Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Weens bronsje
Geen vanafprijs

-

Afrikaans houten beeld
Resultaat: 15 EUR

Groot oud Afrikaans houtgesneden beeld 62cm. Cond.: G

Bronzen jongen met varken
Resultaat: 20 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel van F. Iffland, voorstellend een jongen met big. In goede originele staat 16cm. Cond.: G

4 Delen houtsnijwerk
Startprijs 15 EUR

Vier delen oud Indonesisch houtsnijwerk 20e eeuw; 3x plaquettes met floraal decor, 1x houten sculptuur met vogels (stukje af) 38x10cm. en 26x14x10cm. Cond.: R-G

4 Beeldjes Bali
Startprijs 20 EUR

Vier oude beelden; 2x Indonedië, Bali (hout/been) en 2x Afrika (hout) 13-22cm.

5 Kleine beeldjes
Resultaat: 20 EUR

Vijf oude compositie metalen figuren (religieus etc.), brons gepatineerd 3-9cm. Cond.: R-G

Compositie jongen
Resultaat: 25 EUR

Compositie metalen figuur voorstellend een jongen. gesigneerd Piucello Napoli 20e eeuw 34cm. Cond.: G

Beeldje op wit marmer
Startprijs 20 EUR

Oud roze marmeren figuur op wit marmeren voet ca. 1930 (ongesigneerd) 15x10x7cm.

Plastiek in brons patina
Resultaat: 25 EUR

Modern beeldje van compositie metaal met brons patina op marmeren voet, monogram C.H.D. in goede staat 28cm. Cond.: G

Meerschuim putto
Startprijs 25 EUR

Putti met vis, gesigneerd A. Soutin (wit kunststof) 2e helft 20e eeuw 28cm.

3 Afrikaanse beelden
Resultaat: 30 EUR

Drie Afrikaanse houtgesneden figuren 20e eeuw 17-44cm. Cond.: G

Houtsnijwerk
Startprijs 30 EUR

Oud Indonesisch houtsnijwerk, voorstellend een vrouw en man in de bosschage 20e eeuw 24x24x4cm. Cond.: G

Bronzen monnik
Startprijs 30 EUR

Antieke monnik ca. 1900 in goede staat van compositie metaal 14,5cm.

3 Kleine bronsjes
Startprijs 30 EUR

Drie kleine antieke bronzen figuren; 1x Romeins figuur, 1x liggende leeuw en 1x man met handen in de zakken 4-9,5cm. Cond.: G

Bronzen meisje
Resultaat: 30 EUR

Moderne bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, boek lezend meisje 6x12x5,5cm. Cond.: G

Bronzen hond
Resultaat: 35 EUR

Bronzen hond op marmeren voet, gesigneerd C. Valton 2e helft 20e eeuw 26x20x13cm. Cond.: G

Aziatisch brons, god
Startprijs 35 EUR

Oude bronzen olifanten boedha 20e eeuw in goede staat 14cm.

Kleine bronzen boedha
Startprijs 40 EUR

Oude messing boedha 2e helft 20e eeuw, gedetailleerd bewerkt in goede staat 21x13x9cm.

Bronzen zittende schrijver
Startprijs 40 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw met losse marmeren sokkel (beschadigd). Voorstellend een tekenaar, in goede originele staat 13,5x12,5x8cm.

Javaans houten beeld
Startprijs 40 EUR

Oude Indonesische houtgesneden figuur van man met hanen (1 snavel kapot) 20e eeuw 40cm. Cond.: R-G

Beeldje, vrouw met zwaan
Startprijs 40 EUR

Compositie metalen figuur met restvergulding ca. 1800 van vrouw met zwaan op onyx voet 9x11x7cm. Cond.: G

Bronzen figuur, paarden
Startprijs 40 EUR

Abstracte bronzen figuur met 3 paardenhoofden 20e eeuw, ongesigneerd

Beeld, 2 duiven
Startprijs 40 EUR

Compositie metalen Art Deco beeld op zwart marmeren voet. Voorstellend twee duiven op wijnrank ca. 1930. 15x26x10cm. Cond.: G

3 Beelden, vogels
Resultaat: 40 EUR

Drie messing plated vogels 2e helft 20e eeuw; 2x grote kemphaan en 1x fazant. in goede originele staat 7-27cm.