Diese Webseite verwendet Cookies

Oktoberveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 12. Oktober 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Twee exclusieve empire kandelaren , H 60 cm.
Ergebnis: 17.000 EUR

Butler met tray, H 167 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Levensgrote butler met tray. Gemaakt van massief hout + polychromie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 167 cm. In goede staat.

Vergulde messing console
Ergebnis: 130 EUR

19e Eeuwse vergulde messing console met floraal opengewerkt decor + bolpoten. Afmeting: 10 x 28 x 23,5 cm. In goede staat.

3x Samovaar/kraantjeskan
Ergebnis: 1.800 EUR

Drie antieke samovaars/kraantjeskannen. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; Rusland. Messing + plated. Afmeting: 40 - 50 cm. Eén deuk. In redelijk/goede staat.

Russische scheeps-chronometer
Startpreis 1.200 EUR

Antieke Russische scheeps-chronometer in origineel dubbel foedraal van mahoniehout. Kyrilisch gemerkt. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 25 x 33 x 26 cm. In goede staat.

2x Design lamp Mariner Spain
Ergebnis: 1.000 EUR

Twee exclusieve Mariner Spain design staande lampen. Zwart metaal met verguld metaal en sphynx. Hoge nieuwwaarde. Afmeting: 190 cm. Tweede helft 20e eeuw. In goede staat.

Franse wandtelefoon, 1910
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Franse notenhouten wandtelefoon met vernikkeld metaal. Circa 1910. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

2x Franse lampenvoet
Startpreis 300 EUR

Twee vuurvergulde Franse bronzen lampenvoeten met figuren. Circa 1850. Later geëlektrificeerd. Ongereinigd. Originele bobeches niet voorhanden. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.

17e Eeuwse documentenkist
Ergebnis: 1.400 EUR

3 Dupont aanstekers
Ergebnis: 375 EUR

Lot met drie Dupont aanstekers, met een roodlak model met vergulde accenten. Een vergulde aansteker met guilloche bewerking en een witmetalen model met een matte bewerking. Voorzien van gebruiksporen.

2x Antieke kandelaar, H 38 cm.
Startpreis 900 EUR

Twee bronzen kaarskandelaren met porseleinen roofvogels en bloemen. 19e of 20e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Antieke kapstok met gemshoorn, 1900
Startpreis 650 EUR

Antieke Duitse houtgesneden kapstok met gemshoorn. Circa 1900. Originele polychromie. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Empire hanglamp Ø 45 cm.
Ergebnis: 900 EUR

Prachtige antieke vergulde bronzen empire hanglamp voor kaarslicht. Met engel, zwanen en andere bewerking. Afmeting: 90 x Ø 45 cm. In goede staat.

Miniatuur commode
Startpreis 70 EUR

Notenhouten miniatuur commode in Franse stijl, met messing beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 34 x 16 cm. In goede staat.

17e Eeuwse vijzel
Startpreis 500 EUR

Vroeg 17e eeuwse Hollandse renaissance vijzel van brons, met ranken en opschrift 'Louet Godt bauen allen 1624'. Afmeting: 13 x 13,8 cm. In goede staat.

Bronzen kraagkandelaar, H 20,2 cm.
Startpreis 200 EUR

Vroege, Hollandse 16e - 17e eeuwse bronzen kraagkandelaar. Restauratie bovenste gedeelte. Afmeting: H 20,2 cm. In redelijke staat.

Smeedijzeren staande schemerlamp, H 164 cm.
Startpreis 70 EUR

Oude smeedijzeren staande lamp met gebrandschilderde glazen Amsterdamse School lampenkap. 20e Eeuw. Afmeting: H 164 cm. Eén glaasje stukje weg. Verder in redelijk/goede staat.

W.M.F. schenkkan, 1900
Startpreis 60 EUR

Zeldzame Duitse W.M.F. messing met plated schenkkan, met porseleinen binnenkan. Voorzien van ijsberen decor. Circa 1900. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Reuge speeldoos + platen
Ergebnis: 650 EUR

Zwitserse Reuge speeldoos met tien speelplaten. Gemaakt van diverse houtsoorten + intarsia. Vier tanden afgebroken. Afmeting: 25 x 33 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke sta-lamp, H 169 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Antieke sta-lamp met draken en albasten zuilen. Eén zuil met barst. Circa 1890. Afmeting: H 169 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke samovaar, 1900
Ergebnis: 60 EUR

Antieke koperen samovaar met kraan en hengsels. Circa 1900. Afmeting: 43 x 41 x 39 cm. In goede staat.

Gesigneerde dekseldoos O.B. Friedrich Dresden
Startpreis 1.350 EUR

Gesigneerde Duitse dekseldoos van notenhout met brons vergulde monturen. O.B. Friedrich Dresden. 19e Eeuw. Afmeting: 25 x 30 x 21 cm. In goede staat.

3x Antieke tabaksdoos
Ergebnis: 120 EUR

Drie 18e eeuwse bewerkte tabaksdozen. 2x Floraal decor. 1x Figuren/tekst decor. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.

Engels meetinstrument
Ergebnis: 350 EUR