Diese Webseite verwendet Cookies

57. Juliveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 6. Juli 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

3-Delig Frans klokkenstel, 1860
Startpreis 1.850 EUR

Frans klokkenstel, 1930
Startpreis 300 EUR

Franse strijdwagen pendulette, 1820
Ergebnis: 600 EUR

Vuurvergulde Franse pendule
Ergebnis: 375 EUR

Mysterieuze Junghans pendule
Ergebnis: 400 EUR

Antieke datumklok
Ergebnis: 400 EUR

Vuurvergulde pendule, 1800
Startpreis 1.350 EUR

Prachtige Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met zeer goede originele vergulding. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39,5 x 30 x 9,5 cm. In goede staat.

Gründer staande klok, 1890
Ergebnis: 350 EUR

Engelse staande klok, H 240 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Franse pendule
Startpreis 275 EUR

Antieke Franse pendule met bronzen ornamenten/montuur. 19e Eeuw. Craquelé wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Black Forest pendule
Ergebnis: 1.650 EUR

Louis Seize pendule onder stolp
Startpreis 300 EUR

Vuurvergulde bronzen Louis Seize pendule met zakhorloge uurwerk, onder glazen stolp. Vigier Paris. Circa 1800. Functie niet getest. klok is samengesteld Afmeting: 28 - 41 cm. In goede staat.

Marmeren pendule, 1860
Ergebnis: 110 EUR

Russische bureauklok
Ergebnis: 40 EUR

Staand horloge, 1780
Startpreis 1.500 EUR

Zaagklok
Startpreis 200 EUR

Oude zaagklok naar 18e eeuwse voorbeeld. Op houten plaquette met emaille wijzerplaat. Door gewicht van uurwerk zakt de klok al lopend op zaagtanden naar beneden. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Franse vuurvergulde pendule, 1840
Startpreis 220 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Ergebnis: 220 EUR

Antieke reiswekker, 1900
Ergebnis: 110 EUR

Franse lantaarn klok
Startpreis 80 EUR

Oude Franse lantaarnklok van messing. John Smith London. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1860
Ergebnis: 280 EUR

Friese kortstaart klok
Startpreis 60 EUR

Engelse staande klok, H 235 cm.
Ergebnis: 1.200 EUR

Franse pendulette
Startpreis 400 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse pendulette van brons, met spillegang horloge uurwerk met snek. Glaasje mist. Verder in goede staat. Afmeting: 23 x 17 x 8 cm.