This website uses cookies

Find

Zilveren water & wijnset
Starting price 100 EUR

Zilveren wandelstok
Starting price 50 EUR

Zilveren snuifdoos
Starting price 40 EUR

Zilveren aspergetang met parelrand
Starting price 80 EUR

Zilveren aspergetang, 833/00, glad model met een gecontourneerde steel en een parelrand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. jl.: Z: 1909. ca 190 gram. 23 cm. In goede staat.

Keltum bestek
Starting price 50 EUR

Keltum plated bestek in cassette. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 47 x 39 cm. In goede staat.

Muntschaal, beurs, beugel
Starting price 50 EUR

Zilveren aspergetang
Starting price 80 EUR

Zilveren aspergetang, 833/00, glad model met een gecontourneerde steel. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. ca 161 gram. 23 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Starting price 80 EUR

Plated bestek
Starting price 100 EUR

3 Delen met zilveren bestek
Starting price 80 EUR

Spiegellijst met zilver
Starting price 80 EUR

Houten lijst met groot zilveren element, 800/000, met voluten en floraal decor. Voorzien van restauratie. In redelijk goede staat. 44x47cm.

Zilveren tafelnummers 1 t/m 24
Starting price 50 EUR

Cassette met daarin 24 zilveren tafelnummers, 835/000. In goede staat.

Zilveren pijp
Starting price 60 EUR

Zilveren pijp, 800/000, met gegraveerde bewerking en parelranden. 14 cm. ca 26 gram. In goede staat.

Piece de milieu met zilverwerk
Starting price 200 EUR

Zilveren kan
Starting price 80 EUR

Zilveren Russisch mandje
Starting price 60 EUR

Zilveren Russisch mandje, 84 zolotniks, Een wasmand met schrobbord en een staaf. Russisch 1880. 7x5x4cm. ca 54 gram. In goede staat.

Lot sloop zilver
Starting price 90 EUR

Lot sloop zilver met heften, sieraden, bestek. Zilver ca 330 gram. En enkele delen pleet.

Lot zilver met pareldecor
Starting price 120 EUR

Lot zilveren bestek met pareldecor, 835/000, 2 visvorken en 2 vismessen, 2 kaasmessen en 3 vorken en een mes met zilveren heft. 15,5-22cm. Zilver ca 276 gram. In goede staat.

Zilveren kapset, 3x
Starting price 50 EUR

Zilveren kapset, 3 delig, met 2 spiegels en een borstel. Diverse gehaltes. In redelijk goede staat. Brutogewicht 1010 gram.

6 Zilveren miniatuur lijstjes
Starting price 60 EUR

Lot met 6 miniatuur zilveren fotolijstjes, diverse modellen. Diverse gehaltes. 3-5cm. ca 55 gram. In goede staat.

2x Kemphaan
Starting price 50 EUR

Twee oude messing plated kemphanen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21x 14 x 15 cm. In goede staat.

Lot met 18 st. ijscoupes (Carlo Alessi)
Starting price 70 EUR

Lot met 18 stuks stalen Carlo Alessi ijscoupes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 10 cm. In goede staat.

Zilveren hostihouder
Starting price 60 EUR

Fraaie zilveren hostihouder, rond model, op ronde voet, voorzien van een los deksel met kruis. De binnenzijde is voorzien van een vergulding. Wat gedeukt. ø7x8cm. ca 85 gram. In redelijk goede staat.

Lot zilveren bekers, 6x
Starting price 80 EUR

Lot met 6 zilveren bekers, 835/000, diverse modellen waarvan één met oor. Eén voorzien van gravure. 6-9cm. Totaal ca 416 gram. Diverse deukjes veder in redelijk goede staat.