Grote 18e eeuwse Delfts blauwe keramieken knobbelvaas, gemerkt met drie bellen en floraal decor. Minimale glazuurschade 39,5x16x16cm. (8-kantig) Cond.: G
Twee zeldzame Delfts blauwe 18e eeuwse dekselvazen met landschapsdecor. Bloemen, pauw en leeuw op deksel (chips af) 39,5xø17cm. Cond.: R-G
Groot 18e eeuws Delfts keramieken sierbord, gemerkt De Claeuw met floraal decor. Minimale randschade ø31cm. Cond.: G
Twee prachtige 18e eeuwse Delftsblauwe sierborden; 2 maal van de Claeuq met geschulpte rand (lichte randschade) met floraal- en vogeldecor ø31,8cm. en ø31,4cm. Cond.: R
Twee 18e eeuwse Delfts blauwe vazen; 1x met floraal decor 8-hoekig (gemerkt) met minimale glazuurschade 19,5x10,5x11,5cm. en 1x landschapsdecor met figuren en ramskop, 8-kantig, gemerkt A en DWS (min...
Kavel van 42 oude wandtegels ca. 1900 (en ouder). Onder andere Jugendstil, blauw/wit ca. 13x13cm. Cond.: R
Drie antiek Chinees porseleinen rijstkommen 18e-19e eeuw met deksels. 2 Chips binnenrand deksel, 1 chip bovenrand deksel Cond.: R-G
Grote Oude Chinees porseleinen vaas 2e helft 20e eeuw in imari stijl 34cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met roze/groen floraal decor, bloesems en eenden. Tuit gelijmd 39x21cm. Cond.: R
Grote 18e-19e eeuwse Japanse schotel gedecoreerd met bloemen op een vaas. rand gedecoreerd met diverse vakken met bloemen ø43cm. Cond.: G
Twee oude Oosterse keramieken amfora's 20e eeuw (1 vaas chip bij voet) 43cm. Cond.: R-G
Twee delen Hutschenreuther porselein; 1x juskom 13x2x12cm. en 1x dekselterrine Selb LHS (gouddecor) 14x30x19cm. Cond.: G
Oude Russisch porseleinen likeurset in visvorm; 1x karaf en 4 porseleinen likeur-bekertjes 7-25cm. Cond.: G
Groot dobbelsteen 3x3x3cm rood met ketting, lengte 50 cm
Diverse double sieraden, o.a. horlogeketting, medaillon, mariahangertje, jasseronketting met pareltje
Lot double bestaande uit een fotohanger en broche en een hanger met witte steen.
Onduidelijk gesigneerd,olieverf op linnen, zonnig stilleven, ca.1965, 30x70 cm., Cond.:G
Auguste Brouet, 1872-1941 Frankrijk, 11/56, ets op papier, boerenhuis met twee figuren. Moetrand is ingescheurd. 15x8.5cm., Cond.:R
Ongesigneerd ca. 1910, olieverf op paneel, stilleven met fruit 30x20cm. COnd.: G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, acryl op linnen (cracele verf), abstracte compositie 70x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, Maria met kind 45x76cm. Cond.: M
Onduidelijk gesigneerd Miritz ca. 1930, (Duitse school?), olieverf op paneel (verf laat los), stilleven met kaarskandelaar en kruik met bloemen 37x34cm. Cond.: M
Stadhuis Enschede gemaakt van houtinleg ca. 1930, in zeer goede originele staat 20x30cm.