Unica Leerdam vaas door C.J. Lanooy. 1881 - 1948. D. 59. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antiek cavalerie sabel met brons en origineel leder bekleed heft. Frankrijk. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met lange lijs/bloemvazen op hocker decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13,3 cm. In goede staat.
Chinese, octagonaal porseleinen kom met rondom figuren decor. Kang Xi gemerkt. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10 x 17,2 x 17,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus met zotjes in tuin decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Gouden tientje, 1879, Koning Willem de derde. In goede staat. 6,7 gram.
Antiek Ottomaans sabel met been. Afmeting: L 88,5 cm. In goede originele staat.
16e Eeuwse Duitse steengoed schenkkan met annotatie 1583. Voorzien van wapen/floraal decor. Enkele chip. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Dikwandige groen-glazen Leerdam Serica vaas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antieke, Weense bronzen jockey te paard. Koud beschildering. Met bodemmerk + nummer + Geschützt Franz Bergmann. Afmeting: 12 x 12 x 4 cm. In goede staat.
Louis de Poortere vloerkleed. In oude stijl gemaakt met sleetse look. Afmeting: 230 x 330 cm. In goede staat.
Twee antiquarische boeken. Nederland. 1x Hugo de Groot, van 't regt des oorlogs en vredes, Amsterdam Francois van der Plaats, 18e eeuw met perkament band, 22 x 18 x 7 cm. 1x Jacob Cats, door Leyden, P...
18e Eeuws Chinees porseleinen wapenbord, tevens verso. Chine de encre, met vrouwe justitia. Enkele chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Divers oud Chinees muntgeld. Aantal: 9x. Afmeting: Ø 2,2 - 4,4 cm. In goede staat.
Twee delen antiek fayence Delfts. 1x 18e Eeuws waterreservoir, kraantje incompleet. 1x Tabakspot, eerste helft 20e eeuw, barst. Afmeting: 23 - 35 cm.
18e Eeuws Delftse fayence tabakspot, Hanover Tabak, met Zuid Amerikaans inheems rokende figuur met schepen decor. Gemerkt De Drie Klokken. Pot is gelijmd. Afmeting: 32 cm. In redelijk staat.
Grote polychrome fayence tulpenvaas. Delft? Gemerkt Corry Kleijn. Circa 1900. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antiek Rozenburg Den Haag fayence 16-pas tegeltableau met Romeinse strijdwagen decor. Circa 1910. Afmeting: 59 x 59 cm. In goede staat.
Bronzen Hermes. Naar antiek voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste van Richard Wagner. Op onyx basement. Circa 1900. Door H. Gladenbeck. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten neo renaissance schaarstoel met leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 96 x 65 x 53 cm. In goede staat.
Mahoniehouten halve maantafel in Louis Seize-stijl met bandintarsia. 19e Eeuw. Afmeting: 73 x 72 x 33 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 75 x 40 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten hangvitrine. Houtgepind. Circa 1880. Afmeting: 85 x 94 x 22 cm. In goede staat.