Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Grootmoeders tijd, klok
Resultaat: 15 EUR

Oude eikenhouten fineer pendule, ca.1920, met bloemdecor. Lichte fineerschade zijkant, met gong. 28x45x14cm., Cond.:R

3 Wekkers
Startprijs 15 EUR

Drie oude reiswekkers, functies niet getest 6-7cm. Cond.: R-G

Klokje
Resultaat: 15 EUR

Oude eigenbouw eikenhouten wandklok met pendule uurwerk ca. 1880, 8-daags 44x20x13cm. Cond.: R

Klok met 2 gewichten
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten gewichtenklok 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 76x25x10cm.

Art Deco miniatuurklokje
Resultaat: 20 EUR

Kleine Duitse wekker ca. 1910 met messing kast, functies niet getest 10x6,5x4,5cm. Cond.: G

Wekker klok
Resultaat: 20 EUR

Reiswekker ca. 1890 met slagwerk, nikkel en messing met sleutel (oxidatie) 15cm. Cond.: R

Zaanse klok
Resultaat: 20 EUR

Oude notenhouten Zaanse klok. FSH Germany uurwerk met atlas, bel en bronzen aramturen (1 zuil zit los) 62x24x15cm. Cond.: G

Buffetpendule
Resultaat: 20 EUR

Oude Juba buffetpendule met 3 gongstaven in zeer goede originele staat

Uilen wekker
Resultaat: 30 EUR

Aparte wekker ca. 1900 (uilenwekker), eigenbouw. Houtzaagwerk met verlichting (de ogen van de uil worden verlicht). Functies niet getest Cond.: G

Keramiek klokkenstelletje
Startprijs 20 EUR

Drie-delig Jugendstil keramieken klokkenstel met cassis-kleurig glazuur ca. 1900. Met wekkeruurwerk in goede originele staat 23x24x8cm. en 29x11x8cm.

Zaans klokje
Resultaat: 35 EUR

Oude Zaanse wandklok met eikenhouten kast, atlas en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 56x20x17cm.

Zaans klokje
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten Warmink (Wuba) Sallander wandklok met bronzen ornamenten en maanstand 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 52x23x13cm.

Art Deco klokkenstel
Startprijs 25 EUR

Marmeren Art Deco klokkenstel met jonger Junghans uurwerk (marmer licht beschadigd) 18x24x7cm. en 12x8x7cm. Cond.: R

Jaarpendule
Resultaat: 25 EUR

Oude jaarpendule ca. 1950, made in Germany. Verf v/d/ voet door oxidatie 32xø18cm. Cond.: G

Zaanse klok
Resultaat: 35 EUR

Oude Hollandse Zaanse wandklok met wortelnoten kast, bronzen ornamenturen, slagwerk en atlas. Gemerkt Wuba (Warmink) in zeer goede staat 64x28x17cm.

BimBam klok
Resultaat: 30 EUR

Duitse Junghans BimBam regelateur, met gongslag eikenhouten kast in goede originele staat 83x34x18cm.

Klokkenstel
Resultaat: 45 EUR

Groot 3-delig Frans Jugendstil klokkenstel van messing ca. 1900 met 8-daags Frans uurwerk (zonder slinger) 35x42x10cm. en 42xø11cm. Cond.: R-G

Art Deco klok
Resultaat: 30 EUR

Metalen Art Deco klok ca. 1930 in goede originele staat met centrale secondenwijzer (ongemerkt) 21x22x6cm. Cond.: G

Klok
Resultaat: 30 EUR

Pendule ca. 1920 met bewerkte eikenhouten kast (ongemerkt) en geslepen glas, in goede originele staat 33x46x15cm. Cond.: G

Junghans tafelklok
Resultaat: 45 EUR

Kleine Junghans eikenhouten tafelklok met koperen beslag ca. 1890. Compleet met sleutel in goede originele staat 202x18x11cm.

Electrische klok
Startprijs 30 EUR

Oude gesigneerde electrische tafelklok, Jacob Palmtag ca. 1960, gemaakt van diverse kleuren glas en metaal. In goede originele staat 20x38x12cm.

BimBam regelateur
Startprijs 30 EUR

Oude eikenhouten BimBam regelateur met geslepen glas. gemerkt Junghans met 4 gongstaven 75x35x17cm. Cond.: G

Klein staartklokje
Resultaat: 40 EUR

Klein Fries schippertje, staartklok van Wuba (Warmink) met eikenhouten kast, met maanstand en slagwerk 60x17x14cm. Cond.: G

Engels tafelklokje
Resultaat: 40 EUR

Engelse tafelklok ca. 1910 met bewerkte eiken kast in goede originele staat 30x24x16cm.