24 Stuks terp tegels in mangaan kleur. Diverse afbeeldingen. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
15 Stuks antieke herder tegels in mangaan kleur. Circa 1800. Prachtige kwaliteit en super afbeeldingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Mooie partij van 50 stuks Friese landschap tegels in achtkant. Blauw. Circa 1910. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twintig diverse antieke tegels. 18e - 19e Eeuw. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Antieke tegel met voorstelling naar Louis Apol (Den Haag). Circa 1900. Afmeting: H 28 x B 44 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands 12-pas mangaan tegeltableau met ploegende boeren voorstelling + spreuk. Diverse restauraties. Afmeting: 40 x 53 cm. In redelijke staat.
Antiek Hollands 15-pas tegeltableau met koe. Eén tegel met barst. Circa 1900. Afmeting: H 45 x B 62 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delfts fayence 6-pas tegeltableau. Kat in landschap decor. Beschadigd. Afmeting: H 41x B 27 cm. In redelijke staat.
4-Pas tegeltableau met afbeelding van een paard. Circa 1800. Tableau is gerestaureerd. In redelijk/goede staat.
85 Stuks mangaan kleurige tegels met afbeelding van bootjes op water. Circa 1920. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Lot met 60 stuks uien-bloempotjes tegels. Circa 1850. Mangaan. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot met 36 blauwe bloempot tegels. Omstreeks 1870. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot met 51 stuks blauwe bloempot tegels. Circa 1870. Mooie partij. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot met 32 tegels, bloemen in bloempot decor. 19e Eeuw. Afmeting: 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
3x 4-Pas tegeltableau. 1x Bloempot, blauw. 1x Bloempot, mangaan. 1x Landschap in cirkel, mangaan. In goede staat.
32 Tegels met Friese bloemen decor. Blauw. 1x 20-Pas met grote bloemen. 1x 6-Pas met grote bloemen. 1x 6-Pas met kleine bloemen. Sommige gerestaureerd. In redelijk/goede staat.
Lot met 30 landschaps tegels in cirkel. Kleur: Blauw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
8x 18e - 19e Eeuwse tegels in eikenhouten lijsten in cirkel. Afmeting: 17 x 17 cm. In goede staat.
Lot van elf Jugendstil tegels met diverse voorstellingen. Afmeting: 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse tegels. 1x 4 Landschaps tegels in lijst, naar van Rossum du Chalotte, circa 1920. Afmeting: 82 x 25 cm. Tevens 6x Zeeuwse tegels met figuren voorstelling, 19e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. I...
3x Lot met tegels. 1x Lot met acht tulpen tegels, circa 1900. 1x Lot met 10 landschap tegels, divers, circa 1920. 1x Lot van acht ruiter tegels in cirkel, circa 1950. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede st...
Vier antieke tegels. Divers. 17e - 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot met diverse bloemvaas tegels. 17e Eeuw. Aantal: 18 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Mooi lot art deco tegels 500 stuks omstreeks 1920 met blauw bloemdecor 15x15 cm Cond: G.