This website uses cookies

Juliveiling 2024

Aftersale | Default auction

Schemerlamp met zilveren voet
Starting price 275 EUR

Zilveren bonbonmand (Engels)
Starting price 80 EUR

Wandelstok met zilver
Starting price 250 EUR

Fraaie wandelstok met zilveren knop, 925/000, in de vorm van een hoofd van een monnik. London, Engeland. 19e Eeuw. 97 cm. In goede staat.

Zilveren broodmand
Starting price 250 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, ovaal gezaagd model, met spijlendecor, geplaatst op een ovale ring met dubbele filetrand en 2 leeuwenmacrons met ogen. 28x17x9,5cm. ca 360 gram. In goede staat.

Zilveren koffieservies, 3 delig
Starting price 1.200 EUR

2 Zilveren hanen
Starting price 500 EUR

Twee zilveren hanen, 800/000, 16x10cm. en 18x13cm. Totaal ca 403 gram. Voorzien van onduidelijk keur. In goede staat.

Zilveren suikerbak
Starting price 350 EUR

Zilveren kandelaar
Starting price 90 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, op een ronde voet met een konische pilaar en filetranden. ø8,5x17cm. ca 177 gram met een gevulde voet. Kleine deukjes langs de rand, verder in goede staat.

Antiek zilveren bord
Starting price 600 EUR

Zilveren servies, 4 delig
Starting price 1.400 EUR

Russisch zilveren blad
Starting price 150 EUR

Russische bonbonniere
Starting price 275 EUR

Zilveren koektrommel
Starting price 575 EUR

Mooie zilveren koektrommel, 800/000, met een gecontourneerde rand met filetbewerking. De koektrommel heeft een vergulding aan de binnenzijde. ø13x8cm. ca 507 gram. In zeer goede staat.

Zilveren koektrommel
Starting price 600 EUR

Zilveren vaas (Perzisch)
Starting price 140 EUR

3-Delige mokka-set
Starting price 450 EUR

Zilveren doosje
Starting price 80 EUR

Glazen bakje met zilveren deksel
Starting price 80 EUR

Zilveren bonbonmandje
Starting price 80 EUR

Zilveren bonbonmandje, 833/000, rond mandje met gezaagd spijlen en floraal decor en een hengsel. ø12x10 cm. ca 92 gram. MT.: J.M. van Kempen Voorschoten, jl.:G:1916. In goede staat.

Zilveren ovale schaal
Starting price 225 EUR

Zilveren serveerschaal, 800/000, ovaal model met een getorste rand met 4 uitgewerkte elementen en geplaatst op 4 bewerkte poten. ca 226 gram. 29x20x9cm. Klein deukje, verder in goede staat.

Zilveren brandewijnkom
Starting price 450 EUR

Zilveren slatang
Starting price 160 EUR

Zilveren slatang, 833/000, glad model met een bewerkte knop. MT.: H.S. de Leeuw, Den Bosch, jl.: X:1857. 28 cm. ca 162 gram. In goede staat.

Odeurflacon met gouden dop
Starting price 150 EUR

Odeurflacon met gouden dop
Starting price 140 EUR