Diese Webseite verwendet Cookies

57. Juliveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 6. Juli 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

H. van Ingen, Koe bij drenkplaats
Startpreis 500 EUR

Hendrik van Ingen, 1891. 1833 - 1898. Koe bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.

Pol Dom, Regendag
Startpreis 800 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Regendag. Olieverf op linnen. Twee kleine beschadigingen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Twents landschap met koeien
Ergebnis: 350 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937 (Enschede). Twents landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 40 cm. In goede staat.

J. van Couver, Hollandse haven met figuren
Startpreis 400 EUR

J. van Couver. (= Heranus Koekkoek II). 1836 - 1919. Hollandse haven met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 77 cm. In goede staat.

H. Breedveld, Eenden familie aan de waterkant
Ergebnis: 350 EUR

Hendrik Breedveld. 1918 - 1999. Eenden familie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 31 cm . In goede staat.

P.J.C. Gabriël, Zomers landschap met boerderij
Startpreis 1.500 EUR

P.J.C. Gabriël. 1828 - 1903. Zomers landschap met boerderij. Linnen plein air, marouflé + Haagse lijst. Afmeting: H 23 x B 33 cm. In goede staat.

J.E. Akkeringa, Droogdok met platbodem Leidschendam
Startpreis 300 EUR

Johannes Akkeringa, 1940. Droogdok met platbodem en arbeider Leidschendam. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x 29 cm. In goede staat.

Ossip Zadkine, Man bij boom
Ergebnis: 800 EUR

Ossip Zadkine. 1890 - 1967. Kubistische potloodtekening. Man bij boom. Minimale vochtvlekken. Afmeting: H 36 x B 20 cm. In redelijk/goede staat.

Eugeen van Mieghem, Vluchtelingen rust
Ergebnis: 1.200 EUR

Eugeen van Mieghem. 1875 - 1930. Belgische School. Verso vluchtelingen rust. Houtskool op papier. Afmeting: H 25 x B 34 cm. In goede staat.

Xeno Münninghoff, Wintergezicht met boerderij
Ergebnis: 600 EUR

Xeno Münninghoff. 1873 - 1944. Wintergezicht met boerderij. Met kapitale veeren lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 75 cm. In goede staat.

Xeno Münninghoff, Landschap achter Mooiland te Heelsum
Ergebnis: 300 EUR

Xeno Münninghoff. 1873 - 1944. Landschap achter Mooiland te Heelsum. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 70 cm. In goede staat.

Jopie Huisman, Boerderij in landschap
Ergebnis: 1.800 EUR

A.J. Zwart, Boerderij met boer en boerin
Ergebnis: 375 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerderij met boer en boerin. Met Paul Gehring lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Pol Dom, Strand Scheveningen
Ergebnis: 400 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Strandgezicht Scheveningen met figuren. Gouache op papier. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In goede staat.

Theodore Rousseau, Bosgezicht met beek
Startpreis 3.000 EUR

Albertus Johan Neuhuys, Larens interieur
Startpreis 1.200 EUR

E. B. van Dulmen Krumpelman, Dorpsstraat Elburg
Startpreis 1.300 EUR

Erasmus Bernard van Dulmen Krumpelman. 1897 - 1987. Dorpsstraat Elburg met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 46 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Zomers plasgezicht met eenden
Startpreis 500 EUR

A.J. Zwart 1903 - 1981. Zomers plasgezicht met waterlelies en eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Asfalt fabriek Zutphen
Ergebnis: 3.500 EUR

Walter Moras, zonnig boerenerf met ganzen, boerin en kind
Ergebnis: 1.900 EUR

Opdenhoff, Strandgezicht
Ergebnis: 1.171 EUR

George Wilhelm Opdenhoff. 1807 - 1873. Strandgezicht met figuren en vissersboten. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 50 x B 69 cm. In matige staat.

Maria Bilders van Bosse, Schaduwpartij bij bomen
Ergebnis: 650 EUR

Maria Bilders van Boss. 1837 - 1900. Schaduwpartij bij bomen. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Met vergulde veeren lijst. Afmeting: H 32 x B 38 cm. In goede staat.

Maria Bilders van Bosse, Bosgezicht
Ergebnis: 450 EUR

Maria Bilders van Bosse. 1837 - 1900. Bosgezicht. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 47 cm. In goede staat.

Pierre Comba, Cavalerie langs de kust
Ergebnis: 140 EUR

Pierre Comba. 1859 - 1934. Franse School. Cavalerie langs de kust. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.