Diese Webseite verwendet Cookies

Oktoberveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 12. Oktober 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Twee Chinese vazen, H 26,5 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi familie verte knobbelvazen met krijger decor. Met bodemmerk. Eén vaas goed. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 26,5 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese kom Ø 40 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Bijzonder grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen familie verte kom met figuren/floraal/goud voorstelling. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 x Ø 40 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese ming schotels Ø 40 cm.
Startpreis 500 EUR

Twee 16e eeuwse Chinese ming schotels met draken/floraal decor. Eén schotel haarlijn. Eén schotel rand/chip gelijmd. Afmeting: Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.

17e Eeuwse Chinese kom
Ergebnis: 300 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen kraak - kraai kom met coulissen decor. Afmeting: H 7,5 x Ø 9,3 cm. In goede staat.

2x Chinese schotel Ø 21 - 21,5 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Chinese vaas
Ergebnis: 750 EUR

Chinees porseleinen familie verte vaas met floraal decor in coulissen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 31 x 23,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Startpreis 200 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen wierookbrander op drie poten. Met draken decor. Deksel van hout. Bovenrand stukje gelijmd en pootje gelijmd. Afmeting: 12,3 cm. In redelijke staat.

2x Chinese vaas met zilveren voet
Ergebnis: 900 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi vazen met floraal decor + zilveren voet. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Chinese ghendi
Ergebnis: 1.000 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen ghendi schenkkan met blauw glazuur + goud tuin decor. Afmeting: H 25 cm. In zeer goede staat.

Zeldzame Chinese ghendi
Ergebnis: 1.100 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen ghendi schenkkan met floraal goud decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Chinese tazza, Ø 22 cm.
Ergebnis: 150 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen tazza met blauw glazuur en floraal goud decor. Afmeting: H 7,5 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese kang xi kom Ø 14,8 cm.
Ergebnis: 200 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen kang xi kom met floraal/vissen decor. Bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: H 7 x Ø 14,8 cm. In redelijk/goede staat.

6x Chin. kop + schotels
Startpreis 900 EUR

6x Chin. kop + schotels
Ergebnis: 900 EUR

Chinese trekpot Ø 9,5 cm.
Ergebnis: 800 EUR

Antieke Chinese yixing trekpot met druivenrank/eekhoorn decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 11 x 16 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot, H 45,5 cm.
Ergebnis: 250 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot. Familie verte. Bovenrand restauratie + deksel restauratie. Floraal/fruit/vogels/kostbaarheden decor. Afmeting: H 45,5 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein
Ergebnis: 200 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met zeldzaam decor. Coulissen + hert decor. Kopjes goed. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 6,5 x 12,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees miniatuur porselein
Ergebnis: 350 EUR

Lot 19e eeuws Chinees miniatuur porselein. Divers. Onder andere 3x met zilveren afsluiting. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.

2x Chinees bord Ø 23,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met hoogwaardigheidsbekleder in landschap decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Twee antieke lampen (van chinees porselein), H 53 cm.
Startpreis 1.500 EUR

Twee antieke lampen. Gemaakt van 18e eeuws Chinees porselein en verguld messing. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Chinese kinder po Ø 12,5 cm.
Startpreis 150 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kinder po met floraal decor. Cargo vondst. Iets randgrit. Afmeting: 8 x 15 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

4x Chinees bord Ø 23 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Tobacco Leaf decor. Eén bord haarlijn. Drie borden goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame set Chinees porselein
Startpreis 1.000 EUR

Chinese dekselvaas, H 66 cm.
Ergebnis: 1.600 EUR

Zeldzame, grote, 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi dekselvaas met tuin in coulissen + vogel decor. Gelijmd. Afmeting: H 66 cm. In matige staat.