Oude houtgestoken kapstok ca. 1940 in paardenmotief 96x23cm. Cond.: G
Oud groen beschilderd houten bijzettafel met lade 2e helft 20e eeuw, Chabby chic in goede staat 61x78x40cm.
Prachtig Duits wortelnoten fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Recentelijk gerestaureerd en hand-gepolitoerd in uitstekende originele staat 76x49x41cm.
Oude bijzettafel van mahoniehout 20e eeuw met eiken 3-spant voet 54xø74cm. Cond.: G
Notenhouten ovale tafel met groen leer op het blad, Engeland 2e helft 20e eeuw met onderling verbonden 4-spant poot en koperen leeuwepootjes 54x121x55cm. Cond.: G
Oude eikenhouten theewagen met wieltjes 2e helft 20e eeuw in goede staat 64x76x46cm.
Groot eikenhouten handgestoken bordenrek ca. 1900 in goede staat 109x11x35cm. Cond.: G
Eikenhouten Mechelse wand-kapstok handgestoken met leeuwenkoppen ca. 1880. In goede staat 98x28x10cm.
Eikenhouten handgestoken kapstok met ovale spiegel ca. 1900 en met leeuwekoppen 10x87x30cm. Cond.: G
Oud Hollands eiken handgestoken kist ca. 1930 in goede staat 42x59x35cm. Cond.: G
Oude grenenhouten armleunstoel in Biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw 98x53x60cm. Cond.: G
Dri-delige mini-tafelset 2e helft 20e eeuw met gebogen poten en geschulpt blad, in zeer goede staat 56x53x40cm.
Twee leuke mahoniehouten wijntafeltjes 2e helft 20e eeuw met geschulpt blad, in zeer goede staat 54xø39cm.
Eikenhouten gesneden hang-garderobe ca. 1920 met spiegel, leeuwekoppen en 5 haken. In goede staat 86x23x10cm.
Oude eikenhouten wandgarderobe 1e helft 20e eeuw met snijwerk en koperen haken (1 beschadigd). In goede originele staat 30x96x21cm. Cond.: G
Grote teakhouten lage kist 2e helft 20e eeuw met ijzeren beslag. te gebruiken als salontafel in goede staat 47x110x79cm.
Eikenhouten kapstok ca. 1900, handgestoken met leeuwekoppen 24x12x112cm. Cond.: G