18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Amsterdams bont decor. Floraal/goud/vogel decor. Haarlijn + chip tuit. Afmeting: 11 x 13 x Ø 8,5 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen ghendi schenkkan met tuin decor. Tuitje gerestaureerd. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met figuren in tuin decor. Bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen cheng lung dekselterrine met landschap decor. Haarlijnen in bodem. Deksel mogelijk niet origineel. Afmeting: 25 x 33 x 21 cm. In goede staat.
Zeer grote Japans porseleinen imari schotel. 19e Eeuw. Floraal/tuin/goud decor. Afmeting: Ø 55 cm. In goede staat.
Twee zeer grote Chinees porseleinen cheng lung kommen met landschap decor. 18e Eeuw. Eén kom chip. Eén kom gerestaureerd. Afmeting: 12 - Ø 28,5 cm. In matig/goede staat.
19e Eeuws Japans imari porseleinen petroleumlamp met floraal decor. Afmeting; H 63 cm. In goede staat.
Vijf-delig Japans porseleinen imari kaststel met floraal decor + tempelhonden. 19e Eeuw. Eén deksel gelijmd, verder haarlijnen/bakfouten. Afmeting: H 19,5 - 36 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kop + schotel. Floraal decor, 18e eeuw. Figuren decor, 19e eeuw. Afmeting: 7 - 12,5 cm. In goede staat.
Vijf 17e - 18e eeuwse Japans porseleinen kakiemon borden met bodemmerk. Paradijsvogel decor. Twee borden haarscheuren. Drie borden goed. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen cheng lung kop + schotels. Floraal decor. Afmeting: 6 - Ø 13 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen imari borden met floraal/goud decor. Eén bord chip. Twee borden randschade. Afmeting: Ø 21,3 cm. In redelijke staat.
Oud Chinees rol-schilderij met tijger/tekst decor + signatuur. 20e Eeuw. Enkele vochtvlekken. Afmeting: L 167 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met figuren in tuin decor. Haarscheuren + tuit beschadigd. Afmeting: 11,8 cm. In matige staat.
Drie delen Chinees porselein. 1x Quan yin (antiek), chips. 1x Familie verte vaas, chips. 1x Schenkkan (ritueel), chips. Afmeting: 7 - 18 cm. In redelijke staat.
Chinese wierookbrander van brons. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pot met floraal decor. Afmeting: H 8,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. 1x Cheng lung roomkan, haarlijn + chip. 1x Kang xi kom, bodemmerk, bodemrand schade. 1x 18e Eeuwse pot met floraal decor, haarlijn. Afmeting: 10 - 18,5 cm. In rede...
Vijf antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Familie rose + 2x Celadon glazuur. Twee grotere borden beschadigd. Eén klein rose bord, chip. Twee celadon borden zijn gaaf. Afmeting: Ø 19 - 2...
Twee Chinees porseleinen kang xi borden met bloemvaas decor. 17e - 18e Eeuw. Beide borden haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen kang xi vaas met floraal/draak decor. 18e Eeuw. Haarlijn + bovenrand gelijmd. Afmeting: H 20,2 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen familie verte vaas met figuren/floraal/vogels/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 45,4 cm. In redelijke staat.
Twee prachtige Chinees porseleinen kantonese bloempotten met onderschotel. Floraal/dieren/goud decor. Familie rose. Afmeting: H 18 x Ø 25 cm. In goede staat.
Vijf diverse Japans Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden chips. Afmeting: Ø 20 - 21,5 cm. In redelijk/goede staat.