Diese Webseite verwendet Cookies

Oktoberveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 12. Oktober 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

W.G.F. Jansen, Landschap met knotwilgen, koeien en melkende boer
Startpreis 1.000 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Landschap met knotwilgen, koeien en melkende boer. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 57 x B 77 cm. In goede staat.

Jan van Heel, Man met mandoline
Ergebnis: 200 EUR

Jan van Heel. 1898 - 1990 Den Haag. Man met mandoline. Gouache op papier. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.

Ben Akkerman, Abstract + schetsen + boek
Ergebnis: 5.000 EUR

Klaas Bernink, Industrie Deventer
Ergebnis: 2.500 EUR

W. Sluiter, Moeder met dochter
Ergebnis: 275 EUR

Willy Sluiter. 1873 - 1949. Moeder met dochter. Pastel op papier. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.

Abraham Hulk, Hollands zeegezicht
Ergebnis: 1.500 EUR

Abraham Hulk. 1813 - 1897. Hollands zeegezicht met schepen en figuren op volle zee. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Carl Fahringer, Tropische zangvogels
Startpreis 2.000 EUR

Carl Fahringer. 1951. 1874 - 1952. Weense School. Tropische zangvogels. Gouache op papier. Afmeting: H 26 x B 19 cm. In goede staat.

P.J.C. Gabriël, Zomers landschap met boerderij
Startpreis 900 EUR

P.J.C. Gabriël. 1828 - 1903. Zomers landschap met boerderij. Linnen plein air, marouflé + Haagse lijst. Afmeting: H 23 x B 33 cm. In goede staat.

Evert Moll, Havengezicht Rotterdam
Startpreis 225 EUR

Evert Moll. Havengezicht Rotterdam met driemasters. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 12 x B 19 cm. In goede staat.

H. Dekker, Platbodem met visser op strand
Startpreis 450 EUR

Henk Dekker. 1897 - 1974. Platbodem met visser op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

W.F. Hulk, Landschap met koeien en boerin
Startpreis 375 EUR

Willem Frederik Hulk. 1852 - 1906. Landschap met koeien en boerin. Behoeft bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 69 cm. In redelijke staat.

W. van Nieuwenhoven, Oude vrouw met theekom
Startpreis 250 EUR

Willem van Nieuwenhoven. 1879 - 1973. Oude vrouw met theekom. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 18 cm. In goede staat.

2x werken Eugen Surich 1886-1941, Indonesische landschappen
Startpreis 350 EUR

2x Indonesische School. Eugen surich 1886-1941. Indonesische landschappen met figuren 1922 geschilderd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 61 cm. In goede staat.

J. Gartner, 3-Luik
Startpreis 900 EUR

J. Gartner. Mogelijk Karl Kaufmann. Duitse School. Drie-luik. Uitvaart, visvangst en thuiskomt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 100 cm. In goede staat.

G. Corneille, Figuren voorstelling
Ergebnis: 325 EUR

Guilliaume Corneille. 1922 - 2010. Nr. 41/250. Texoprint op linnen, figuren voorstelling. Lithografie op linnen. Afmeting: H 91 x B 121 cm. In goede staat.

A.M. Gorter, Plasgezicht in bos
Startpreis 200 EUR

Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Plasgezicht in bos. (Delden?) Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 24 cm. In goede staat.

B. Viegers, Marktkraam
Startpreis 850 EUR

Ben Viegers. 1886 - 1947. Marktkraam met figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 18 x B 25 cm. In goede staat.

Albertus Johan Neuhuys, Larens interieur
Ergebnis: 800 EUR

Charles de Groux, Boeren interieur
Startpreis 400 EUR

Charles de Groux. 1825 - 1870. Franse School. 19e Eeuw. Boeren interieur met figuren. Kapitale lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 71 x B 95 cm. In goede staat.

Evert Moll, Rotterdamse haven
Startpreis 1.200 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven met schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 120 cm. In goede staat.

W.F. Hulk, Zonnig landschap met koeien
Ergebnis: 300 EUR

Willem Frederik Hulk. 1852 - 1906. Zonnig landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 15,5 cm. In goede staat.

J. van Vuuren, Wandelaar op zandpad
Startpreis 650 EUR

Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Wandelaar op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

G.J. Delfgaauw, Haven Rotterdam
Startpreis 1.200 EUR

G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Rotterdamse haven met veel schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij
Startpreis 300 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij en boer in roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.