Groot dobbelsteen 3x3x3cm rood met ketting, lengte 50 cm
Djokja zilver, 800/000, 8 delen: 2 lepels en 6 zuurvorkjes. ca 65 gr. Cond U
Negen delen oud plated 20e eeuw, bewerkt; 1x borstelset 4-delig, 1x asbak, 1x bonbonschaal, 1x dekseldoos en 1x kandelaar 6-18cm. Cond.: G
Zilveren tafelnummers, 1 t/m 12 in doosje, 800/000 samen ca. 10gr. Cond.:U
Divers plated 20e eeuw; kandelaar, aansteker, pillendoosje, taartschep, broodschaal, etc. etc. 4-30cm. Cond.: G
Hollands zilveren theeschepje, jaarletter Q: 1875, 835/0000, ca. 9,5gr. Cond.: U
Grote plated dekselpot met handgrepen, fijn bewerkt met Oosterse motieven 20e eeuw 23x23xø15cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren orchidee-vaasje 835/000, ca. 13gr. H.: 10cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur, 835/000, ridderhelm met beweegbaar visier en voorzien van een draagood. H.3cm., ca. 20gr.
Kristallen parfumflacon met Hollands zilveren dop. Behoeft restauratie.