Chinese, octagonaal porseleinen kom met rondom figuren decor. Kang Xi gemerkt. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10 x 17,2 x 17,2 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen wapenbord, tevens verso. Chine de encre, met vrouwe justitia. Enkele chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Japanse of Chinese bronzen bloempot met draken decor + bodemmerk. Bodem restauratie. Afmeting: 20,5 x Ø 25 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose schenkkan met floraal/goud decor. Afmeting: 8,7 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Groot verguld houten Oosters boeddha figuur met glasmozaïek. 20e Eeuw. Afmeting: H 111 cm. In goede staat.
Antiek Chinese Ming boeddha. Patina + roetaanslag. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen chicken cups met bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 8 cm. In goede staat.
Zéér grote Japans porseleinen schotel met tuin/feniks decor. 19e Eeuw. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 55 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 1x Dikwandig celadon met wit craquelé glazuur. 1x Dikwandig celadon, groen/oxide rood, bodemmerk. Afmeting: 14,5 - 15 cm. In goede staat.
Acht diverse antieke Chinese borden. 18e Eeuw. Onder meer; kang xi, chen lung, familie rose. Haarlijnen en/of gelijmd. Afmeting: Ø 16 - 31 cm. In matig/redelijke staat.
Oude Chinese vergulde bronzen boeddha met floraal bodemmerk + verso tekst. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Antiek boeddhistisch staand figuur van brons. 19e Eeuw. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.