Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Divers glaswerk
Startprijs 10 EUR

Kavel diversen o.a; 13 glazen (o.a. cognac), 1x Petrus Regout roomkannetje ca. 1900, 1x porseleinen asbakje, 1x blaasbalg, 1x stoffer&blik, 1x kaasplank en div. plated Cond.: G

5 Delen kristal
Startprijs 10 EUR

Vijf delen oud kristal o.a; 1 setje ruitkristallen onderzetters (chips), 1 kandelaar, 2 schalen en 1 setje bestekafleggers 7-22cm. Cond.: R-G

Glazen kannetje
Resultaat: 15 EUR

Groen-blauw glazen Jugendstil kannetje ca. 1900 (ongemerkt) 19xø9cm. Cond.: G

Glazen schaal, 60-er jaren
Startprijs 15 EUR

Grote mondgeblazen langwerpige glazen schaal 60-er jaren bruin/geel 11x36x18cm. Cond.: G

Glazen set Royal Leerdam
Startprijs 15 EUR

Drie-delig Royal Leerdam drinkset in zeer goede staat 7,5x21cm. Cond.: G

Glazen vaas ca. 1900
Resultaat: 15 EUR

Handbeschilderde glazen vaas met vuurtoren, kustplaatsen en figuur ca. 1900. minimale chip bovenrand 33x10cm. Cond.: R

14 Kristallen glazen
Startprijs 15 EUR

Kavel van veertien kristallen glazen + karaf o.a; champagne, likeur (minimale chips mogelijk) 9x26cm. Cond.: G

Glazen dekseldoos + schotel
Resultaat: 15 EUR

Gegraveerde glazen dekselcoupe met onderschotel met bloemendecor ca. 1900, 20xø15cm. Cond.: G

Glas met onderschaal
Resultaat: 15 EUR

Mondgeblazen glas met onderschotel, beide met geribbelde rand. Het glas heeft beschildering. In goede originele staat 33xø13cm.

Glazen waterpijp
Resultaat: 15 EUR

Decoratieve glazen waterpijp met messing, blauwkleurig glas met goudverf en heren portret. 2e helft 20e eeuw. 37xø11cm., Cond.:G

Persglazen schaal ABC
Startprijs 15 EUR

Persglazen ABC schaal rondom bewerkt, Joop Reparon 2e helft 20e eeuw ø27,7cm. Cond.: G

Karaf met glas, rood
Resultaat: 15 EUR

Oude Boheems kristallen fles met likeurglas, 1e helft 20e eeuw, rood kristal bewerkt met bloemenmotief. 23x7x7cm.,en 13xØ5cm., Cond.:G

Set Copier Leerdam
Resultaat: 60 EUR

Oude Copier glazen 3-delige set ca. 1930, bestaand uit zwart glazen tablet, okerbuin glazen karaf en glaasje. 2 Chips bij rand karaf, 21x28x14cm. Cond.: R-G

5 Delen kristal
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen kristal 20e eeuw; 1x grote vaas, 1x roomstelletje en 2x waxinelichtjes gemerkt Thomas 4-32cm. Cond.: G

Karaf met cognac-glazen
Startprijs 20 EUR

Drie oude cognacglazen en karaf 20e eeuw 16-23cm. Cond.: G

Karaf met likeurglazen
Startprijs 20 EUR

Karaf met 6 likeurglazen 20e eeuw 16-24cm. Cond.: G

Leerdam vaas
Startprijs 20 EUR

Zware Royal Leerdam glazen vaas 2e helft 20e eeuw, KristalUnie 12xø9cm.

4 Delen glas
Startprijs 20 EUR

Vier delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x spijkervaas, 1x beker, geslepen en beschilderd, 1x glazen bol met luchtblazen en 1x kobaltblauwe vaas met goud- en bloemenmotief 5-12cm.

3 Glazen bonbonieres
Startprijs 20 EUR

Drie zware glazen schalen 2e helft 20e eeuw, minimale chips bodem Cond.: R

3 Delen glas
Startprijs 20 EUR

Drie delen kunstenaarsglas 2e helft 20e eeuw; 1x grote bloem (mondgeblazen, 1x slak (chip) en 1x vaasje (Murano?) 9-51cm. Cond.: R-G

3x Boheems glas
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud/antiek Boheems glas; 1x karaf (zonder stop, blauw), 1x pot (zonder deksel, rood) en 1x vaas (rood) 13-23cm. Cond.: G

3 Glazen olifanten
Startprijs 20 EUR

Drie oude mondgeblazen glazen olifanten glazen/ soepkommen, 20e eeuw, 1x oor beschadigd, 1x oor eraf (maar erbij), 1x goed 12x17x11cm.

2 Karaffen
Startprijs 20 EUR

Twee oude kristallen karaffen; 1x cassiskleur, facetgeslepen (Cond.: G) en 1x amandelgeslepen (gelijmd) 20cm. Cond.: M-G

Boheems glas
Resultaat: 20 EUR

Groot antiek slingerglas met gouddecor en geribde neutrale delen 19e eeuw. Venetië of Bohemen?, H.26cm.kleine chips en onderin glas een barst.