2 Delen tin
Startprijs 10 EUR

Twee delen oud/antiek tin; 1x empire kelk met leeuwen ca. 1810 (zonder deksel?) 21xø14cm. en 1x dekseldoos op drie pootjes, gesigneerd Fred Reyenga Amsterdam 10xø11,5cm. Cond.: G

3 Delen messing
Resultaat: 10 EUR

Drie oude kopergeslagen sierborden met figurendecor 1e helft 20e eeuw 35x54cm. Cond.: G

Tinnen theepot 1880
Startprijs 10 EUR

Kleine tinnen theepot 19e eeuw in redelijke originele staat 19x18xø13cm.

Kaarsenkroon
Startprijs 10 EUR

Oude messing kaarsenkroonluchter 4-arms 2e helft 20e eeuw 28x40x40cm. Cond.: G