This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Antieke Franse glaspendule
Starting price 350 EUR

Bijzonder grote antieke Franse glaspendule met brocotgang + vaas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Klokkenstel, 1900
Starting price 100 EUR

Antiek jugendstil keramieken klokkenstel met messing. Circa 1900. Uurwerk vervangen door batterij uurwerk. Niet getest. Messing voet van klok heeft scheur. Afmeting: 43 - 61 cm. In redelijk/goede staa...

Tafelklok + hangregulateur
Starting price 50 EUR

Twee antieke klokken. 1x Amerikaanse regulateur met originele kleur, circa 1910. 1x Eikenhouten Junghans tafelklok. Niet getest. Afmeting: 55 - 30 cm. In goede staat.

Antieke Amerikaanse regulateur, 1900
Starting price 50 EUR

Antieke Amerikaanse regulateur met originele bierverf. Circa 1900. Achterwand vervangen. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Starting price 60 EUR

Antieke Franse comtoise met spillegang + vouwslinger. Gregorie Pfaff. Met vergulde feuille. Afmeting: 40 x 15 x 26 cm. In goede staat.

2x Duitse klok
Starting price 50 EUR

Twee oude Duitse klokken, mechanisch. 1x Emaille klok, Schatz Germany, tweede helft 20e eeuw. 1x Schwarzwalder stijl, schilderij klok, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

Antieke Kienzle regelateur
Starting price 50 EUR

Antieke Duitse Kienzle regulateur met pronkslinger. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Staande klok, H 201 cm.
Starting price 300 EUR

Eikenhouten interlock staande klok met Westminster kwartierslag op gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 201 cm. In goede staat.

Twee Schwarzwalder wandklokken
Starting price 80 EUR

Twee antieke Duitse Schwarzwalder Bismarck wandklokken. 19e Eeuw. Halfuur-slag. Afmeting: Circa 45 - 70 cm. In goede staat.

Franse stationscomtoise
Starting price 80 EUR

19e Eeuwse Franse stationscomtoise met ankergang en halfuur-slag op grote bel. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 45 x 30 x 19 cm. In goede staat.

Franse comtoise wandklok
Starting price 80 EUR

Antieke Franse comtoise wandklok met vergulde feuille + ankergang + datum + harpslinger. 19e Eeuw. Afmeting: 46 x 28 x 18 cm. In goede staat.

Art deco pendule, 1920
Starting price 100 EUR

Antieke Franse albasten art deco pendule met herdershond. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele chips. Afmeting: 28 x 47 x 14 cm. In goede staat.

Zaagklok
Starting price 225 EUR

Barokstijl zaagklok 2e helft 20e eeuw, naar 18e eeuws voorbeeld. 60 cm. In goede staat.

Franse comtoise klok
Starting price 50 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse comtoise klok met gebloemde feuille en slinger. Achtdaags-uurwerk/ankergang. Afmeting: 48 x 36 x 20 cm. In goede staat.

Gründerzeit vrijslinger, 1900
Starting price 100 EUR

Antiek eikenhouten Gründerzeit vrijslinger klok. Circa 1900. Weekloper/halfuur-slag. Afmeting: 71 cm. In goede staat.

Lenzkirch schoolklok Ø 35 cm.
Starting price 100 EUR

Antieke mahoniehouten Lenzkirch schoolklok. Duitsland. Circa 1900. Weekloper. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

Duitse regulateur, 1890
Starting price 70 EUR

Antieke, gave, Duitse regulateur van notenhout. Met halve zuilen. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1890. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1900
Starting price 275 EUR

Antieke Franse pendulette met horloge uurwerk en bronzen versiering. Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Franse bureauklok, 1920
Starting price 40 EUR

Antieke Franse art deco bureauklok van albast. Circa 1920. Afmeting: 20,5 x 30 x 8 cm. In goede staat.

3-Delig Frans klokkenstel
Starting price 200 EUR

Drie-delig Frans klokkenstel van rozenhout, met florale intarsia. Achtdaags-uurwerk, met repetitie slagwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 - 30 cm. In goede staat.

Cartel klok, 1870
Starting price 800 EUR

Antieke Franse wandcartel klok van verguld brons. Louis seize-stijl. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 62 cm. In goede staat.

Engelse lantaarnklok (reproduktie)
Starting price 50 EUR

Reproductie van een Engelse lantaarnklok. Messing. John Smith London. Halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Weense snaarregulateur, 1880
Starting price 150 EUR

Prachtige antieke, Weense snaarregulateur van notenhout. Circa 1880. Afmeting: 110 cm. In zeer goede staat.

Franse jugendstil pendule, 1900
Starting price 450 EUR

Antieke Franse jugendstil pendule met zweepslag floraal decor. Vrouw met boek. Compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 59 cm. In goede st...