Diese Webseite verwendet Cookies

57. Juliveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 6. Juli 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Set zeldzame pistolen met bajonet
Startpreis 1.000 EUR

Pistool, L 38 cm.
Ergebnis: 320 EUR

19e Eeuws pistool met mahoniehouten kolf. Penvuur, enkelschots, achterlader, octagonale loop. Gemerkt E.L.G. Afmeting: L 38 cm. In zeer goede staat.

2x Geweer, L 111 - 118 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Twee geweren. 19e Eeuw. 1x Enkelschots damesgeweer, Frankrijk, goed. 1x Dubbelschots, mechanisme mist, matig. Afmeting: L 111 - 118 cm. In goede/matige staat.

Oosters geweer, L 81 cm.
Startpreis 325 EUR

Apart Oosters geweer met parelmoer + zilver-inleg en kop met tanden. Mechanisme defect. Afmeting: L 81 cm.In redelijk/goede staat.

Twee antieke blanke wapens
Ergebnis: 600 EUR

Twee antieke geweren
Ergebnis: 200 EUR

Twee 19e eeuwse geweren. 1x Enkelschots, voorlader, eerste helft 19e eeuw, in redelijke staat. 1x Jachtgeweer, dubbelschots, gravering, in redelijke staat. Afmeting: 124 - 134 cm.

Twee Franse pistolen, 1800
Startpreis 1.600 EUR

Een koppel antieke Franse pistolen met gravering, inscriptie en octagonale loop. Cannon Damas Fin. Circa 1800. Mooie patina. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.

Indonesische machete, L 53 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Indonesische Djati-houten machete + schede. Versierd met tijgerkop. 20e Eeuw. Afmeting: L 53 cm. In goede staat.

Antiek pistool, L 37 cm.
Startpreis 300 EUR

Antiek pistool. Circa 1800. Louis Seize. Chaloppin a Bruxelles. Met graveringen en octagonale loop. Afmeting: L 37 cm. In goede originele staat.

Antiek Winchester geweer, L 114 cm.
Ergebnis: 180 EUR

Antiek enkelschots Winchester geweer met gravering. Circa 1900. Onklaar. Afmeting: L 114 cm. In goede staat.

Oosterse dolk, L 24,5 cm.
Startpreis 70 EUR

Oosterse dolk, belijmd met diverse edelstenen op heft + schede. Met verguld messing. Afmeting: L 24,5 cm. In goede staat.

Lot Duitse Feldpost WO II + postzegels
Ergebnis: 100 EUR

Lot krissen 5x
Ergebnis: 130 EUR

Vijf oude Indonesische krissen met hoofden. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: L 30 - 42 cm. In goede staat.

Antiek sabel (België)
Startpreis 300 EUR

Duits kompas Ø 6,3 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Duits kompas van messing. Reichspartij Tag 1935. Gemerkt met Duitse adelaar + swastika. 20e Eeuw. Afmeting: 1,7 x Ø 6,3 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool, L 22 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool met octagonale loop + gravering. Penvuur. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.

Chinese dolk, L 54,5 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Oude Chinese dolk met messing en houten grip, in roggehuid schede. Karaktertekens. Afmeting: L 54,5 cm. In goede staat.

Antiek zwaard, L 97,5 cm.
Ergebnis: 350 EUR

Groot decoratief zwaard, L 126 cm.
Startpreis 40 EUR

Groot decoratief zwaard. IJzer met messing. Eenhoorn voorstelling. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 126 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 118 cm.
Ergebnis: 140 EUR

Antiek penvuur geweer, L 76 cm.
Ergebnis: 130 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 116 c m.
Ergebnis: 130 EUR

5x Indonesische krissen/messen
Ergebnis: 140 EUR

Antiek randvuur pistool, L 31 cm.
Ergebnis: 160 EUR