Diese Webseite verwendet Cookies

Oktoberveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 12. Oktober 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Engels staand horloge, H 270 cm.
Startpreis 5.000 EUR

Antieke Graham precisie regulateur, 1900
Ergebnis: 3.000 EUR

Antieke Graham messing precisieregulateur met seconden/minuten/uur aanduiding. Met zware compensatieslinger. Met één gewicht + contragewicht. Circa 1900. Afmeting: 189 cm. In goede staat.

Franse boulle pendule, 1860
Ergebnis: 1.300 EUR

Lenzkirch tafelklok, 1890
Startpreis 1.300 EUR

Antieke Duitse historisme tafelklok van eikenhout. Circa 1890. Met bronzen beslag en figuren. Weekloper met halfuur-slag op bel. Uurwerk genummerd met 15. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Engelse bracketklok onder stolp
Ergebnis: 500 EUR

18e Eeuwse staartklok
Ergebnis: 1.050 EUR

18e Eeuws Amsterdamse mahoniehouten staartklok. Door G. Marcus-Amsterdam. Met maanstand, datum, en wekkerfunctie. Functies niet getest. Ongerestaureerd. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

Franse strijdwagen pendule, 1880
Startpreis 350 EUR

Antieke Franse strijdwagen pendule met marmeren basement. Compositie metaal. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 56 x 50 x 30 cm. In goede staat.

Grote Franse cartelklok
Startpreis 1.900 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde Cartel wandklok met bloemenranken en putti. Frankrijk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 75 cm. In goede ongereinigde staat.

Amsterdams staand horloge, 1740
Startpreis 2.500 EUR

Duitse datumregulateur, 1890
Ergebnis: 550 EUR

Duitse staande klok, 1900
Ergebnis: 170 EUR

Antieke Duitse staande klok van Gustav Becker. Notenhout. Circa 1900. Jugendstil. Halfuur-slag op vier gongstaven. Afmeting: H 225 cm. In zeer goede staat.

Zaagklok
Ergebnis: 275 EUR

Zaagklok in barok stijl, naar 18e eeuws voorbeeld. Echter, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

3-Gewichts regulateur, 1860
Ergebnis: 550 EUR

Antieke Duitse notenhouten pfeifen barok regulateur. Drie-gewichts. Kwartier-slag, gegraveerde gewichten, wijzerplaat en slinger. Circa 1860. Afmeting: 118 cm. In goede staat.

18e Eeuwse staande klok, 1740
Startpreis 2.000 EUR

Franse boulle klok op console (religieus), 1700
Ergebnis: 1.250 EUR

3-Delig Frans klokkenstel, 1850
Ergebnis: 600 EUR

Friese kortstaartklok
Ergebnis: 300 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Friese kortstaartklok met wekker en originele beelden. Mooie patina. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Friese stoelklok, 1880
Startpreis 100 EUR

Antieke Friese stoelklok met wekker. Klein model. Circa 1880. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Franse boulle pendule, 1870
Startpreis 550 EUR

Antieke Franse boulle pendule op console. Circa 1870. Horlogerie Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 46 cm. In goede ongepoetste staat.

Franse Carrara pendule, 1880
Ergebnis: 400 EUR

Antieke Franse Carrara marmeren pendule, met verguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Louis Seize-stijl. Tweede periode. Circa 1880. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

Zeldzame antieke Franse reiswekker, 1890
Startpreis 1.800 EUR

Weense snaarregulateur, 1880
Startpreis 200 EUR

Duitse vrijslinger
Startpreis 225 EUR

Prachtige antieke Duitse notenhouten vrijslinger met gemonogrammeerd uurwerk. Circa 1890. Gründerzeit. Afmeting: 109 cm. In zeer goede staat.

Engelse staande klok, H 235 cm.
Startpreis 300 EUR

Mooie 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met bandintarsia. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag, seconden aanduiding en maanstand. Afmeting: H 235 cm. In goede staat.