This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

2567 Results
Lot: 2700

Antiek Hollands karabijn

Starting price 100 EUR

Antiek Hollands karabijn. Grendelgeweer. Beaumont Maastricht. Nr. 1890 561. WO I. Afmeting: L 129 cm. In goede staat.


Lot: 4024

Tuinstel (bank + 2 stoelen)

Starting price 150 EUR

Goede kwaliteit tuinstel. Bank + twee armleunstoelen. Groen gelakt hout met metaal. Afmeting: 86 x 125 x 60 cm. / 86 x 60 x 58 cm. De armleuningen zijn met ramskoppen versierd en de voeten met bokkepo...


Lot: 2010

Baardman kruik

Starting price 50 EUR

17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardman kruik met medaillon. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.


Lot: 4054

Eiken Art Deco bank

Starting price 80 EUR

Hollandse eikenhouten Art Deco bank. Houtgepind. Circa 1930. Afmeting: 45 x 32 x 154 cm. In goede staat.


Lot: 2716

Antieke sabel + Indonesische dolk

Starting price 50 EUR

Antieke sabel + Indonesische dolk. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: L 36 - 90 cm. In goede staat.


Lot: 2708

Dames-kousenbandpistool, L 13 cm.

Starting price 80 EUR

19e Eeuws dames-kousenbandpistool. Afmeting: L 13 cm. In goede staat.


Lot: 7423

Grote 18e eeuwse Imari dekselpot, H 62 c m.

Starting price 250 EUR

Zeer grote antieke 18e eeuwse Imari porseleinen dekselpot met vogel/floraal/goud decor. Tempelleeuw op deksel is vervangen door bronzen ananas. Verder in goede staat. Afmeting: H 62 cm.


Lot: 7001

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13,5 cm.

Starting price 200 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met lange lijs in landschap decor. Met zilveren montuur (later). Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.


Lot: 5501

Zeldzame Copier Leerdam vaas, H 38 x Ø 32 cm.

Starting price 900 EUR

Zeldzame Hollandse Copier Leerdam vaas in oranje kleur. Pompoenvormige uitvoering. Met bodemmerk. Circa 1928. Eén minimale chip. Afmeting: H 38 x Ø 32 cm. In goede staat.


Lot: 4543

Perzisch kleed, 310 x 203 cm.

Starting price 150 EUR

Zeer groot Perzisch kleed. Bidjar. Floraal, meer kleurig. Afmeting: 310 x 203 cm. In goede staat.


Lot: 4512

Perzisch kleed, 250 x 390 cm.

Starting price 150 EUR

Zeer groot oud Perzisch kleed met floraal decor. Meerkleurig. Afmeting: 250 x 390 cm. In goede staat.


Lot: 4077

6x Cesca (Breuer) stoelen

Starting price 200 EUR

Zes Cesca stoelen. Ontwerp Marcel Breuer. Met chroom geëboniseerd hout + biezen vlechtwerk. Wel wat gebruikssporen. Afmeting: 83 x 55 x 50 cm. In goede staat.


Lot: 4025

Tuinbank

Starting price 100 EUR

Groen gelakte tuinbank met gietijzeren zijkanten. Midden 20e eeuw. Breedte: 155 cm x 59 x 82 cm. In goede staat.


Lot: 3596

Antieke Franse reiswekker, 1900

Starting price 70 EUR

Antieke Franse messing reiswekker met facet geslepen glas. Circa 1900. Gemerkt A.C.C. Voorste venster randschade. Inclusief origineel foedraal. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.


Lot: 3508

Grote Zaanse klok

Starting price 150 EUR

Zeer grote 19e eeuwse wortelnoten Zaanse klok met atlas + wekkerfunctie. Afmeting: 73 cm. In goede staat.


Lot: 2723

Koloniale speer (lans), L 230 cm .

Starting price 60 EUR

18e - 19e Eeuwse koloniale speer (lans) met florale bewerking, damast speerpunt en lanssteel van tropisch hardhout. Afmeting: L 230 cm. In goede staat.


Lot: 2089

Lot oud/antiek tin + koperwerk

Starting price 50 EUR

Groot lot oud/antiek tin + koperwerk. Onder andere veel miniatuur doofpotten et cetera. Afmeting: 4 - 30 cm. In goede staat.


Lot: 7755

Twee antieke Japanse kakiemon borden Ø 18,3 cm.

Starting price 80 EUR

Twee antieke Japans porseleinen kakiemon borden met granaatappel decor. Beiden één chip. Afmeting: Ø 18,3 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 7469

3x Japanse Imari borden Ø 20,5 - 33 cm.

Starting price 80 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Japans Imari porseleinen borden. Divers. Grootse bord is gelijmd, de andere twee hebben haarlijnen. Afmeting: Ø 20,5 - 33 cm. In redelijke staat.


Lot: 7452

Zeven antieke Japanse Imari kommen Ø 12 - 17 cm.

Starting price 60 EUR

Zeven antieke Japanse Imari porseleinen kommen. Divers. Eén haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 7357

Grote 17e eeuwse Chinese schotel Ø 31,5 cm.

Starting price 120 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.


Lot: 7354

Groot lot antiek Chinees porselein

Starting price 200 EUR

Groot lot antiek Chinees porseleinen kopjes + schotels. 18e Eeuw. Divers. Bestaande uit: vijftien schotels + negen kopjes. Chips, haarlijnen en enkele goed. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staa...


Lot: 7219

18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 18 cm.

Starting price 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met rondom musicerende figuren decor + zes tekens bodemmerk. Kom is in de 19e eeuw gekramd. Afmeting: H 9 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 7013

17e Eeuwse Chinese Wanli kom Ø 21 cm.

Starting price 120 EUR

17e Eeuwse Chinese kraakporseleinen Wanli kom met kostbaarheden + floraal decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 6,5 x Ø 21 cm. In goede staat.