Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Knobbelvaas, 18e eeuw
Resultaat: 450 EUR

Grote 18e eeuwse Delfts blauwe keramieken knobbelvaas, gemerkt met drie bellen en floraal decor. Minimale glazuurschade 39,5x16x16cm. (8-kantig) Cond.: G

2 Vazen, 18e eeuw
Geen vanafprijs

Twee zeldzame Delfts blauwe 18e eeuwse dekselvazen met landschapsdecor. Bloemen, pauw en leeuw op deksel (chips af) 39,5xø17cm. Cond.: R-G

Delfts blauw bord, 18e eeuw
Geen vanafprijs

Groot 18e eeuws Delfts keramieken sierbord, gemerkt De Claeuw met floraal decor. Minimale randschade ø31cm. Cond.: G

2 Delfts blauwe borden
Geen vanafprijs

Twee prachtige 18e eeuwse Delftsblauwe sierborden; 2 maal van de Claeuq met geschulpte rand (lichte randschade) met floraal- en vogeldecor ø31,8cm. en ø31,4cm. Cond.: R

2 Vazen, 18e eeuw
Geen vanafprijs

Twee 18e eeuwse Delfts blauwe vazen; 1x met floraal decor 8-hoekig (gemerkt) met minimale glazuurschade 19,5x10,5x11,5cm. en 1x landschapsdecor met figuren en ramskop, 8-kantig, gemerkt A en DWS (min...

42 Tegels
Geen vanafprijs

Kavel van 42 oude wandtegels ca. 1900 (en ouder). Onder andere Jugendstil, blauw/wit ca. 13x13cm. Cond.: R

3 Rijstkommen, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Drie antiek Chinees porseleinen rijstkommen 18e-19e eeuw met deksels. 2 Chips binnenrand deksel, 1 chip bovenrand deksel Cond.: R-G

Chinese vaas
Geen vanafprijs

Grote Oude Chinees porseleinen vaas 2e helft 20e eeuw in imari stijl 34cm. Cond.: G

Chin. pors. vaas
Resultaat: 240 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met roze/groen floraal decor, bloesems en eenden. Tuit gelijmd 39x21cm. Cond.: R

Chin. pors. bord
Resultaat: 250 EUR

Grote 18e-19e eeuwse Japanse schotel gedecoreerd met bloemen op een vaas. rand gedecoreerd met diverse vakken met bloemen ø43cm. Cond.: G

2 Pors. vazen
Geen vanafprijs

Twee oude Oosterse keramieken amfora's 20e eeuw (1 vaas chip bij voet) 43cm. Cond.: R-G

2 Delen Hutschenreuther
Resultaat: 15 EUR

Twee delen Hutschenreuther porselein; 1x juskom 13x2x12cm. en 1x dekselterrine Selb LHS (gouddecor) 14x30x19cm. Cond.: G

Rus. pors. likeurset
Geen vanafprijs

Oude Russisch porseleinen likeurset in visvorm; 1x karaf en 4 porseleinen likeur-bekertjes 7-25cm. Cond.: G

Dobbelsteenhanger met collier
Resultaat: 10 EUR

Groot dobbelsteen 3x3x3cm rood met ketting, lengte 50 cm

Lot double
Resultaat: 10 EUR

Lot double o.a. ketting met hanger, ring, manchetknopen en 2 broches

Lot double
Resultaat: 10 EUR

Diverse double sieraden, o.a. horlogeketting, medaillon, mariahangertje, jasseronketting met pareltje

Lot double
Resultaat: 10 EUR

Lot double bestaande uit een fotohanger en broche en een hanger met witte steen.

Stilleven, onduidelijk gesig. 1965
Startprijs 10 EUR

Onduidelijk gesigneerd,olieverf op linnen, zonnig stilleven, ca.1965, 30x70 cm., Cond.:G

Auguste Brouet, ets
Resultaat: 10 EUR

Auguste Brouet, 1872-1941 Frankrijk, 11/56, ets op papier, boerenhuis met twee figuren. Moetrand is ingescheurd. 15x8.5cm., Cond.:R

Stilleven, fruit
Resultaat: 18 EUR

Ongesigneerd ca. 1910, olieverf op paneel, stilleven met fruit 30x20cm. COnd.: G

Ongesigneerd modern
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, acryl op linnen (cracele verf), abstracte compositie 70x50cm. Cond.: G

Schilderij, Maria met kind
Resultaat: 10 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, Maria met kind 45x76cm. Cond.: M

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930
Startprijs 10 EUR

Onduidelijk gesigneerd Miritz ca. 1930, (Duitse school?), olieverf op paneel (verf laat los), stilleven met kaarskandelaar en kruik met bloemen 37x34cm. Cond.: M

Houtinleg, stadhuis Enschede
Startprijs 10 EUR

Stadhuis Enschede gemaakt van houtinleg ca. 1930, in zeer goede originele staat 20x30cm.