Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Antieke wandelstok, 1920
Startprijs 80 EUR

Antiek hardhouten wandelstok met celluloid. Grip in de vorm van een windhond, met glazen ogen. Circa 1930. Afmeting: L 89 cm. In goede staat.

Fijn gesneden Corpus Christi
Startprijs 100 EUR

Laat 18e eeuw corpus Christi van palmhout. Fijngesneden. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Beschilderde kinder waterketel + comfoor
Startprijs 60 EUR

Vroeg 19e eeuws blikken kinder theestoof met ketel. Originele polychromie + familiewapen. Afmeting: 22 x 20 x 12 cm. In goede staat.

2x Textiel-kunstwerk in lijst, 15 x 10 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse textiel (borduursel) kunstwerken in vergulde lijst. Floraal decor. Afmeting: H 15 x B 10 cm. In goede staat.

Wandgarderobe, Charles Eames-stijl
Startprijs 60 EUR

Wandgarderobe in de stijl van Charls Eames. Chroom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 44 x 15 cm. In goede staat.

Design kandelaar
Startprijs 70 EUR

Pols Potten tafelkandelaar. Ontwerp Erik Pol. Model Twiggy with squirrels. Afmeting: 37 x 24 x 37 cm. In goede staat.

Glas-in-lood raam, 25 x 18 cm.
Startprijs 80 EUR

Antiek glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Karel de Grote, Corulus V. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 25,5 x 18,5 cm. In goede staat.

Bronzen penning met bijbelse voorstelling Ø 8,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Zware bronzen penning met bijbelse voorstelling. Naar een 15e - 16e eeuwse lakzegel. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 8,5 cm. In goede staat.

Lot kistjes (5x)
Startprijs 60 EUR

Vijf diverse oude/antieke dekseldozen. Onder andere; Jugendstil schrijfkist, Aziatische doos et cetera. Afmeting: 13 - 28 cm. In goede staat.

2x Bronzen wandconsole
Startprijs 60 EUR

Twee bronzen wandconsoles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 21 x 10 cm. In goede staat.

2x Antieke dekseldoos
Startprijs 70 EUR

Twee antieke houtgesneden dekseldozen. Circa 1900 - 1930. 1x Indonesië, landschap decor, circa 1930. 1x Schwarzwald met vogel, circa 1900. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.

Sigaretten etui, 1920
Startprijs 100 EUR

Sigarenetui, rechthoekig model aan de voorzijde voorzien van een afbeelding met paarden. Iets gedeukt aan de achterzijde,8,5x7x1,5 cm verder in goede staat.

Vintage Space Age hanglamp van Zuiver
Startprijs 50 EUR

Vintage Space Age hanglamp. Merk: Zuiver. 70er - 80er Jaren. Afmeting: 39 x Ø 38 cm. In goede staat.

Modelboot van zeilschip
Startprijs 60 EUR

Grote houten modelboot. Zeilboot op console. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 145 x 122 cm. In goede staat.

2x Schemerlamp, H 50 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee oude terracotta schemerlampen met kappen. 21e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In nieuwstaat.

Paraplubak
Startprijs 50 EUR

Antiek beschilderde paraplubak. 19e Eeuw. Aan één zijde met afbeelding van een schip, andere kant een schip met molen. Afmeting: H 50 x Ø 44 cm. In goede staat.

Staande desing lamp, H 176 cm.
Startprijs 100 EUR

Staande design lamp van het merk Goccia. Geheel van chroom met druppelvormige kap. Afmeting: H 176 x Ø 25 cm. (voet). Minimaal deukje. In goede staat.

Staande design lamp, H 190 cm.
Startprijs 100 EUR

Staande design lamp. Italië. Luci Adonis. Design G.F. Frattini. Afmeting; H 190 cm. Ø 35 cm. (voet). In goede staat.

Franse barometer
Startprijs 80 EUR

Antiek handgestoken houten barometer, met vergulde en groene beschildering. 19e Eeuw. Frankrijk. Afmeting: 95 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

Hanglamp
Startprijs 60 EUR

Metalen hanglamp in trompetvorm. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 45 cm. In goede staat.

2x Schemerlamp
Startprijs 50 EUR

Twee oude terracotta schemerlampen met kappen. 21e Eeuw. Afmeting: H 46 - 68 cm hoog. In nieuwstaat.

Pierrot tafellamp, H 45 cm.
Startprijs 100 EUR

Leuke Pierrot tafellamp. Composiet. Met glazen lichtbol. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

2x Houten kandelaar
Startprijs 50 EUR

Twee antiek houten kandelaren. Circa 19e eeuw. Frankrijk. Afmeting: H 55 - 67 cm. In goede staat.

Hangpetroleumlamp
Startprijs 60 EUR

Antieke messing hang petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: 80 x 45 cm. In goede staat.