Diese Webseite verwendet Cookies

57. Juliveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 6. Juli 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Vijf Chinese borden Ø 18 - 22,5 cm.
Startpreis 80 EUR

Vijf diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: Ø 18 - 22,5 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese borden Ø 27 - 28 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Eén randschade. Eén haarlijn in bodem. Afmeting: Ø 27 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Startpreis 40 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Imari oordekselpot, beschadigd. 1x Imari trekpot, deksel beschadigd + handvat gelijmd. Afmeting: H 14 - 17 cm. In matige staat.

Twee Chinese kommen Ø 23 - Ø 27 cm.
Startpreis 50 EUR

Lot Chines porselein (9x)
Ergebnis: 110 EUR

4x Antiek Japans porselein
Ergebnis: 40 EUR

Vier delen antiek Japans Imari porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Grote schaal, set van twee hectagonale vazen, en een pot. Schaal gelijmd, rest goed. Afmeting: 19 - 26 cm.

Zes Imari borden Ø 21 - 26 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Zes diverse Imari porseleinen borden. 19e Eeuw. Floraal decor. Eén bord gerestaureerd. Afmeting: Ø 21 - 26 cm. In goede staat.

Twaalf Chinese borden Ø 18 -24 cm.
Ergebnis: 40 EUR

Twaalf oude Chinees porseleinen Kantonese borden. Divers. Vogel/vlinder/floraal en goud decor. Afmeting: Ø 18 - 24 cm. In goede staat.

2x Set Japanse Satsuma vazen
Ergebnis: 60 EUR

Twee sets antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: H 30 - 38 cm. In goede staat.

Lot Satsuma (7x)
Ergebnis: 60 EUR

Zeven antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met figuren decor. Divers. Circa 1900. Afmeting: H 14 - 37 cm. In goede staat.

Twee Satsuma bloempotten
Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen bloempotten. Circa 1880. Eén pot met vergulde messing monturen. Eén pot heeft haarlijnen. Afmeting: 22 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antiek Japans Satsuma porselein
Ergebnis: 50 EUR

Drie antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen. Divers. Circa 1900. Eén grote met vergulde messing monturen + twee kleinere vazen. Afmeting: H 13 - 28 cm. In goede staat.

Lot Japans Imari porselein (11x)
Ergebnis: 90 EUR

Elf delen antiek Japans Imari porselein. Divers. 19e Eeuw. Onder andere: twee kommen, dekselvaas, zes borden (één haarlijn), twee vazen. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 33 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor + karaktertekens. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 19,5 cm.
Ergebnis: 30 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 15,7 -34,3 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Lot porselein (2x)
Ergebnis: 115 EUR

Twee delen Japans/Chinees porselein. Floraal/goud decor. 1x Dekselpot Imari, 18e eeuw, één chip binnenrand. 1x Rijstkom met deksel. Afmeting: 13 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein
Ergebnis: 60 EUR

Lot Chinees porseleinen kop + schotels. 6x Schotel + 5x kopje. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 4 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese trekpot, 1900
Startpreis 50 EUR

Chinees porseleinen trekpot met groen glazuur en tuin decor. Circa 1900. Chip tuit. Afmeting: 11 x 16 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

4-Delig Chinese stapeldoos Ø 18 cm.
Ergebnis: 90 EUR

Drie Chinese schotels Ø 13 - 14 cm.
Startpreis 150 EUR

Drie Chinees porseleinen schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Met bodemmerk. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 13 - 14 cm. In goede staat.