Diese Webseite verwendet Cookies

Oktoberveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 12. Oktober 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Drie antieke dolken
Ergebnis: 225 EUR

Drie antieke blanke wapens. 1x Historisme grote dolk, Tjikeroeh, circa 1911. 1x Franse dolk, oxidatie, circa 1930. 1x Historisme dolk, circa 1900. Afmeting: 27 - 54 cm. In redelijk/goede staat.

Twee koppel pistolen
Ergebnis: 1.300 EUR

Zeldzaam 18e eeuws grote koppel pistolen met bewerking + vuursteen mechanisme, koper-inleg met wapen decor. Afmeting: 62 cm. In goede originele staat.

Zeldzaam Chinees/Japans dubbelzwaard
Startpreis 1.200 EUR

Antieke Japanse katana, 105 cm.
Startpreis 800 EUR

Antieke Japanse katana met tchuba. 18e - 19e Eeuw. Heft is bekleed met hardhout, later. Daardoor signatuur niet zichtbaar. Afmeting: 105 cm. In redelijk/goede staat.

Oosters kanon Lantanka, 1800
Startpreis 600 EUR

Oosters bronzen boardkanon. Lantanka met bewerking. Circa 1800. Borneo/Indonesië. Afmeting: 91 cm. In goede staat.

Antieke Klingenthal degen, L 110 cm. degen
Startpreis 80 EUR

19e Eeuwse degen. Klingenthal wapenmagazijn Haarlem. Coulaux & Co. Afmeting: L 110 cm. In goede staat.

Bronzen signaal kanon
Startpreis 200 EUR

Zwaar bronzen signaal kanon. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 35,5 cm. In goede staat.

Twee Indonesische krissen
Ergebnis: 100 EUR

Twee oude/antieke Indonesische krissen. Schedes missen deel. 20e Eeuw. Afmeting: 46 - 52 cm. In redelijk/goede staat.

Amerikaanse leger helm
Ergebnis: 50 EUR

Amerikaanse leger helm met binnenhelm. Waarschijnlijk WO II. Afmeting: 28 x 25,5 x 18 cm. In goede staat.

Lot dolken (divers)
Ergebnis: 120 EUR

Lot met diverse dolken. Onder andere; Sperber en ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 45 cm. In zeer goede staat.

Twee oude Japanse katawa's
Ergebnis: 180 EUR

Twee oude/antieke Japanse katawa's. Met patina. Circa 20e eeuw. Afmeting: L 85 - 87 cm. In redelijke staat.

Twee decoratieve wandzwaarden
Startpreis 60 EUR

Twee antieke, decoratieve historisme wandzwaarden met draken. Circa 1890. Oxidatie bewerkte lemet. Afmeting: 87 cm. In goede staat.

Oosterse kromdolk + riem
Ergebnis: 110 EUR

Oude Oosterse kromdolk met brocaat geborduurde riem. Afmeting: 35 x 44 x 5 cm. In goede staat.

Lot medailles (divers)
Ergebnis: 50 EUR

Lot met diverse oude/antieke medailles. 20e Eeuw. Onder andere schuttersprijzen et cetera. Afmeting: 2,5 - 6 cm. In goede staat.

Sabel met bajonet
Ergebnis: 1.500 EUR

Twee antieke trommel-revolvers
Ergebnis: 500 EUR

Twee kleine antieke trommel-revolvers met bewerking en initialen. Afmeting: L 12,5 - 15,5 cm. In goede staat.

Twee antieke pistolen, 1800
Startpreis 450 EUR

Twee antieke bronzen pistolen. Gemerkt E.L.G. Enkelschots. Circa 1800. Afmeting: L 13 - 14,5 cm. In goede staat.

Antiek signaal pistool, L 25 cm.
Ergebnis: 130 EUR

Antiek signaal pistool in lederen holster. Onduidelijk genummerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Japanse dolk, 1900
Ergebnis: 160 EUR

Antieke Japanse dolk met bewerkt been + figuren decor. Circa 1900. Afmeting: L 41 cm. In goede staat.

Army & Navy verrekijker
Ergebnis: 110 EUR

Oude verrekijker van het merk Army & Navy - Day and Night glass. Messing met chroom + leer. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Antieke bronzen donderbus, 1800
Ergebnis: 4.000 EUR

Antieke, bijzondere, grote bronzen scheeps-donderbus met ophanghaak. Met vuursteen ontsteking. Circa 1800. Gewicht: circa 30 kg. Afmeting: 98 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Ergebnis: 2.750 EUR

Antieke, bijzondere, grote bronzen scheeps-donderbus met ophanghaak. Penvuur. Circa 1800. Gewicht: circa 30 kg. Afmeting: 99 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Antiek percussie pistool, L 22 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Koppel percussie pistolen, L 22 cm.
Ergebnis: 400 EUR