Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kapstok, zeepaard
Resultaat: 10 EUR

Oude houtgestoken kapstok ca. 1940 in paardenmotief 96x23cm. Cond.: G

Tafeltje met lade
Geen vanafprijs

Oud groen beschilderd houten bijzettafel met lade 2e helft 20e eeuw, Chabby chic in goede staat 61x78x40cm.

Wortelnoten naaitafel
Geen vanafprijs

Prachtig Duits wortelnoten fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Recentelijk gerestaureerd en hand-gepolitoerd in uitstekende originele staat 76x49x41cm.

Bijzettafel
Resultaat: 25 EUR

Oude bijzettafel van mahoniehout 20e eeuw met eiken 3-spant voet 54xø74cm. Cond.: G

Ovaal tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Notenhouten ovale tafel met groen leer op het blad, Engeland 2e helft 20e eeuw met onderling verbonden 4-spant poot en koperen leeuwepootjes 54x121x55cm. Cond.: G

Bloementafel
Resultaat: 10 EUR

Massief eikenhouten bloementafel ca. 1900 Duitsland in goede originele staat 77x37x37cm.

Theewagentje
Startprijs 15 EUR

Oude eikenhouten theewagen met wieltjes 2e helft 20e eeuw in goede staat 64x76x46cm.

Eiken bordenrek
Startprijs 15 EUR

Groot eikenhouten handgestoken bordenrek ca. 1900 in goede staat 109x11x35cm. Cond.: G

Ovaal tafeltje
Startprijs 20 EUR

Notenhouten ovaal Louis Philippe tafeltje ca. 1880, blad vervangen (fineerschade aan het blad) 63x80x60cm. Cond.: M.

Indonesisch wandkastje
Resultaat: 20 EUR

Oud Indonesisch teakhouten wandkastje ca. 1930 met lade achter 2 deurtjes. Snijwerk op de deuren, bovenkant en zijkanten Oosters landschap. In zeer goede originele staat 32x25x15cm. Cond.: G

Kapstok
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten Mechelse wand-kapstok handgestoken met leeuwenkoppen ca. 1880. In goede staat 98x28x10cm.

Kapstok met spiegel
Startprijs 20 EUR

Eikenhouten handgestoken kapstok met ovale spiegel ca. 1900 en met leeuwekoppen 10x87x30cm. Cond.: G

Eiken kistje
Resultaat: 20 EUR

Oud Hollands eiken handgestoken kist ca. 1930 in goede staat 42x59x35cm. Cond.: G

Grenenhouten stoel
Startprijs 25 EUR

Oude grenenhouten armleunstoel in Biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw 98x53x60cm. Cond.: G

3-Delige miniset
Resultaat: 80 EUR

Dri-delige mini-tafelset 2e helft 20e eeuw met gebogen poten en geschulpt blad, in zeer goede staat 56x53x40cm.

2 Mahonie wijntafeltjes
Resultaat: 30 EUR

Twee leuke mahoniehouten wijntafeltjes 2e helft 20e eeuw met geschulpt blad, in zeer goede staat 54xø39cm.

Spiegel
Resultaat: 35 EUR

Bewerkte spiegel ca. 1900 in goede originele staat 66x72cm.

Kapstok
Startprijs 30 EUR

Eikenhouten gesneden hang-garderobe ca. 1920 met spiegel, leeuwekoppen en 5 haken. In goede staat 86x23x10cm.

Noten Henry Deux tafel
Resultaat: 40 EUR

Notenhouten tafel ca. 1880, Coulissentafel met wieltjes (krimpnaden in blad), geen tussenbladen 72x113x100cm. Cond.: R-G

Noten nachtkastje
Resultaat: 30 EUR

Notenhouten nachtkastje ca. 1870 met lade en deurtje in originele staat 81x36x37cm. Cond.: G

Garderobe
Startprijs 30 EUR

Oude eikenhouten wandgarderobe 1e helft 20e eeuw met snijwerk en koperen haken (1 beschadigd). In goede originele staat 30x96x21cm. Cond.: G

Teak Kist, salontafel
Resultaat: 45 EUR

Grote teakhouten lage kist 2e helft 20e eeuw met ijzeren beslag. te gebruiken als salontafel in goede staat 47x110x79cm.

Kapstok
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten kapstok ca. 1900, handgestoken met leeuwekoppen 24x12x112cm. Cond.: G

Commode
Startprijs 30 EUR

Kleine oude eikenhouten dressoir 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 77x104x44cm.