Zes diverse antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen. Beschadigingen. Afmeting: H 5 - 10 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon bord in bloemvorm. Afmeting: Ø 16,7 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha, deels verguld. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees/Japans porselein. Onder meer; Japanse dekselkom, 1800. Dekselkom, haarlijn + chip. Kom + cup (chip). Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
3x Chinees/Japans cloisonné. 2x Cloisonné vaas + 2x sokkel. 1x Dekselpot, verguld, met tempelleeuw + sokkel. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinese lakwerk dekseldoos met figuren/goud decor. Afmeting: 10 x 26 x 10 cm .In goede staat.
Drie antiek Chinees porseleinen klapmutskommen met karakter tekens/floraal decor. Eén kom haarlijn + chip. Afmeting: H 7 - Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Sung kom met blad decor. 1x Celadon schaal in bladvorm. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung schotels met floraal decor. Eén haarlijn + randfrit. Afmeting: Ø 13,8 cm. In goede staat.
Twee geglazuurde Chinese figuren van terracotta. Afmeting: 36 - 37 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen melk + bloed gemberpot met houtgestoken deksel. Floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 13,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinese houtgestoken gong. Circa 1900. Afmeting: 101 cm. In goede staat.