Diese Webseite verwendet Cookies

Oktoberveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 12. Oktober 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Twee antieke Meissen bustes, H 23 - 24 cm.
Startpreis 3.500 EUR

Twee grote antieke Meissen porseleinen bustes. Knauff. 19e Eeuw. Jonge vrouwen in klederdracht. Bakfout + kleinere restauraties. Afmeting: H 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Herend servies
Ergebnis: 325 EUR

2x Chris v.d. Hoef vaas
Ergebnis: 1.000 EUR

2x Antiek Meissen bord Ø 25 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Twee antieke Meissen porseleinen borden met groente + goud decor. Knauff. Circa 1900. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

KPM parfum flacon
Startpreis 120 EUR

Duitse KPM porseleinen parfum flacon. 19e Eeuw. Met extra letter P. bij bodemmerk. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.

Mangaan apothekerspot, H 35 cm.
Ergebnis: 900 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor in mangaan kleur. Nitrium Depura.tum (zwavelpoeder). Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Twee apothekerspotten
Ergebnis: 1.300 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse fayence apothekerspotten/Albarello met floraal decor. 1x S. Urtice. 1x G. Milo Folil. Enkele chip. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Delftse apothekersfles
Startpreis 650 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence apothekersfles met pauwen decor. A. Card: Mar. Enkele chip. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Zeldzame Dordtse plaquette
Ergebnis: 275 EUR

Zeldzame Dordrechtse platelen plaquette met portret. Dordtse Kunstpotterij 1903 - 1908. Schilder: Hellema. Afmeting: 18 x 15,7 cm. In goede staat.

Zeldzame Dordtse plaquette
Ergebnis: 425 EUR

Zeldzame Dordtse platelen plaquette met jongens portret. Dordtse Kunstpotterij 1903 - 1908. Geschilderd door Cornelis de Bruin. Afmeting: 30 x 23,5 cm. In goede staat.

Italiaanse apothekerspot, H 30 cm.
Ergebnis: 750 EUR

Grote 17e eeuwse Italiaanse polychrome fayence apothekerspot met floraal renaissance decor. Afmeting: H 30 x Ø 27 cm. In goede staat.

Meissen figurengroep
Startpreis 1.000 EUR

19e Eeuwse Duitse Meissen porseleinen figurengroep. Knauff + E. 26. Enkele kleinere restauraties + enkele bladeren van boom los erbij. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Meissen cache-potten
Startpreis 1.150 EUR

Twee antieke Duitse Meissen porseleinen cache-potten met floraal decor. Heeft gaatje in bodem. 19e Eeuw. Afmeting: H 12,5 x Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek tête à tête theeservies
Ergebnis: 150 EUR

Antiek zes-delig Weens, of Thüringen porseleinen tête à tête theeservies. Figuren/floraal/goud decor. Bijenkorf bodemmerk. Afmeting: 8 - 31 cm. In goede staat.

Uitgebreid Herend servies (28-delig)
Ergebnis: 650 EUR

Uitgebreid Herend porseleinen servies met rood floraal/goud decor. 28-Delig. 20e Eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.

Majolica aspergeschaal
Startpreis 60 EUR

Drie-delige antieke jugendstil majolica asperge-set. Circa 1910. Austria met reliëf merkteken. Schaal + lekschaal + sauskom. Eén pootje gelijmd. Afmeting: 13 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzaam Rozenburg tegeltableau, 1900
Ergebnis: 550 EUR

Zelzaam 2-pas polychrome fayence Rozenburg Den Haag tegeltableau met handgeschilderd landschap. Naar Anton Mauve. Afmeting: H 15 x B 30 cm. In goede staat.

2x Majolica wandplaquette
Ergebnis: 375 EUR

Twee antieke majolica wandplaquettes met gespiegelde papegaaien. Gemerkt: Porceleyne Fles + TL. Afmeting: 33 x 12 cm. In goede staat.

2x Majolica wandplaquette
Ergebnis: 300 EUR

Twee antieke majolica wandplaquettes met gespiegelde karibus/pyramide. Gemerkt: Porceleyne Fles + TL. Afmeting: 32,5 x 12 cm. In goede staat.

2x Majolica wandplaquette, 1900
Ergebnis: 170 EUR

Twee antieke majolica porseleinen wandplaquettes met gespiegeld hanen decor. Circa 1900. Gemerkt: Porceleyne Fles + TL. Afmeting: 23 x 12,5 cm. In goede staat.

4x Majolica plaquette
Ergebnis: 450 EUR

Vier antieke majolica plaquettes. Circa 1900. Jugendstil. Pelikaan, flamingo, paradijsvogel, papegaai. Gemerkt: Porceleyne Fles + TL. Afmeting: 32,5 x 12 cm. In goede staat.

4x Majolica wandplaquette
Ergebnis: 450 EUR

Vier antieke majolica wandplaquettes. Gemerkt: Porceleyne Fles + TL + J. Circa 1920 en 1960. Tijger, gans, haas en nieuwe kerk 1960. Afmeting: 15,5 - 33,5 cm. In goede staat.

Porseleinen theeservies, Frankrijk
Startpreis 70 EUR

Frans porseleinen theeservies. Frankrijk. Met figuren/goud decor. Op Engels mahoniehouten dienblad. 19e Eeuw. Afmeting: 26 x 40 x 50 cm. In goede staat.

Stel antieke dekselpotten, H 53 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Twee antieke polychrome fayence dekselpotten met floraal decor. Met bodemmerk. Delft? Afmeting: H 53 cm. In goede staat.