Diese Webseite verwendet Cookies

57. Juliveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 6. Juli 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Franz Bergmann, Bronzen tafelschaal
Startpreis 1.450 EUR

Antieke en originele Weense tafelschaal met Oosterse bronzen danseres. Gesigneerd Franz Bergmann. Nr. 554 Austria. Circa 1900. Afmeting: H 29 x Ø 28 cm. In goede staat.

Bronzen mammoet, Joseph Pallenberg
Ergebnis: 14.000 EUR

Franse figurengroep
Startpreis 700 EUR

Zeldzame antieke grote Franse compositie metalen figurengroep in brons-kleur. Regulé. Le Genie human Devoile la nature par Rancoulet. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Heilig beeld, Maria
Ergebnis: 850 EUR

Bijzonder groot Maria beeld van terracotta. 19e Eeuw. Afmeting: H 190 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, H 130 cm.
Ergebnis: 350 EUR

Zeer groot bronzen figuur. Afro-Amerikaanse man met hoed, sigaret en wandelstok. 21e Eeuw. Afmeting: H 130 cm. In goede staat.

Twee bronzen figuren
Ergebnis: 300 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen figuren. Draagsters. Afmeting: 35,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Jacquot
Ergebnis: 800 EUR

Groot antiek bronzen figuur door Charles Jacquot. 1865 - 1930. Gegoten door Eugene Blot Paris. Mooie patina. Afmeting: 85 cm. In goede staat.

Twee antieke beelden
Ergebnis: 225 EUR

Twee zware, antieke Franse figuren. Metaal. Circa 1880. 1x Dame met koren. 1x Dame met fruit. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Antiek beeld, Boogschutter
Startpreis 550 EUR

Groot antiek beeld. Frankrijk. Boogschutter op natuurstenen basement. (Willem Tell). Art deco. Circa 1920. Compositie metaal met bakeliet? Afmeting: 74 x 36 x 21 cm. In goede staat.

Antiek beeld, Boogschutter
Startpreis 550 EUR

Grote bronzen faun
Startpreis 1.800 EUR

Grote brons gegoten faun. Gemerkt B + 1935 geschutzt. Bergman? Koud beschilderd. In Weense stijl. Afmeting: 26 x 39 x 19 cm. In goede staat.

Bronzen figuur van Giambaldi
Startpreis 650 EUR

Groot bronzen antiek figuur door Giambaldi. Kats Freres Fondeurs. Circa 1900. Man en vrouw met druiven. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Paar bronzen beelden
Startpreis 225 EUR

Twee bronzen figuren naar antiek voorbeeld. Meisjes met eenden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Judith Braun, Vrouwenfiguur bij halve maan
Startpreis 800 EUR

Grote bronzen sculptuur door Judith Braun. Holland. 1955 - . Vrouwenfiguur bij halve maan vorm. Afmeting: 36 x 54 x 10 cm. In goede staat.

Judith Braun, Vrouwenfiguur met staf
Startpreis 1.200 EUR

Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement van Judith Braun. Holland. 1955 - . Vrouwenfiguur met staf. Afmeting: 68 x 55 x 20 cm. In goede staat.

Antieke piëta
Ergebnis: 950 EUR

Grote antieke houtgesneden gepolychromeerde piëta. 19e Eeuw of ouder. Mooie patina. Afmeting: 47 x 65 x 10 cm. In goede staat.

Franz Bergmann, Bronzen koningsfazant
Ergebnis: 1.450 EUR

Zeer grote en originele Weense bronzen koningsfazant van Franz Bergmann. Met monogram. Polychromie. Afmeting: 54 x 21,5 x 16 cm. In zeer goede staat.

Oosters figuur
Startpreis 400 EUR

19e Eeuws koudbeschilderd natuurstenen Oosters figuur op marmeren voet. Met polychromie + vergulding. Afmeting: 25,5 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen figuur van Anfrie
Startpreis 600 EUR

Antiek bronzen Frans figuur door Anfrie. Figaro. Charles Anfrie, 1833 - 1905. Afmeting: H 48,5 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen figuur
Startpreis 700 EUR

Antiek Frans bronzen figuur op draaibare sokkel. Door Math. Moreau. Hors Concours. Met gietstempel Medaille D'or. Boerenvrouw met zeis leunend op piedestal. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Zeldzame Hans Joachim Albrecht sculptuur
Startpreis 700 EUR

Zeldzame sculptuur door Hans Joachim Albrecht. 1938 - . Zwaar stalen sculptuur op zwart marmeren basement. Draaibaar. Met boek! Alfred Mozer prijs uit 1995. Afmeting: 36 x 25 x 25 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Moeder met kind
Ergebnis: 130 EUR

Bronzen figuur. Dame met kroon en kind op marmeren sokkel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

Gesigneerd bronzen figuur
Startpreis 600 EUR

Bronzen figuur. Naakte dame met twee geiten, op marmeren basement. Door Maurice Guiraud Rivière. 1881 - 1947. Enkele minimale chip marmer. Afmeting: 32 x 43 x 15 cm. In goede staat.

Bronzen figurengroep door Thomas J. Madden
Startpreis 475 EUR

Bronzen figurengroep op houten basement. Titiel: Checkin the wind, by Thomas J. Madden. Bizons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 35 x 26 cm. In goede staat.