17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

Ongesigneerd 17e eeuw 1008
Ongesigneerd 17e eeuw

175 EUR

Magritto 1062
Magritto
Geen vanafprijs
Gesign. J. Altink 1175
Gesign. J. Altink
Geen vanafprijs
Stilleven, onduidelijk gesig. 1965 1029
Stilleven, onduidelijk gesig. 1965
Startprijs 10 EUR
Auguste Brouet, ets 1033
Auguste Brouet, ets

10 EUR

Stilleven, fruit 1037
Stilleven, fruit

18 EUR

Ongesigneerd modern 1082
Ongesigneerd modern

25 EUR

Schilderij, Maria met kind 1089
Schilderij, Maria met kind

10 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 1091
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930
Startprijs 10 EUR
Houtinleg, stadhuis Enschede 1124
Houtinleg, stadhuis Enschede
Startprijs 10 EUR
W. Mühlstaff 1171
W. Mühlstaff
Startprijs 10 EUR
2 Landkaarten, 17e eeuw 1031
2 Landkaarten, 17e eeuw

15 EUR

Ets, Nettenboeter 1116
Ets, Nettenboeter
Startprijs 15 EUR
Gouden havengezicht 1118
Gouden havengezicht
Startprijs 15 EUR
Bungers, stilleven 1130
Bungers, stilleven

15 EUR

Schilderij, Afrikaanse vrouw 1179
Schilderij, Afrikaanse vrouw

50 EUR

Ets, Den Bosch 1202
Ets, Den Bosch

15 EUR

Schilderij op rijstpapier 1260
Schilderij op rijstpapier

25 EUR

Gerda Rotermund 1338
Gerda Rotermund
Startprijs 15 EUR
2 Etsen, Suze de Lint 1341
2 Etsen, Suze de Lint

20 EUR

Schilderij, Mediterraans straatje 1354
Schilderij, Mediterraans straatje
Startprijs 15 EUR
Ingekleurde ets 1420
Ingekleurde ets

20 EUR

Panorama 1058
Panorama
Startprijs 20 EUR
Schilderij M.J. Manschot 1095
Schilderij M.J. Manschot
Startprijs 20 EUR