This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Unica Leerdam vaas, H 34 cm.
Starting price 100 EUR

Unica Leerdam vaas door C.J. Lanooy. 1881 - 1948. D. 59. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Antiek sabel, L 118 cm.
Starting price 150 EUR

Antiek cavalerie sabel met brons en origineel leder bekleed heft. Frankrijk. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.

Chinese vaas, Lange Lijs
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met lange lijs/bloemvazen op hocker decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13,3 cm. In goede staat.

Vierkante Chinese Kang Xi kom
Starting price 275 EUR

Chinese, octagonaal porseleinen kom met rondom figuren decor. Kang Xi gemerkt. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10 x 17,2 x 17,2 cm. In goede staat.

Chinese theebus, H 13 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen theebus met zotjes in tuin decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Gouden 10G 1879
Starting price 250 EUR

Gouden tientje, 1879, Koning Willem de derde. In goede staat. 6,7 gram.

Antiek Ottomaans sabel, L 88,5 cm.
Starting price 80 EUR

Antiek Ottomaans sabel met been. Afmeting: L 88,5 cm. In goede originele staat.

Duitse steengoed schenkkan
Starting price 250 EUR

16e Eeuwse Duitse steengoed schenkkan met annotatie 1583. Voorzien van wapen/floraal decor. Enkele chip. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Copier Leerdam vaas
Starting price 40 EUR

Dikwandige groen-glazen Leerdam Serica vaas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Weens brons, Jockey
Starting price 80 EUR

Antieke, Weense bronzen jockey te paard. Koud beschildering. Met bodemmerk + nummer + Geschützt Franz Bergmann. Afmeting: 12 x 12 x 4 cm. In goede staat.

Louis de Poortere vloerkleed, 230 x 330 cm.
Starting price 80 EUR

Louis de Poortere vloerkleed. In oude stijl gemaakt met sleetse look. Afmeting: 230 x 330 cm. In goede staat.

2 Antiquarische boeken
Starting price 120 EUR

Twee antiquarische boeken. Nederland. 1x Hugo de Groot, van 't regt des oorlogs en vredes, Amsterdam Francois van der Plaats, 18e eeuw met perkament band, 22 x 18 x 7 cm. 1x Jacob Cats, door Leyden, P...

18e Eeuws Chinees wapenbord Ø 23 cm.
Starting price 400 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen wapenbord, tevens verso. Chine de encre, met vrouwe justitia. Enkele chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees muntgeld (9x)
Starting price 80 EUR

Divers oud Chinees muntgeld. Aantal: 9x. Afmeting: Ø 2,2 - 4,4 cm. In goede staat.

2x Divers (tabakspot/wandhouder)
Starting price 40 EUR

Twee delen antiek fayence Delfts. 1x 18e Eeuws waterreservoir, kraantje incompleet. 1x Tabakspot, eerste helft 20e eeuw, barst. Afmeting: 23 - 35 cm.

18e Eeuwse Delftse tabakspot
Starting price 100 EUR

18e Eeuws Delftse fayence tabakspot, Hanover Tabak, met Zuid Amerikaans inheems rokende figuur met schepen decor. Gemerkt De Drie Klokken. Pot is gelijmd. Afmeting: 32 cm. In redelijk staat.

Tulpenvaas, H 47 cm.
Starting price 200 EUR

Grote polychrome fayence tulpenvaas. Delft? Gemerkt Corry Kleijn. Circa 1900. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Rozenburg tegeltableau, 1910
Starting price 250 EUR

Antiek Rozenburg Den Haag fayence 16-pas tegeltableau met Romeinse strijdwagen decor. Circa 1910. Afmeting: 59 x 59 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Hermes
Starting price 35 EUR

Bronzen Hermes. Naar antiek voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Bronzen buste R. Wagner, H 17 cm.
Starting price 80 EUR

Antieke bronzen buste van Richard Wagner. Op onyx basement. Circa 1900. Door H. Gladenbeck. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Antieke schaarstoel, 1880
Starting price 50 EUR

Antiek eikenhouten neo renaissance schaarstoel met leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 96 x 65 x 53 cm. In goede staat.

Halve maantafel
Starting price 90 EUR

Mahoniehouten halve maantafel in Louis Seize-stijl met bandintarsia. 19e Eeuw. Afmeting: 73 x 72 x 33 cm. In goede staat.

Barok commode
Starting price 50 EUR

Hollands wortelnoten commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 75 x 40 cm. In goede staat.

Eiken hangvitrine, 1880
Starting price 50 EUR

Antiek Hollands eikenhouten hangvitrine. Houtgepind. Circa 1880. Afmeting: 85 x 94 x 22 cm. In goede staat.