18e Eeuwse Chinees porseleinen cheng lung vleesschaal met haven/pagode decor. Randgrit. Afmeting: 25 x 32 cm. In goede staat.
Twee zeer grote Japanse imari porseleinen kommen met zware vergulde bronzen monturen welk voorzien zijn van draken. 19e Eeuw. Eén kom haarlijn. Afmeting: 34 x 45 x Ø 33 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung vleesschalen met tuin decor. Afmeting: 28 x 19 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen cheng lung diepe vleesschaal met landschap/pagode decor. Afmeting: 4,5 x 32 x 24 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen cheng lung vleesschaal met haven/pagode decor. Afmeting: 22 x 28,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen cheng lung schaal met floraal decor. Randschade, verder goed. Afmeting: 9 x 30 x 25 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose schaal. Floraal decor. Afmeting: H 7 x Ø 26 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen cheng lung vleesschaal met haven/pagode decor. Afmeting: 37 x 29 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen kantonese familie rose vazen 19e met krijgers te paard decor. Met bodemmerk. Onderrand chip. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen borden. 1x 18e eeuw, Imari, floraal/goud decor. 1x 17e - 18e Eeuw met tuin decor, met bodemmerk, enkele chips. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeer grote Japans imari porseleinen schotels. Divers. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 47 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari klapmutskom met floraal/goud decor. Chip. Afmeting: H 6,5 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: Ø 18 - 22,5 cm. In redelijke staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees queng lung porselein. 1x Zoutnap, randschade. 1x Theebus, chip. Landschap decor. Afmeting: 9 - 13 cm. In redelijke staat.
Vijf delen Chinees porselein. 18e - 19e - 20e Eeuw. Onder andere miniatuur vaasjes. Plus twee delen celadon en blauw-witte vaas met figuren decor. Afmeting: 10 - 28,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden. Tuin/goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek 7-delig Japans porseleinen satsuma theeservies. Circa 1900. Minimale beschadiging. Afmeting: 7 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen kommen. Floraal decor. Eén grote kom, chips. Eén grote kom, haarlijn (bodemmerk), andere twee goed. Afmeting: Ø 11,5 - Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung borden met tuin/vogel decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen queng lung schotel met floraal decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 37,8 cm. In redelijk/goede staat.