This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

C. Rambonnet, Vaas met bloemen
Starting price 40 EUR

C. Rambonnet. 1916. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 32,5 x B 26 cm. In goede staat.

Schmidt, Veranda
Starting price 45 EUR

Schmidt. Duitse School. Circa 1920. Veranda. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 42 x B 30 cm. In goede staat.

3x Bloemen aquarel
Starting price 70 EUR

Drie aquarellen. J.J.E. Egerin.... 19e Eeuw. Bloemstillevens. Eén beschadigd. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.

Chris Soer, Stadsgezicht
Starting price 60 EUR

Chris Soer. 1882 - 1962. Stadsgezicht met figuur. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 18 x B 15 cm. In goede staat.

G.F. Teijssen, Jager met jachthond
Starting price 50 EUR

G.F. Teijssen. 1873 - 1955. Jager met jachthond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 16 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Dame van lichte zeden
Starting price 140 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Dame van lichte zeden. Pastel op papier. Afmeting: H 39 x B 34 cm. In goede staat.

Schilderij met kapschuur, Bezema?
Starting price 30 EUR

Bezema? Landschap met koren en kapschuur. Olieverf op linnen. 30x40 cm. In goede staat.

Johan Grabijn, Kerk
Starting price 50 EUR

Johan Grabijn. 1930 - 2011. Kerk-interieur. Aquarel op papier. Afmeting: H 60 x B 33 cm. In goede staat.

Stijl Andy Warhol, Brigitte Bardot
Starting price 250 EUR

Lithografie Brigitte Bardot, in de stijl van Andy Warhol. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 90 x 90 cm. In goede staat.

W.H. Eickelberg, Bosgezicht met moeder en kind
Starting price 80 EUR

W.H. Eickelberg. 1845 - 1920. Bosgezicht met moeder en kind. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Johan Grabijn, Gewelven Deventer
Starting price 50 EUR

Johan Grabijn. 1930 - 2011. Gewelven Deventer, 1986. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 48 x B 34 cm. In goede staat.

Riek Schagen, Ontmoetingen 2
Starting price 50 EUR

Riek Schagen. Ook bekend als huishoudster Saartje in de tv-serie Swiebertje. 1913 - 2008. Titel: Ontmoetingen 2. Pastel op papier. Afmeting: H 37 x B 49 cm. In goede staat.

A. Keus, Boerderij met kippen
Starting price 60 EUR

Adriaan Keus. 1875 - 1955. Boerderij met boerin en kippen. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 34 cm. In goede staat.

Th. den Hartogh, Vaas met gele bloemen
Starting price 40 EUR

Th. den Hartogh. Vaas met gele bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Miro, Abstract
Starting price 100 EUR

Lithografie gesigneerd Miro. Vouwtje. Abstracte compositie. Litho op papier. Afmeting: H 27 x B 37 cm. In goede staat.

2x G. Barret, 2x Erotisch
Starting price 80 EUR

Twee werken van G. Barret Gaston. 1910 - 1991. Erotiek. Litho's op papier. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.

G.M. Tamson, Houten bank bij ven
Starting price 40 EUR

G.M. Tamson. 1873 - 1939. Houten bank bij ven. Pastel op papier. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.

M. de Leeuw, Landschap voorstelling
Starting price 50 EUR

M. de Leeuw. 1915 - 2000. Landschap voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 20 cm. In goede staat.

Johan Grabijn, Stilleven schelpen
Starting price 40 EUR

Johan Grabijn, 2001. 1930 - 2011. Stilleven met schelpen. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Berglandschap met dorp
Starting price 70 EUR

Onduidelijk. 1869. Duitse School. Berggezicht met dorp en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In redelijke staat.

Riek Schagen, Abstract landschap
Starting price 30 EUR

Riek Schagen. 1913 - 2008. Ook bekend als actrice in de serie Swiebertje, zij vertolkte daar de rol van huishoudster Saartje. Abstract landschap. Olieverf op linnen. Waterschade. Afmeting: H 90 x B 80...

2x Flip Hamers, 2x Vrouwelijk naakt
Starting price 100 EUR

Twee werken van Flip Hamers. 1909 - 1995. Twee naakte vrouwelijke modellen. 2x Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 21 cm. In goede staat.

Ralf Timber, Terriër met halsband
Starting price 50 EUR

Ralf Timber. 21e Eeuw. Terriër met halsband. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

Leo Dekker, Egyptische prinses
Starting price 50 EUR

Leo Dekker. (Driebergen). Egyptische prinses. Acryl op linnen. Afmeting: H 100 x B 85 cm. In goede staat.