This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

3x Chinese kop en schotel
Starting price 300 EUR

Drie prachtige Chinees porseleinen kop + schotels. 19e Eeuw. Floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Eén schotel haarlijn, rest gaaf. Afmeting: 8 - 12,5 cm. In goede staat.

6x Japanse kop + schotels + deksel
Starting price 40 EUR

Zes antiek Japans porseleinen kop en schotels met deksel. Figuren/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 12 cm. Eén haarlijn. In goede staat.

2x Chin. kop + schotel
Starting price 200 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels met landschap decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. Iets randfrit. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 17,7 cm.
Starting price 275 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen vaas met tuin/vlinder decor. Onderrand chips. Afmeting: H 17,7 cm. In redelijk/goede staat.

Imari ghendi schenkkan
Starting price 500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari ghendi schenkkan met floraal/goud decor. Afmeting: H 22 cm.In goede staat.

Familie verte bord
Starting price 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen familie verte bord met tuin/goud decor. Minimale chips. Afmeting: Ø23,5cm. In goede staat.

Lot Chinese kopjes (6x)
Starting price 160 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met diverse landschappen. Twee kopjes goed. Vier kopjes haarlijn en/of chip. Afmeting: 4,5 - 7,5 cm. In redelijke staat.

Capucijne theepot
Starting price 325 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen capucijne familie rose trekpot. Floraal/goud decor. Breuk in handvat. Afmeting: 13 x 18 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

Imari trekpot
Starting price 100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Amsterdams bont decor. Floraal/goud/vogel decor. Haarlijn + chip tuit. Afmeting: 11 x 13 x Ø 8,5 cm. In redelijke staat.

Chinese ghendi, H 20,5 cm.
Starting price 350 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen ghendi schenkkan met tuin decor. Tuitje gerestaureerd. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselvaas, H 32 cm.
Starting price 200 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met figuren in tuin decor. Bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese terrine
Starting price 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen cheng lung dekselterrine met landschap decor. Haarlijnen in bodem. Deksel mogelijk niet origineel. Afmeting: 25 x 33 x 21 cm. In goede staat.

Japanse imari schotel Ø 55 cm.
Starting price 400 EUR

Zeer grote Japans porseleinen imari schotel. 19e Eeuw. Floraal/tuin/goud decor. Afmeting: Ø 55 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese kommen Ø 28,5 cm.
Starting price 550 EUR

Twee zeer grote Chinees porseleinen cheng lung kommen met landschap decor. 18e Eeuw. Eén kom chip. Eén kom gerestaureerd. Afmeting: 12 - Ø 28,5 cm. In matig/goede staat.

Japanse imari lamp, H 63 cm.
Starting price 150 EUR

19e Eeuws Japans imari porseleinen petroleumlamp met floraal decor. Afmeting; H 63 cm. In goede staat.

5-Delig Japans imari kaststel
Starting price 350 EUR

Vijf-delig Japans porseleinen imari kaststel met floraal decor + tempelhonden. 19e Eeuw. Eén deksel gelijmd, verder haarlijnen/bakfouten. Afmeting: H 19,5 - 36 cm. In redelijke staat.

2x Chinese kop+schotel
Starting price 100 EUR

Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kop + schotel. Floraal decor, 18e eeuw. Figuren decor, 19e eeuw. Afmeting: 7 - 12,5 cm. In goede staat.

Vijf Japanse kakiemon borden Ø 22,2 cm.
Starting price 600 EUR

Vijf 17e - 18e eeuwse Japans porseleinen kakiemon borden met bodemmerk. Paradijsvogel decor. Twee borden haarscheuren. Drie borden goed. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

4x Chinese cheng lung kop + schotels
Starting price 225 EUR

Vier 18e eeuws Chinees porseleinen cheng lung kop + schotels. Floraal decor. Afmeting: 6 - Ø 13 cm. In goede staat.

3x Chinees Imari bord Ø 21,3 cm.
Starting price 120 EUR

Drie 18e eeuws Chinees porseleinen imari borden met floraal/goud decor. Eén bord chip. Twee borden randschade. Afmeting: Ø 21,3 cm. In redelijke staat.

Chinees rol-schilderij, 167 x 70 cm.
Starting price 30 EUR

Oud Chinees rol-schilderij met tijger/tekst decor + signatuur. 20e Eeuw. Enkele vochtvlekken. Afmeting: L 167 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese trekpot
Starting price 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met figuren in tuin decor. Haarscheuren + tuit beschadigd. Afmeting: 11,8 cm. In matige staat.

3 Delen Chinees porselein
Starting price 70 EUR

Drie delen Chinees porselein. 1x Quan yin (antiek), chips. 1x Familie verte vaas, chips. 1x Schenkkan (ritueel), chips. Afmeting: 7 - 18 cm. In redelijke staat.

Bronzen wierookpot
Starting price 50 EUR

Chinese wierookbrander van brons. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 10 cm. In goede staat.