This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Chinees figuur (blanc de chine)
Starting price 250 EUR

Oud Chinees blanc de chine figurengroep. Gemerkt op rug. Quan yin met aap. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese olifant
Starting price 100 EUR

Chinese natuurstenen/jade olifant met vaas. 20e Eeuw. Afmeting: 21x 20,5 x 8,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Starting price 150 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein met Amsterdams bont decor. Eén kopje goed. Eén kopje chips. Eén kopje gelijmd. Eén kom haarlijn. Eén schotel goed. Twee schotels minimale chip. Afmeting: 7 - 15 cm. In ...

Cheng Lung schaal Ø 27,7 cm.
Starting price 150 EUR

Grote 18e eeuws Chinees porseleinen cheng lung schaal met zilveren beugel. Pioenrozen decor. Haarlijn + scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 27,7 cm. In redelijke staat.

Chinees Ducai-stijl bord Ø 19,3 cm.
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen Ducai-stijl bord met draken decor en verso draken. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19,3 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Starting price 150 EUR

Lot Chinees porseleinen kop + schotels. 18e Eeuw. Divers. Onder meer; Capucine, Imari, Kang xi (3x). Eén kopje haarlijn. Drie kopjes goed. Eén schotel haarlijn. Twee schotels goed. Afmeting: 12 - 13,5...

Chinees Familie Rose bord Ø 22,4 cm.
Starting price 800 EUR

Chinees porseleinen familie rose bord met geisha voorstelling + verso paars glazuur. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.

2x Chinese schaal
Starting price 80 EUR

Twee Chinees porseleinen schalen. 19e Eeuw. 1x Vierkant, familie rose, floraal/vlinder decor, bodemmerk, randschade. 1x Bloemvorm, familie verte, floraal decor, haarlijnen + chips. Afmeting: 15 - 16,5...

Japanse schotel Ø 20 cm.
Starting price 60 EUR

Antiek, Japans porseleinen bord met vissers decor. Vier tekens bodemmerk. Circa 1880. Afmeting: Ø 20,2 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Starting price 80 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. 1x Kleine penselenvaas, figuren in landschap decor, 19e eeuw, haarlijnen. 1x Censer op drie pootjes met karaktertekens, 18e - 19e eeuw, goed. 1x Kleine vaas met fl...

Japanse of Chinese bronzen bloempot Ø 25 cm.
Starting price 100 EUR

Antieke Japanse of Chinese bronzen bloempot met draken decor + bodemmerk. Bodem restauratie. Afmeting: 20,5 x Ø 25 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein
Starting price 80 EUR

Twee Chinees porseleinen kop + schotels. 18e - 19e Eeuw. Eén kopje gerestaureerd. Eén kopje goed. Eén schotel haarlijn + chip. Eén schotel iets randfrit. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

6x Kanton kop+schotel, 1900
Starting price 60 EUR

Zes antiek Chinees porseleinen kantonese kop + schotels. Floraal/vogel/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 7 x Ø 11 cm. In goede staat.

Tangka in lijst
Starting price 150 EUR

Oude Tibetaanse tangka in lijst. 20e Eeuw. Gouache op linnen. Afmeting: H 60 x B 42 cm. In goede staat.

Tangka in lijst
Starting price 150 EUR

Grote oude Tibetaanse tangka in lijst. Gouache op linnen. 20e Eeuw. Afmeting: H 75 x B 55 cm. In goede staat.

Chinees rol-schilderij, 167 x 70 cm.
Starting price 50 EUR

Oud Chinees rol-schilderij met tijger/tekst decor + signatuur. 20e Eeuw. Enkele vochtvlekken. Afmeting: L 167 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese kom Ø 20,3 cm.
Starting price 800 EUR

Chinees porseleinen kom met blauw glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 20,3 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 19,8 cm.
Starting price 100 EUR

Chinees porseleinen vaas met tuin/vogel decor. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.

Bronzen emmer Ø 18 cm.
Starting price 100 EUR

Antiek Chinees bronzen emmer met karaktertekens en dierenkoppen. 19e Eeuw. Afmeting: H 16,7 x Ø 18 cm. In goede staat.

Oude Chinese oorvaas
Starting price 600 EUR

Oude Chinees porseleinen oorvaas met grijs glazuur. Afmeting: 18,2 x 16,2 x 9,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 40,6 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 40,6 cm. In goede staat.

Bronzen wierookpot
Starting price 80 EUR

Chinese wierookbrander van brons. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 10 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 23 cm.
Starting price 60 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen borden met tuin/vogel/goud decor. Eén bord sleets/chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 9,5 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen familie verte kom met floraal/figuren/herten/tekst/goud decor. Emaille. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.