Diese Webseite verwendet Cookies

57. Juliveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 6. Juli 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

12-Delig kang xi kop/schotels
Ergebnis: 2.000 EUR

Twee kopjes haarlijn. Eén schotel haarlijn.

Zeldzame 16e - 17e eeuwse Chinese fles, H 33 cm.
Ergebnis: 6.000 EUR

Twee Chinese borden Ø 20,9 cm.
Ergebnis: 325 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met figuren/stad/goud decor. Emaille verf. Minimale schilfers rand. Afmeting: Ø 20,9 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 23,2 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen familie rose bord met figuren in tuin/man klimt op dak/goud decor. Emaille verf. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

2x Chinese theebus
Ergebnis: 1.700 EUR

2x Chinese vaas met zilver
Ergebnis: 150 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi vazen met zilveren monturen. Eén vaas gelijmd. Monturen later. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.

6x Chin. kop + schotels
Ergebnis: 350 EUR

2x Chinese gemberpot
Startpreis 150 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met floraal/landschap decor. Afmeting: H 10 - 13 cm. In goede staat.

Lot Chinese kop en schotels
Ergebnis: 800 EUR

Twee Chinese kop/schotels
Ergebnis: 1.300 EUR

Twee Japanse kommen
Ergebnis: 1.900 EUR

2x Chinese snuffbottle
Ergebnis: 250 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen snuffbottles. 1x Figuren/paard decor+ bodemmerk. 1x Floraal decor, twee chips onderrand. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.

2x Chinese snuffbottle
Ergebnis: 150 EUR

Twee antieke Chinese snuffbottles van porselein. 1x Kempvissen decor + bodemmerk. 1x Rituele vaas + tekst decor. Afmeting: H 7 - 7,2 cm. In goede staat.

2x Chinese snuffbottle
Startpreis 120 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen snuffbottles. 1x Figuren in tuin decor. 1x Boot op rivier met bergen. Afmeting: H 7,3 - 7,8 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen familie verte penselenpot met draken decor en reliëf. Bodemmerk.ca 1900 Afmeting: H 12,7 cm. In goede staat.

Chinese dekselschaal Ø 24 cm.
Startpreis 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung dekselschaal met floraal decor. Afmeting: H 23 x Ø 24 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselschalen
Startpreis 400 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung dekselschalen met floraal decor. Afmeting: 18 x 27 x 20 cm. In goede staat.

16e - 17e Eeuwse Chinese schotel Ø 20 cm.
Startpreis 300 EUR

Vroeg 16e - 17e eeuws Chinees kraakporseleinen bord in lotusbloem vorm. Met vogel in landschap decor. Eén bakfout. Afmeting: H 3,5 x Ø 20 cm. In goede staat.

2 Grote Chinese dekselpotten
Ergebnis: 6.000 EUR

Zes Chinese kop en schotels
Startpreis 900 EUR

Lot Chinees (divers)
Ergebnis: 800 EUR

Elf delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Familie verte draken decor. Zes schotels, vier kopjes + één kom. Haarlijnen, chips en/of gelijmd. Afmeting: 7,5 - 14, 5 cm. In redelijke staat.

8-Delig Chinees servies
Ergebnis: 700 EUR

Chinese vleesschotel, 24 x 32,5 cm.
Startpreis 450 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen cheng lung vleesschaal. Octagonaal. Rivier landschap/pagodes/vogel decor. Afmeting: 24 x 32,5 cm. In goede staat.

Twee vazen + tafeltjes
Startpreis 2.000 EUR