Diese Webseite verwendet Cookies

57. Juliveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 6. Juli 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Delftse schenkkan (aap)
Ergebnis: 400 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence schenkkan. Polychrome. In de vorm van een aap. Gemerkt P.B.Z. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Frans servies
Ergebnis: 150 EUR

Chocolade kop + schotel
Ergebnis: 150 EUR

Grote 19e eeuwse empire stijl chocolade kop + schotel met putti's in landschap decor + vergulding. Eén minimale chip onderkant kopje. Verder in goede staat. Afmeting: 14 x Ø 17,5 cm.

Antieke Weense kop en schotels
Ergebnis: 120 EUR

Lot antieke Weense kop en schotels met floraal decor en goudrand. Augarten. Circa 1900. Bestaande uit: zes kopjes + acht schotels. Afmeting: 6 - 11,6 cm. In goede staat.

Rozenburg Den Haag wandplaquette, 1900
Startpreis 1.000 EUR

Zeer grote antieke polychrome Rozenburg Den Haag wandschotel met een portret naar de schilder Molenaer. 17e Eeuw. Gemerkt letter R + 29. Circa 1900. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Marcolini figuren groep
Startpreis 1.000 EUR

Twee antieke figuren, H 17 - 18 cm.
Startpreis 1.750 EUR

Twee Marcolini figuren op piedestal, H 15,5 cm.
Startpreis 850 EUR

Franse Sevres dekseldoos
Startpreis 750 EUR

19e Eeuwse Franse Sevres porseleinen dekseldoos met bronzen montuur. Figuren/goud decor. Afmeting: 21 x 26 x 10 cm. In goede staat.

Majolica bloempot op zuil
Ergebnis: 190 EUR

Grote majolica piedestal met bloempot. Gedecoreerd met opgewerkte bloemen en draken. 20e Eeuw. Eén drakenkop mist + chips. Afmeting: H 111 cm. In redelijke staat.

Antieke Sevres tafelschaal Ø 37 cm.
Startpreis 350 EUR

Antieke Franse Sevres tafelschaal van porselein met bronzen montuur + draken. Circa 1848 - 1852. Afmeting: H 12 x Ø 37 cm. In goede staat.

3x Rond tegeltableau Ø 39 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Drie antieke ronde tegeltableau's. Jugendstil. Circa 1910. 4-Pas. Figuren decor. Afmeting: circa Ø 39 cm. In goede staat.

Set 18e eeuwse Delftse apothekerspotten, 15 - 19 cm.
Startpreis 2.100 EUR

Set van zeven Delftse fayence apothekerspotten. 18e Eeuw. Mangaan kleurig met pauw decor. Enkele chips onderranden. Afmeting: H 15 - 19 cm. In goede staat.

Antieke Delftse tulpenvaas
Ergebnis: 500 EUR

Antieke Delftse fayence tulpenvaas met chinoiserie decor. Gemerkt AP. Afmeting: 23 x 22 x 7,5 cm. In goede staat.

5-Delig Rozenburg kaststel
Ergebnis: 1.150 EUR

Antieke majolica jardiniere, 1880
Startpreis 180 EUR

Antieke majolica jardiniere met messing montuur en klauwpoten. Floraal decor. Circa 1880. Genummerd. Afmeting: 33 x 41 x 30 cm. In goede staat.

Drie delen majolica, 1900
Startpreis 90 EUR

Drie delen antiek majolica. Jugendstil. Circa 1900. Eén console beschadigd. Floraal decor. Afmeting: 34 - 53 cm. In redelijk/goede staat.

Hollandse Sint Lukas vaas, 1925
Startpreis 100 EUR

Hollandse polychrome platelen St. Lukas vaas. Rood, zwart floraal decor. Gemerkt Maarssen Holland. Circa 1925. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.

Albarello 1696
Startpreis 600 EUR

Rozenburg wandschotel Ø 17,2 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Antieke Rozenburg Den Haag platelen polychrome wandschotel met floraal decor. Circa 1900. Chip bodemrand. Afmeting: Ø 17,2 cm. In goede staat.

Bord van José Alves Cunha
Startpreis 400 EUR

Zeldzame majolica wandsierschotel door José Alves Cunha. Portugal. Caldas Rainha. Reliëf met slang, salamander en insecten. Enkele minimale chips. Afmeting: H 9 x Ø 23 cm. In goede staat.

Antiek servies Lange lijs
Startpreis 200 EUR

Uitgebreid antiek porseleinen ontbijtservies met chinoiserie/lange lijs decor. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 8 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Majolica figurengroep, 1900
Startpreis 80 EUR

Antieke majolica figurengroep. Man en vrouw bij boom. Zwaard mist. Circa 1900. Afmeting: 37 x 28 x 16 cm. In redelijke staat.

Italiaanse Albarello
Startpreis 350 EUR

Italiaanse polychrome apothekerspot met medaillon. Albarello, naar antiek voorbeeld. Afmeting: H 21cm. In goede staat.